Nou we zijn er ook achter wat Pim heeft gehad. Hij begon zaterdag met koorts van 39.8 en vreselijk hangerig. Zondagmorgen wel weer redelijk. Zondagmiddag weer koortsig. Toch maar naar oma gebracht ( we zijn uit eten geweest ) Ben blij dat we dat hebben gedaan, was niks mee te beginnnen. Maandag weer koorts 39.4. Dus het ging echt op en af. Tot woensdag. Deed hem een schone luier voor en zag ineens allemaal vlekjes. Ha gebeld. Kon ik 's middags nog terrecht. En ja hoor, de zesde ziekte. Kunnen ze echt heel erg ziek van zijn. En nu knapt hij wel weer redelijk op. Verder gaat alles rustig verder hier.
@ banne, wat fijn dat emily nu weer goed gedronken heeft en gegeten. Waarom geef je haar vitamine d? Je geeft toch flesvoeding? Liefs
@Jeanetjeh, Mijn man had dat gehoord van een collega (die hebben net een kleine gekregen) dat je toch vitamine d moest geven. Hij heeft toen het cb gebeld om te checken of dit klopt. Zij vertelde hem dat dit sinds een paar weken inderdaad zo is dat je ook bij flesvoeding vitamine d extra moet geven. Ik was ook in de veronderstelling dat het bij flesvoeding niet hoefde maar nu dus toch wel. Dus dan doen we het maar.
@ Banne, ja ik heb het ook al een paar keer gehoord ik zal het eind van de maand eens bij het cb vragen.
He Meiden, Wat is het hier rustig. Luuk was vanmorgen om 6.00 weer wakker en had geen zin meer om te slapen baalde wel maar heb er maar gebruik van gemaakt het hele huis is weer heerlijk schoon nu heerlijk genieten van het weekend. Hebben jullie nog plannen van het weekend? Liefs
Kwebbel: gefeliciteerd, fijn om te kunnen blijven voor 3 dagen. Zoals hier al werd voorgesteld misschien dat je je contract aan kan laten passen. Heb je nog meer zekerheid! Alicia: ik vond ze ook aardig aan de prijs maar wel praktisch (kan ze met een touwtje dicht trekken) en leuk. Banne & jeanetjuh: het klopt dat de regels wat zijn veranderd wat betreft vit D. nu moeten alle kinderen extra vit D krijgen. Omdat kindren van deze tijd te weinig buiten komen. Ik ben er met roan nu ook mee gestart...al komt hij best veel buiten. Baat het niet dan schaad het niet! Zieke kindjes: beterschap! Hopelijk voelen jullie je snel weer beter. Girllie: wat goed dat het helmpje eraf mag!!! Wat is hij gegroeid...stoere knul!
@sammie Ja goed he..!! hij moet nog even op maar hij mag al stuk vaker af.. top..! @vitamine D..: Te veel is ook zeker niet goed.. Ik had het ook al gehoord van mijn schoonzusje.. Nou tegen mij is een x verteld dat te veel ook zeker niet goed is..! En op het CB heb ik er helemaal niks over gehoord.. Beetje raar!!Zal ook even vraag volgende week bij het CB vind het wel vreemd dat ze bij aantal CB wel zeggen dat het moet en een aantal niet..! Moeilijk is het eigenlijk met al die nieuwe/oude regels pfff word er niet goed van ..!
@Vitamine D, vind het ook raar dat de berichten wisselend zijn... Met Emily gaat het nog steeds niet helemaal lekker. Ze had gisterenmiddag ineens 39 graden koorts. Gisteravond ook nog en vanochtend was het weer wat minder, net boven de 38. Ook heeft ze vanochtend haar fles weer overgegeven... Ik snap er niks van. Haar humeur is verder goed! En tot nu toe heeft ze haar flessen en fruithap ook binnengehouden... Tandjes dacht ik aan... maar nog niks te bekennen in haar mondje.. Ach ja, zolang ze er verder goed onder is zal het wel loslopen.. Het is inderdaad erg rustig hier trouwens...
Hee meiden Vitamine d, ik geef het al een tijdje, sinds kim nog maar 300 ml melk drinkt. Dacht dat daar ook de grens lag, van wel/niet geven Geef het al een maand of 4 a 5 denk ik Banne hoop dat Emily gauw weer helemaal opknapt, niks he als die kleintjes wat mankeren San hoe voel je je? kwebbel super zeg dat je voor 3 dagen kan werken, gefeliciteerd Girllie leuke foto, groot mannetje alweer. En heerlijk dat de helm eraf mag zeg Jeanetjuh lekker je huis schoongemaakt. Kim was ook idioot vroeg, 5.15 pff Vanmidddag naar de kinderboerderij geweest, en morgenochtend gaan we zwemmen. xx
Hier ook Vit D... Sinds ze op koemelk is overgestapt.. Helaas is het hier weer raak... Net Oona met 39.4 in haar bedje gelegd.. uur eerder dan normaal.. Heel benieuwd wat de nacht brengt.. Was naar een meeting hier in Utrecht met haar... onderweg was ze al iets hangerig, maar leek gewoon moe.. Bij aankomst werd ze steeds hangeriger en warmer ... Bij thuiskomst bleek ze 40.2 graden koorts te hebben... Zo zielig! (waren dus ook maar eerder vertrokken, zag de bui al hangen) Gelukkig heeft ze nog wel wat gegeten en gedronken.. Minder dan normaal, maar ben al lang blij dat ze wat dronk!
