Ieder zijn/haar mening toch?¿? Ik vind het wel een mooi horloge maar het is niet mijn smaak. Het belangrijkste is dat jij en natuurlijk je man hem mooi vinden.
Ik vind hem erg mooi maar je man/vriend moet er wel het type voor zijn vind ik. Mijn man zal hem bijv nooit dragen.
Ik vind hem erg mooi. Rozé goud is trouwens volgens mij alleen maar een deftig woord voor roodgoud (je hebt witgoud,geelgoud "stadaart goud dus" en rood/rozégoud en van gewoon geelgoud heb je wel iets kleur verschil in karaat hoe lager de karaat hoe donkerder/roziger het goud is volgens mij)
Ah ik dacht al, ik zou het gewoon rood-goud noemen. Iig niet rose. En TS je kan zelf het beste inschatten of het bij je vriend past. Het model vind ik mooi en hij is wel bijzonder, het is iig geen 13 in een dozijn horloge
Hier ook, ik ben een echte Fossil fan, ik heb er nu 4. Hele mooie horloges, echt iets aparts. Ik vind die je uitgekozen hebt voor je vriend ook heel erg mooi.
erg mooi horloge !! maar het is toch echt roze en dat is helemaal in op het moment !! goed uitgezocht dus !!
Vandaag heeft mijn vriend zijn kado gekregen en...hij vindt het horloge mooi!!! Pfff, gelukkig!! Het horloge staat hem super! Hier kan een slotje op!