December 2009 mama's, Deel 12!!

Discussie in 'De mama's' gestart door BLiS, 14 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    tadaaaa! niet zo'n scherpe foto geloof ik, hij wilde niet stil blijven staan.. Elastiek er vanmorgen in geprutst.. Man wat een rotwerk.. Maar het is gelukt! En hoe stom, maar ben er ongelofelijk trots op *dus alleen complimenten graag:p*












    Geintje hoor.. :D
     
  2. Dretjuh

    Dretjuh VIP lid

    12 okt 2007
    8.240
    85
    48
    Vrouw
    Visagiste voor MAC Cosmetics, eigenaresse webshop
    Brabo in België
    @Roeltje: fijn dat je mannetje optijd thuis is..

    @Hier: mijn mannetje net weggebracht naar t vliegveld... vind t nu al niks zonder hem :(
    Strakjes ff met de kids naar de bossen, eerst ff opwarmen en hun nog verder aankleden want madame wilde n bikini aan :S gekkie
     
  3. Stinkerbell

    Stinkerbell Fanatiek lid

    1 mei 2009
    2.897
    0
    0
    Goedemorgen Allemaal,

    Alles goed hier?

    @dretjuh
    Had je een app gestuurd maar volgens mij heb ik niet het juiste nummer :).
    Mijn vraag was of jij ook uitnodigingen maakt?
     
  4. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    Mogguh
     
  5. Stinkerbell

    Stinkerbell Fanatiek lid

    1 mei 2009
    2.897
    0
    0
    morguh
     
  6. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    #4306 RiTi, 4 nov 2011
    Laatst bewerkt: 4 nov 2011
    Lekker begin van de dag zo, zonnetje schijnt lekker het huis in :).
    Net met Maura een flinke ovenschotel gemaakt dus die staat al lekker klaar.

    @ Roelthe; zie nu je foto, je hebt gewoon al een broek voor Lenn gemaakt! :$ wauw!
     
  7. Dretjuh

    Dretjuh VIP lid

    12 okt 2007
    8.240
    85
    48
    Vrouw
    Visagiste voor MAC Cosmetics, eigenaresse webshop
    Brabo in België
    @Stink: ja maak zeker uitnodigingen.. mail me anders even via dretjuh@hotmail.com

    @RiTi: je bent er vroeg bij me de ovenschotel :) Wat schaft de pot?

    @Roeltje: hey zie jouw bericht ook nu pas, schattig zo een broekje voor je kindje maken :D

    @Hier: was ff lekker in de bossen, kids zijn ook meteen naar de dieren en de speeltuin geweest. wat heerlijk weer zeg!
     
  8. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Heee belachelijk!!! zit iedereen over mijn bericht heen te lezen! kan niet he!:p:p nee hoor, laatste bericht aan de pagina, dan krijg je dat :D

    Riti
    ja gaaf he.. hij staat ook echt leuk haha.. zit perfect.. Kruis lukte niet zo goed, dus die op mijn eigen manier in elkaar gestikt, maar ach, zie je toch niet aan de buitenkant haha..
    Lenn zit nu een broodje te eten dus die gaat straks lekker naar bed.. aangezien man over 3 uurtjes thuis is sla ik mijn middagslaapje over en ga aan de slag :D
     
  9. Stinkerbell

    Stinkerbell Fanatiek lid

    1 mei 2009
    2.897
    0
    0
    @roeltje,

    Zie ook nu net pas je berichtje. Kijk leuke broek zeg. Echt knap gemaakt.

    @dretjuh
    Ik zal je even mailen

    @riti
    Goed idee een ovenschotel. mjam.
     
  10. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Riti
    Idd goed idee een ovenschotel.. Wat heb je er in ? :D zoek nog inspiratie voor vanavond
     
  11. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    @ dretjuh; ja heel vroeg, vanmiddag op pad en niet vroeg genoeg thuis om dan nog te beginnen.
    Aardappelen (beetje voorgekookt) met rozemarijn, wortelen met sinaasappel, veel paprika's in alle kleuren met lekker veel thijm, en rode ui en knoflook. En een 'slinger' italiaanse worstjes :p.
    Wij hebben voor vandaag en morgen meer dan genoeg :D.