@ Banne, ow wat vervelend dat spugen en koorts hopelijk gaat het snel beter. @ Girlie, ja idd je hoort erg veel over die vitamine d ik ga het ook eerst eens navragen ook omdat teveel ook niet goed is. @ Carpe, ja klopt onder de 300 moeten ze zoiezo vitamine d. ahhh 5.15 en daarna niet meer geslapen? Ik vind dat zo moeilijk ik weet niet goed hoe ik de dag moet beginnen als luuk 5 of 6 uur wakker is want dan geef ik hem een fles maar dan zit ik tot 12 uur te tobben met hoe ik het moet doen zucht..
Carpe gaat goed hier hoor erg moe . Verder toch nog het onwerkelijke en iedere keer kijken of ik ongi ben en steekjes in mijn buik en herken het niet dus erg onzeker hier.
Vit D: vorige week is mij op het CB verteld dat de "regel" is veranderd. Voorheen was het zo dat kinderen die minder melk drinken (300ml) of geen kunst voeding meer drinken extra vit D moesten krijgen. Maar nu is het zo dat alle kinderen meteen vanaf geboorte extra vit D krijgen. Omdat de kinderen van tegewoordig te weinig buiten komen. Dit is mij verteld. Er is mij ook niks verteld dat te veel schadelijk kan zijn. Ik geef roan 10 (olie)druppels per dag, en jullie? Hoort iemand nog weleens wAt van nbroen? Ik ben zo benieuwd hoe het met haar en meila is?
In die flesvoeding zit ook veel extra vitamine d jeanetjuh ja erg he, kim gaat dan om 11.00 pas weer slapen, erg vermoeiend. san ik had dat toen ook steeds, steekjes en dacht ben ongesteld geworden Chivay zielig weer he zulke koorts, beterschap voor je meisje, hopenlijk slaapt ze goed
@kwebbel, gefeliciteerd met je baan. @banne, vervelend he als ze zo ziek zijn. Hopelijk voelt ze zich snel beter. @chivay, Oona ook al zo ziek. Voor Oona ook beterschap gewenst. Hier ook een ziek meisje sinds gisteren. Klein beetje koorts en heel hangerig en veel huilen. Heb het idee dat het door de tandjes komt omdat ze gaat huilen als ik of iets aan haar mondje komt. Heb nu druppels gekocht bij doorkomende tandjes. Hopelijk verzacht het de pijn een beetje. Drinken doet ze wel redelijk. Overdag slaapt ze niet zo heel erg goed maar 's nachts slaapt ze gewoon door. Verder ben ik zo gelukkig met mijn gezinnetje en vind ik het soms moeilijk om het met mijn baan te combineren. Zeker nu ik veel alleen moet doen op het werk. Ik hoop dat mijn collega snel weer hersteld is van haar burnout/depressie/midlifecrisis zodat ik ook een beetje van mijn gezin kan genieten naast het werk. Heb vaak een discussie met mijn man hierover, hij vind dat ik te veel hooi op mijn vork neem. Van mijn benfit coach moet ik ook proberen om te ontspannen, weet alleen niet wanneer. Van de week was ik pas om 7 uur thuis en ik was dood op. Ik ben maar eens in bad gegaan om te ontspannen, ga bijna nooit in bad. Dus het gaat de goede kant op met het ontspannen. Ik zou soms willen dat er meer uur in een dag zaten om alles te doen wat ik moet doen. Heb hier ook nog een berg was liggen zo hoog als de mount everest. Spam even mijn taart die ik voor vandaag had gemaakt. Was erg goed gelukt alleen de vulling vond ik niet zo heel erg lekker. Maar ben heel trost op mijn taart.
hoi meiden zo eindelijk even tijd beetje druk geweest gister en vandaag vanmiddag fotos gemaakt hier in het bos ze zijn echt super gaaf geworden zal zo is ff spammen hier gaat t redelijk ben wel de hele dag door aan het zweven heel irritant heb gister bloed laten prikken dus ben benieuwd of ik dinsdag uitslag heb julian is ook niet helemaal happy weer heeft vanacht 2 uur aan het feesten geweest en vandaag maar anderhalf uur in totaal geslapen ppff dus hij gaat nu weer naar bed ben benieuwd! @chivay ahh jeetje oona weer hoge koorts bah het zit haar ook niet echt mee he hoop dat ze een beetje goed slaapt vanacht en morgen misschien weer een beetje opgekanapt is beterschap! @sammie heb nrboen op hyves maar volgens mij gaat het goed bij hun en ook met de kleine meila gelukkig @carpe leuk naar de kinderboerderij vond kim vast geweldig? en morgne zwemmen leuk veel plezier @banne emily ook nog steeds niet lekker zielig zeg hoop dat het vanacht en morgen beter gaat! ook voor jou kleine meisje beterschap @girllie super dat het helmpje vaker af kan! en jeetje wat een stoere knul alweer! @vitamine D julian krijgt geen vitamine D hij krijgt nog een fles van 180 savonds en tussen de middag ook nog een beetje melk, ook komt hij elke dag zeker 10min buiten dus zal vast genoeg zijn denk ik voor wie ik vergeten ben sorry sorry fijne avond liefs