even lekker klagen, gooi het er maar uit mensen, lucht bij mij ook op!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door jmm, 14 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jmm

    jmm Bekend lid

    29 mei 2008
    766
    0
    0
    Vermoeidheid, misselijk en pijn in rug.
    Even lekker klagen lucht wel eens op,
    Had vannochtend eerst sinassappelsap genomen , werd me toch misselijk ! hebben jullie dat ook weleens dat er even wat verkeerd valt , jak wat voel je je dan bleh!
    en pijn in mijn rug en vermoeidheid ben blij als het er weer uit is hoor! De laatste loodjes worden meestal het zwaarst, maar bij de eerste had ik die vermoeidheid niet zooo erg !
    gr jmm
     
  2. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.183
    113
    Ik had gister een sauzijcenbroodje op. NOOIT meer. Heb het me toch zuur gehad, de hele nacht (wakker) recht op gezeten om maar een beetje het zuur te beperken
     
  3. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Hoop dat je het niet meer nodig zult hebben, maar pepermuntwater of thee van verse munt helpt redelijk tegen het zuur..
     
  4. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    ik kom ook effe klagen heb gisteren weer heel veel last gehad van PDS echt waar een aanval van 1,5 uur!!! Pas toen ik in bad lag zakte het. Mara nu heb ik een hele pijnlijke buik,rug enz van de krampen van gisteren. Pffff was ik maar 37 weken want ik ga dit zo niet heel erg lang meer trekken. Ik ben niet gemaakt om zwanger te zijn bij de eerste had ik ook al een ellendige zwangerschap. Nu ook al een keer naar het zh gebracht met een ambulance toen we op bezoek waren bij vrienden en pas nog 3 dagen in het zh gelegen
     
  5. mw21

    mw21 VIP lid

    24 okt 2010
    5.173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Grrr ik begin er van te balen dat elke hap eten die ik neem meteen op mijn kont, dijen, bovenarmen en gezicht komt!!!!
    Was zo slank en weet dat je aankomt met een zw maar ben tonnetje rond!
     
  6. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    Is het zo erg? het komt vast allemaal goed na de bevalling meid
     
  7. mw21

    mw21 VIP lid

    24 okt 2010
    5.173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Ja t is echt erg ben nu al zo'n 16 kilo aangekomen
    woog ook maar 58
    wel ook een mooie grote buik hoor...

    Daarbij herken ik de pds!!
     
  8. boonie

    boonie Actief lid

    9 mei 2011
    362
    0
    16
    NULL
    Noord-Holland
    Hier ook iemand die al 16 kilo aangekomen is. :$
    Iedereen noemt me dik , bolle, vette enz. Wordt er onderhand doodmoe van. En dan te bedenken dat ik nog even moet....
    Daarbij word ik ook gek van de goedbedoelde telefoontjes, de pijn in mn rug door bekken instabiliteit en het constant moeten plassen.
    Zo....dat is eruit....:D :p
     
  9. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    OKe ik ben morgen 37 weken en ze mag komen ik ben er klaar mee. Zelfs een ziekenhuis opname gehad zodat ik kon slapen. Morfine-achtige troep ingspoten gekregen. Ik wil het niet meer misselijk zijn, ik kan nog nauwelijks lopen, MOe zijn en ik wil nu ook weleens zien wat ik al bijna 9 maanden mee sjouw. Ik denk dat ik van het weekend eens een flinke fles met bitterlemon ga leeg drinken. Iemand die nog meer tips heeft graag ik wil niet meer!!!!!
     
  10. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    13 sep 2006
    1.332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    hoi meiden,
    ik kom ook even van me af klagen hihi
    vandaag met tussenpozen elke keer harde buiken best gevoelig en een druk beneden op me schaambotje na even wat geslapen te hebben ging het weer tot ik opstond toen begon het weer van voren af aan wat ik ook doe zitten liggen lopen alles is pijnlijk en daarbij de harde buiken bleagh en zo ontzettend moe echt niet normaal meer en het eeuwige maagzuur enige wat soms beetje helpt zijn rennies maja nog even doorzetten ( al denk ik er op sommige moment echt anders over)
    succes meiden
    groetjes en liefs joyce
     
