Zou der zeker niet onder de 25 euro aanbieden anders eindigen ze misschien als slangenvoer. Iemand die verliefd is op jouw katje wil daar echt wel die 25 euro voor betalen hoor!
Ik zou er nog even wat aandacht aan besteden en het over een maandje weer proberen het katje kwijt te raken. Dan kan het probleem opgelost zijn. Hoe oud zijn ze zo te zien is het nog een jong poesje een week of 6! Dus nog even wat langer bij de moeder laten. En het aan kijken en daarna weer aanbieden om op te laten halen. Ik snap die vrouw eigenlijk ook. Het zelfde als jij van als er te veel kosten zijn word het misschien wel iets te duur om een probleem kat er bij te hebben. En je hebt er zelf zes ach ja ik zou zo denken waar er zes leven kan de zevende er ook bij. Qua eten zal het echt niks uit maken. Lijkt me. Succes met zoeken en hou even geduld.
Dames we hebben inmiddels een huisje voor de kitten gevonden! het word even kijken hoe we haar daar gaan krijgen maar dat gaat helemaal goed komen!! Thanx voor het meedenken dames!