    Wat lekker dta je al buiten bent geweest, het is hier ook zo mooi. hopelijk vanmiddag nog steeds.

    @ Roeltje; is een trucje voor, lastig uitleggen met tekst je zou het even moeten zien. Je vouwt de ene pijp in de andere, zo heb je twee stiklijnen vrij om door te naaien in 1 keer, andersom in elkaar vouwen en je hebt de andere.
    Ik heb het eerste broekje het kruis ook zelf geknutseld, wat een gepuzzel was dat. Tot iemand me het trucje liet zien :D.
     
  12. Stinkerbell

    Stinkerbell Fanatiek lid

    1 mei 2009
    2.897
    0
    0
    @dretjuh
    Youve got mail. :D

    @riti
    Ik ben ook benieuwd.

    @hier
    Luuk zit heerlijk dora (nu ja zoals hij zegt dola) te kijken. Die gaat zo lekker naar bed. En dan duik ik ook even op de bank.
     
  13. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    @ stink; Is Dora op tv? Internet, of dvd. heb het dus nog nooit gezien en volgens mij vinden veel kids het erg leuk.

    Ovenschotel, zie boven bij dretjuh :).
    Kook, stoom of bak vaak wat dingen al een beetje en dan een enorme schaal vol. Morgen rauwkost er bij.
     
  14. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Middag...

    @Roeltje; Jij bent al goed bezig geweest met je naaimachine, leuk zeg!
    Zal het je niet na doen.

    @RiTi; Nu al een ovenschotel klaar staan, je was er vroeg bij :)
    Wat voor een schotel is het?

    @Dretjuh; Hopelijk is Peter snel weer terug.

    @Stink; Hoi! Hoe staat het met klussen?

    @hier; Ziek...:(
    Werd vannacht ergens rond 2.30 wakker en sinds die tijd alleen maar hazeslaapjes gedaan. Ik kon mijn draai niet vinden en was er beroerd van. Ik lag te zweten in bed en voelde me vanmorgen om 6.20 nog niet lekker.
    Temp. gemeten en kwam op 39.0 uit...bij het opstaan deed alles me pijn...rug, knieën, benen, hoofd etc..
    Ik heb de kinderen verzorgd en J. heeft ze naar de opvang gebracht.
    Ben toen gelijk me bed weer ingekropen met een Ibu en heb tot 11u geslapen...
     
  15. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Klinkt lekker:) heb nog wel van alles over van afgelopen week.. Kan natuurlijk ook alles in een schaal gooien en de oven in.. sausje er bij en klaar.. zo komen we er wel..
    Jaaa! Zo deed ze dat gisteren! Ze had het wel laten zien en ik kon alles in één keer doorstikken, maar wist het niet meer.. ach, zo kan het ook :D

    Dees
    Oei, beterschap meid en lekker in bed blijven vandaag:)

    Stink
    rustse:)

    Lenn slaapt:) Toch maar even op de bank, ben moe..
     
  16. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    @ Roeltje; hihi vond het een openbaring destijds. Wel een beetje flauw dat die tips dus niet in de knippie staan ;).
    Hier ook vaak de manier om de groentela leeg te maken.

    Ik zit te wachten op Maura´s laarzen, hoop zo dat ze op tijd zijn voor het bos. Zijn gewoon regenlaarzen hoor, maar dan blijven haar schoenen nog wat langer mooi.
     
  17. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Nou kort slaapje.. Meneer is alweer beneden.. Stond boven aan de trap: Mamaaaa! stond net op en blijkbaar schoot ik niet op.. Ineens keihard: MAMA!!!! boef..

    Nu dus nog even tv kijken en straks maar even stukje wandelen..
     
