*zucht* en J word wakker... Mss dat ik vanmiddag nog ff langs kom. Heb t wederom druk druk druk.. O, ben trouwens gister ongesteld geworden.. 3 dagen voor mn NOD gerekend vanaf mn positieve ovulatie test... Had er niet te veel van verwacht aangezien t mn eerste ronde is, maar baal wel n beetje. Kan niet snel genoeg gaan haha. Maar we gaan met goede moed verder.
Minni He wat balen.. Eerste ronde vond ik ook enorm balen.. Want stel je voor dat net jij het geluk hebt om in één keer zwanger te raken, terwijl je weet dat de kans op ongesteld worden groter is haha.. Op naar ronde 2 Toch even ha gebeld.. of hij morgenvroeg langs mag komen.. vooral omdat hij zo vreselijk hoest.. Allemaal geregeld en ze vraagt met welke temp hij wakker is geworden vanmorgen.. Vond ze veel te hoog voor de ochtend dus nu om 14.40 uur vanmiddag een afspraak..
Roeltje, t is idd hopen ondanks dat je weet dat de kans erg klein is.. Achut Lenn... Beterschap voor m! En succes bij de HA.. Nu snel met J ontbeiten, dan wachten tot papa langs is geweest, en dan naar mn moeder want mn zusje is zaterdag jeugd adjudante geworden. (wisten we natuurlijk al, maar zaterdag dus officieel) Kon er helaas niet bij zijn, omdat ik doodziek op de bank lag, dus moet dr nog ff gaan feliciteren.
Goedemorgen! @Minni..balen meid. Ik baalde ook zo na de eerste ronde voor een tweede. Stiekem heb je toch zoiets van, zou het lukken? Op naar de volgende ronde dan maar!
@ Roeltje; wel goed dat ze hem gelijk vanmiddag al zien, is inderdaad wel hoog om mee op te staan. @ Mini; balen meid, logisch. Het kan ook gelijk raak zijn, natuurlijk hoop je daar op. Zo boodschappen doen, blijf het moeilijk vinden voor een hele week, maar we gaan vooruit.
Morguh... Beau is nog steeds ziek, hij werd vanmorgen wederom huilend wakker om 3u. Voelde loeiheet heet, hebben hem bij ons in bed gelegd waar hij eigenlijk wel wat vrolijker was. Om 6u ging de wekker, Beau getempt en kwam uit op 39.4! Ook zijn hals is vreselijk opgezet, de klieren zijn zo dik dat het net lijkt of hij een ei aan zijn hals heeft Hij heeft gelukkig wel heel goed gegeten en gedronken, ik heb hem maar wel naar het KDV gebracht met een zitpilletje...ze mochten me ten allen tijde bellen. Ware het niet dat ik om 14u mijn gesprek heb op mijn nieuwe werk...there we go again *zucht*
Riti Succes meid met de boodschappen Chicken Hoe is het met je svader? Dees Och, Beau nog ziek Arm mannetje.. mocht je hem gewoon brengen dan? Hier zou ik dat echt niet voor elkaar krijgen met zo'n temp.. Hopelijk gaat het vandaag goed Succes met je gesprek vanmiddag.. Spannend
@ MROOS: Van harte nog las net iets over bevalling! Geniet er van. @ all; thanks voor jullie sterkte wensen. Ik hoop ook dat we eruit komen samen maar weet het echt ff niet meer. T is gewoon zwaar zo alleen. Hoop geregel en weinig slaap. Doet mn humeur geen goed...maar ja niets aan te doen. IS voor nu de beste keuze. Greets Mili
@Chicken; Moest ik dus ook gelijk aan denken, straks om 12u moet ik me met hem melden bij de HA. Hij wil hem toch wel erg graag zien en observeren. @Roeltje; Temp. is bij ons KDV geen probleem, ze kijken zeg maar door de temp. heen en kijken naar het kind zelf hoe hij/zij is. Beau is verder wel 'vrolijk', speelt wel en at goed. Lenn dus ook ziek? Beterschap! @Mili; Krijg je wel hulp in wat voor vorm dan ook om deze situatie aan te pakken samen? Of proberen jullie het samen op te lossen? Ik weet natuurlijk niet hoe en wat er zich afspeelt, wel wil ik je veel succes wensen!!