  11. muppie

    muppie Lid

    12 mei 2011
    57
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh, wat heerlijk; een topic waar even fijn in geklaagd kan worden!
    Mijn eertse zw ging super, deze zw loopt het helaas heel anders..
    Ik loop (waggel) al vanaf 17w met flinke BI. Met 27w werd ik in het ziekenhuis opgenomen. Ik heb nierstuwing doordat de groeiende bm de urineleider afsluit. Gaat pas over als de beeb er is, dus ik slik nu iedere dag 4x1000mg paracetamol tegen de pijn. En als de koliekpijnen daar dan ook nog doorheenkomen, neem ik een buscopan zetpil.
    Ongeveer in die periode kreeg ik flink last van maagzuur. Rennies at ik bij de vleet, maa die hielpen niet meer. Antagel oid mag ik niet hebben ivm de nierproblemen. Nu dus elke dag een omeprazol talet slikken. Deze helpen gelukkig wel, maar owee als ik een dag vergeet te slikken...
    Ik ben nu bijna 36w zwanger. Vandaag voelde ik me niet lekker, buikgriepje dacht ik. Wel veel harde buiken, vooral als ik sta. Ik eet of drink de hele dag niets, want ben hartstikke misselijk. Pijn van mijn nieren komt erdoor, want kan medicatie ook niet slikken (gelukkig heeft mijn man uit zijn werk paracetamol zetpillen voor mij gehaald, de lieverd). Maar mijn man vertrouwde het niet (was bang dat ik aan he bevallen was) en heeft de VK gebeld. Zij is langs geweest en heeft mij onderzocht. Ja hoor, bloeddruk verhoogd en eiwit in de urine.. Met 2 dagen een extra controle. Toch geen zwangerschapsvergiftiging, he...
    Verder bleek dat mijn BM 3/4 verstreken was en dat ik 2cm ontsluiting heb. Op zich niet erg, maar mijn vorige bevalling was een stortbevalling van een half uur. De kans is groot dat het nu nog sneller gaat, dus dan hadden we graag 'de tijd' van 10 cm gehad.
    Ik baal gewoon ontzettend... Ik had zo graag een zw gewild die iets soepeler verliep dan nu het geval is.
    Tegelijkertijd realiseer ik me dan het balen is, maar dat klachten er nu eenmaal bij kunnen horen. De zus van mijn vriendin is met 32w bevallen van een kindje wat op dat moment 5w groeiachterstand had. Die hebben pas een moeilijke tijd achter de rug! Dat relativeert me dan wel even, maar toch, IK BAAL!!! (zo, dat lucht op :))

    Ps: en ik verlies ook dik met Wordfeud van mijn broer..:x
     
  12. jmm

    jmm Bekend lid

    29 mei 2008
    766
    0
    0
    nou wel hoor kotsen gisteren en nu zwaar slap! pijn kop !
     
  13. Djamila

    Djamila Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.221
    3
    0
    Ik wil ook wel even klagen. Ik wil zo graag weer eens een behoorlijke nacht doorslapen zonder pijn van het liggen of maagzuur.
     
  14. jmm

    jmm Bekend lid

    29 mei 2008
    766
    0
    0
    tja begrijp je had vannacht ook slecht geslapen die kleine in mijn buik woelde op en neer , kwam tegen een zenuwtje aan en dat trok elke keer naar mijn been rot gevoel , en dan rugklachten enzo heb geen oog dicht gedaan , ga nu proberen te slapen
     
  15. emje

    emje Niet meer actief

    hoi meiden,

    als het mag wil ik ook even komen klagen. ik ben nog niet zo ver in de zwangerschap maar op dit moment ben ik echt een emotioneel wrak. ik kan echt huilen om de kleinste dingen. ik ben ook nog nooit zo moe geweest :(
    op dit moment zijn we onze nieuwe woning aan het verbouwen en verven en 9 december gaan we verhuizen. ik ben echt iemand die overal de controle over wil hebben, alleen nu kan dat niet. ik moet nu echt alles aan andere overlaten en me rustig houden (ik mag van de gyn weinig doen en moet eigenlijk zo veel mogelijk rusten) maar dat is zo verschikkelijk moeilijk. en het lijkt wel alsof niemand het begrijpt. nja zullen de hormonen wel zijn :(
     
  16. dld

    dld Nieuw lid

    14 nov 2011
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    ben het wachten beu... wil het geslacht weten... zouden het normaal afgelopen maandag weten maar de beentjes lagen dicht.. ze vermoed een jongen! de vorige zwangerschap was zo makkelijk en toen was het een jongen.. deze zwangerschap is verdomd moeilijk dan zou je toch een meisje verwachten zeker!! mijn gezicht ziet er niet uit.. kokhals een hele godganse dag door pff........... en dan zeggen ze; dat gaat wel over na 3 maanden hoor! nou NIET dus :(
     
  17. LailiejLoe

    LailiejLoe Niet meer actief

    Dan wil ik ook heel graag even klagen. Ik probeer me voor mijn omgeving groot te houden, maar heb het zo gehad. Ik slaap al nachten niet. Heb erg last van brandend maagzuur, maar ook van al het gewicht op mijn heupen. Ik blijf draaien en uiteindelijk ga ik maar uit bed. Vannacht maar liefst anderhalf uur geslapen!

    Verder heb ik nu heel erg pijn aan mijn borsten. Mijn rechte borst brand en steekt. Ik weet niet of het bij de zwangerschap hoort, maar ik word er helemaal gek van. Niks helpt om de pijn minder te laten worden.

    En ik wordt gek van het idee dat ik over 5 weken moet bevallen. Ik ben zo bang en vind het zo eng. Ik wil niks liever als mijn kleine man zien en vasthouden, maar kan iemand anders de bevalling doen?

    Zo dit lucht op! :D
     
  18. jmm

    jmm Bekend lid

    29 mei 2008
    766
    0
    0
    tja was dat maar waar, alleen dat je die pijn enzo niet hoefde te doen, maar dan wel gelijk hem of haar in je armen hebt ja daar teken ik voor !
     
  19. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    25 jul 2010
    4.056
    884
    113
    Ik zowel aan de steunkousen als steunzolen moet... :(
    Voelde me wel even heel zielig vanmiddag, maar als dit alles is dan mag ik eigenlijk nog niet klagen, al zijn mijn pijnlijke voeten wel heel naar!
    Dus stiekem doe ik het nu toch eventjes haha! ;)
     

Deel Deze Pagina