  18. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    @ dees: hoe ging de bezichtiging? oh zie dat het goed ging? super! maar dus 2 geinteresseerden nu??
    @ drejtuh: so das balen hee... zoveel geld in 1x afgeschreven.. pfff..
    en vind je sjabloontjes zo'n geweldig idee, dat ik het op fb heb getipt ;)
    @ hier 1: er is er al 1 bevallen van de gym! AAAAAAAA... komt wel heel dichtbij ineens!
    @ meeting: tja, heb net mijn dag gewisseld.. dus ik ben dan wel thuis, maar lianne niet ;)
    @ doortje: maar we denken wel aan je hoor! succes met verhuizen! vond met 1 kind een verhuizing al lastig, laat staan met 2!
    @ roeltje: soo meteen ook maar patroontekenen ook nog??? jeetje.. ;)
    @ pelikaantje: als ze niet eet hier, dan krijgt ze niks, eerst gewone eten en als we klaar zijn bordje weg en dan toetje, zelfde als altijd.. iig krijgt ze niks anders ervoor in de plek.
    @ collo: vervelend dat je mannetje ziek aan het worden is.. de mijne heeft weer herfst in zijn hoofd........... alsof we het niet druk genoeg hebben met onszelf ;)
    @ riti: wij hebben een traphekje bij de trap naar beneden. die naar boven gaat eigenlijk niet helaas.. en hebben lianne har klink omhoog en doen de deur altijd dicht.
    @ hier2: weer helemaal blij met mijn baas.. had net bila (stom woord).. maar goed.. hij had wel gemerkt dat ik ff scherpte kwijt was enzo en beetje verlamd was geweest en zelfs beetje onzeker.. maar.. hij kon zich wel voorstellen dat het zo is nu.. ben wel niet ziek maar is toch heftig.. en als ik terug kwam ging ik het gewoon weer goed oppakken vondie want ik kon het allemaal en was nergens voor nodig die onzekerheid enzo.. dus nu kon die het wel snappen iig.. ook vroegie hoe het thuis was en kon zich toen helemaal voorstellen dat dat dan soms wat lastiger is. maar goed, kreeg nog paar veertjes opgespeld ;)
    @ hema taartje: wat een toestand he ;) hahaha
    @ dees: beterschap!
    @ ovenschotel: we krijgen morgen vrienden op bezoek en gaan die van jamie maken :)
    @ hier3: vanavond uit eten met oud studiegenoten en leraren van mannetje. gezellig! .. alleen wel jammer.. vanmorgen afscheid genomen van lianne en zie haar pas weer morgen... :(.. maar goed, kan ze meteen ff oefenen voor als de baby komt.
    Woensdag en gister was kei schattig! trui omhoog, en met der handjes op mijn buik wiegen en aaien!.. ook heeft ze een popje wat anders was van kleur dan haar popjes bedacht dat die voor de baby was en daar in bed gelegd :) scheetje
    mannetje heeft last van de herfst.. iig vondie zichzelf niet leuk, maar goed, hebben wel goed gesprek gehad, wel zo fijn.. weet ook weer wat beter hoe ik moet reageren op bepaalde zaken..
    vaak heefti commentaar op een bepaalde manier, dan doe ik het anders en is het bijv niet meer spontaan.. maw: kan het nooit goed doen.. heb echt het idee dat het door het weer komt, maar goed, weethetniet zeker..
    @ hier4: had woensdag dat ze ineens boven stond!! ze had wel door dat het neit mocht en wilde snel weer naar beneden (ze was het hekje aan het dichtdoen.. dus snel hekje open en zitten).. oeps.. had deur open gelaten naar woonkamer, kon ik der horen toen ik ff wat moest pakken.. maar ja, niet handig dus...
    OEPS!
     
  19. joyce81

    joyce81 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    4.372
    0
    0
    Eindhoven
    oh, voor de albelli bestellers: heb een kortingskode!
    20% voor de vroege cadeaumakers
    De Sint en Kerstman zitten nog op het strand, maar begin nú vast aan je cadeau voor de feestdagen! Zo ben je én op tijd én profiteer je van 20% korting op het hele assortiment.

    Volgende week nog maar 15% korting. Wacht dus niet!

    iemand interesse?
     
  20. Stinkerbell

    Stinkerbell Fanatiek lid

    1 mei 2009
    2.897
    0
    0
    @dees
    Klussen eigenlijk niet meer. Tenminste niet gericht. We zijn nu 6 rondes verder en heb geen zin meer in elke maand teleurstelling. :) Weet dat dit erbij hoort maar ben daar gewoon klaar mee word er stront sjaggie van.
    Dus ik heb besloten om even mijn energie op mijn nieuwe job te richten. En te genieten van het mannetje wat ik nu heb.
     

Deel Deze Pagina