Gisteren heeft mijn stofzuiger het begeven. Hij maakte al een tijdje een vreemd geluid maar gisteren begon hij plots zeer luid te ronken en toen kwam er een vreselijke geur uit mijn stofzuiger (verbrand vanbinnen). Met andere woorden ik moet nu dus een nieuwe stofzuiger. Ik hoor heel veel goede verhalen van dyson, en wil dus ook een dyson aanschaffen. Ik weet dat hij vreselijk duur is en daarom zou ik graag enkele ervaringen horen. Daarnaast weet ik ook niet welke type stofzuiger ik moet kopen. Ik heb al even op de officiële website gekeken maar ik geraak er niet echt wijs uit. Wat moet hij zeker kunnen: - Zowel een stenen vloer als een houten vloer kunnen stofzuigen - Mijn zetel + kussens En dat is het dan ook weer zo'n beetje. Wij zijn niet allergisch ofzo dus zo'n speciaal model hoeft dan ook niet voor ons. Wie kan mij helpen?
Uhhh wij hadden een miele......en toen die het begaf hebben we en dyson gekocht. Zuigen deed hij heel goed, daar totaal geen klachten over......maar wat een herrie maakt dat ding zeg! Leek wel een vliegtuigmotor Wij zijn toch weer voor een miele gegaan. ik zou je dan ook geen dyson kunnen advieseren wij hebben via marktplaats snel weer verkocht.
Wij hebben nu een aantal jaren een dyson en wij zijn er helemaal weg van. Over houten vloeren en stenen kan ik je geen advies geven. Maar wij hebben wel een stoffen bank met van die stoffen kussen en die zuigt hij goed schoon. Overigens vind ik het wel mee vallen met het geluid,maar dat is voor iedereen natuurlijk anders Al om al een dure stofzuiger maar wel een waar wij veel plezier mee hebben (zover stofzuigen leuk kan zijn )
Wij hebben ook een Dyson, en dan de versie met de extra hulpstukken erbij.. Super fijn ding, maakt wel herrie maar verder ideaal!
Hier een goed jaar een Dyson in huis. Wij hadden hem genomen mede omdat wij een hond hadden op dat moment en wij goede recensies hoorden over de Dyson wb de zuigkracht. Ook zou deze minder muf moeten ruiken als andere stofzuigers. Nou ik kan na nog geen jaar zeggen dat deze net zo stinkt als de vorige stofzuiger. En dan hebben we hem al op verschillende manieren schoongemaakt. Ook de korte haren van de hond kregen we niet van de bank af. Zuigkracht is niet zo super als dat wat ze zeggen. Nee als we dit van tevoren hadden geweten dan hadden we voor dit bedrag(400 euro) wel 2 goede stofzuigers kunnen kopen! Dus helaas kan ik je niet verder adviseren.
Wij hebben de Dyson Anti-allergy. Het is een prima apparaat. Als ik de kamer gestofzuigd heb, dan zie je in het resevoir ook echt van dat poederstof zitten. Bij een stofzuiger met stofzak schijnt dat poederstof er aan de achterkant altijd weer uitgeblazen te worden.
Ik vind het een geweldig ding! Maakt wel meer lawaai als anders maar heeft een mega zuigkracht. Ideaal omdat wij honden hebben. Wij hebben geloof ik de DC29.
Hier dezelfde en geen klachten. Integendeel, ik wil nooit meer anders. Heb er vele hulpstukken bij en zowel mijn stenen vloer als mijn stoffen bank worden prima schoon.
Wij hebben nu sinds een aantal maanden ook een Dyson, wat een geweldig ding zeg! Ik weet niet precies welk type, maar er zitten allerlei hulpstukken bij, en hij is geel/oranje-achtig. Ik vind hem helemaal niet zoveel lawaai maken (maar onze oude stofzuiger maakte ook echt mega-kabaal, daarbij moest ik bijna mijn oordoppen indoen). Wij hebben zelfs een hulpstuk erbij gekocht die je op de stofzuiger kan zetten, en daarmee je hond kan borstelen. Al die haren zuigt de stofzuiger dan op. Klinkt misschien heel erg vreemd, maar wat een super uitvinding is dat! Ik zou zeker absoluut een dyson aanraden!