Dikke knuffel meid.. Wat een rottijd zit je in Dees Ah zo.. Hier is het 38.5 max.. Tenzij er een oorzaak bekend is.. bijv. oorontsteking en hij verder prima te spreken is.. Als hij ziek wordt op het KDV bellen ze met 38,5.. Als hij verder leuk speelt en vrolijk is mag hij blijven, anders moeten we hem ophalen.. Maar goed, Lenn hangt maar wat en is in slaap gevallen op de bank.. Dus wegbrengen was hier hoe dan ook geen optie haha..
@Collo: lekker geshopt dus @Roeltje: ah arme Lenn zo vaak aan het huilen geweest 's nachts, succes bij de HA @Minnie: altijd balen als je ongesteld word toch! Op naar een rake ronde 2 @Dees: 39,4 is super hoog joh! Is er niemand anders die hem kan opvangen dan het KDV als jij een gesprek voor werk hebt? Apart idd wat Roeltje zegt dat ze hem dan aannemen. Zwaar ook voor jullie eerst Luca en nu Beau weer @Roeltje: geef je groot gelijk dat je hem thuis gelaten hebt hoor. zeker als hij niet vrolijk is en gewoon maar hangt .. Arme kindjes van jullie allemaal @Hier: moe........ moe.......12 uur pas thuis van het gesprek bij het gezinshuis. We zitten 100% op 1 lijn met zn alle, stiefzoon is een gevaar voor zichzelf, alle behandeldplaatsen binnen kompaan heeft hij al gehad en hij kan absoluut niet met vrijheid omgaan. als hij een speldenknopje vooruit gaat dan gebeurt er vaak dezelfde dag iets waarmee hij 3 stappen terug gaat. De afgelopen 3 maanden is hij in ieder geval niks veranderd. Op school hangt hem ook een dagschorsing boven het hoofd vanwege zn gedrag. Anyway.. kids hebben goed geslapen, hadden gisteren n schoentje gezet, layla speelt graag met dr cadeautje (iets met disneyprinsessen en pailletten versieren) Verder moe.. erg moe
@Mili, nogmaals sterkte meid, kan me voorstellen dat het zwaar is voor je. @Roeltje, hier hetzelfde. Ik moet Milan ook ophalen boven de 38,5. Ze willen het risico niet nemen. Ik moet zeggen dat ik het bij Dees op zich wel goed vind. Dat ze kijken hoe het kind zich gedraagt. Ik heb het ook weleens gehad dat hij verhoging had en ik hem moest halen en toen had hij het gewoon prima naar z'n zin.
@Dretjuh; J. zit in Den Bosch, als Beau rond 14u echt ziek begint te worden moet hij wel thuis komen..nu lijkt het nog goed te gaan op het KDV. Heb ze net gebeld en zij had nog niks gemerkt aan hem. Wat gaat er nu gebeuren met stiefzoon? Is echt slopend ook voor jullie zeg! Sterkte!
Dretjuh He getver wat een toestanden weer.. Het houdt ook niet op he Knuffel meid, is niet makkelijk Ziek/KDV ALS hij al warmer wakker word is het hooguit 37,5 en kan hij gewoon heen.. Is hij de hele dag vrolijk, mag hij blijven.. Maar ik heb ook een makkelijke werkgever.. Als Lenn ziek wordt ben IK degene die hem ophaalt als ik aan het werk ben.. Ik bel niemand op, als hij ziek is heeft hij zijn moeder nodig (tenzij man natuurlijk vrij is) Als hij 's morgens ziek wakker wordt regelt zij vervanging, (vorige baas had er een handje van dat je dan zelf iemand moest bellen).. Maar goed, als Lenn flinke koorts heeft is hij moe en slaapt lang en veel dus dan is wegbrengen sowieso geen optie..
@Dees: als er niks aan de hand is verder is het prima, de verhoging zegt idd weinig. Maar kan me voorstellen dat je het kdv een niet zo prettig idee vind dan bij fam. vandaar dat ik t vroeg Ehm.. bij kompaan en jeugdzorg gaan ze overleggen, hun advies is in ieder geval dat waar hij nu zit niet de juiste plek is. En dat gesloten geadviseerd word.
Dees, Neterschap voor Beau! Milli, Las t net. Sterkte! Hoop dat je er uit komt. Op welke manier dan ook. Dretjuh, T gaat dus weer niet goed met je stiefzoon.. Bale zeg! Heel veel sterkte en succes.. Kan me voorstellen dat het erg slopend kan zijn! Hier, wederom ziek.