Okugest

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door AppleBlossom, 10 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. AppleBlossom

    AppleBlossom Actief lid

    29 sep 2011
    133
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heeft iemand ervaring met dit homeopatische middel tegen misselijkheid?? Heb het op advies van de huisarts gehaald, maar durf het (nog) niet in te nemen..
     
  2. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Ik heb het voor mijn zwangerschap wel eens geslikt tegen een opgeblazen gevoel/misselijkheid, en dat leek wel wat te werken. Ik zou het gewoon proberen als ik jou was!
     
  3. Danabelle

    Danabelle Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.495
    0
    0
    Mijn alternatief arts heeft het destijds voorgeschreven tegen zwangerschapsmisselijkheid. Het mag dus gewoon gebruikt worden tijdens de zwangerschap. Helaas hielp het bij mij niet.
     
  4. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Ik slik ook Okugest van VSM, maar enkel als ik echt niet anders kan. Het heeft de afgelopen twee weken voor heel wat verlichting gezorgd. Echt proberen zou ik zeggen! Ik kom met 1 pilletje bijna een hele dag rond. En sommige dagen red ik het ook zonder. Maar heb er altijd één in mn tas zitten. Als het te erg moest worden, heb ik tenminste wat achter de hand :)
     
  5. Morrighan83

    21 jul 2011
    73
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik gebruik het ook graag, is op natuurlijke basis en kan in mijn ogen dan ook weinig kwaad, ik geef het zelfs de honden als ze ziek zijn!

    voor mij goed spul alleen is mijn zwangerschapsmisselijkheid te hardnekkig dat het niet helemaal weggaat, maar beter iets dan niets!

    succes ermee!
     
  6. Huis van Puck

    Huis van Puck Fanatiek lid

    30 jul 2010
    1.415
    52
    48
    Ik heb het gebruikt. Het leek wat beter te gaan maar na 3 dagen werkte het niet meer. Ik drink nu 2 kopjes gemberthee van zonnatura en ik heb zetpillen emesafene van de gynaecoloog, dat geeft erg veel verlichting al is het nog niet altijd alles. Ik tel de weken af:)
    Sterkte!! Oja, die polsbandjes van etos deden ook niets bij mij helaas.
     
  7. Daiquiri

    Daiquiri Niet meer actief

    Ik heb ze vrijdag opehaald, werkt wel iets volgens mij.
     

Deel Deze Pagina