Kijk uit met triptrapp stoel en kleine kinderen!

Discussie in 'Verzorging' gestart door momhairy, 15 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kimr1

    kimr1 Bekend lid

    13 aug 2008
    545
    0
    16
    Kun je die "speciale stukjes" ook los krijgen? Wij hebben een oudere triptrap stoel, en mijn dochter zet zich ook geregeld af tegen de tafel. De stoel schuift achteruit en blijft dan steken in de voeg, dan gaat hij kiepen. Gelukkig nog nooit zover dat hij achterover is gevallen.
     
  2. momhairy

    momhairy Fanatiek lid

    13 aug 2007
    2.180
    0
    36
    kapster
    Ps ik heb geen kritiek op die stoelen hoor! Wil er zelf ook graag een en gaan hem ook kopen maar schrok gewoon van dit filmpje
    En tja het is zo gebeurd! Ik ben er wel weer wat alerter op wand je loopt gemakkelijk even snel naar de keuken( ik dan wel) en tja als het dan gebeurd... Ligt hij toch met zijn koppie op de grond!

    En die schuitjes eronder vind ik een goed punt! Ga zeker opletten of die er bij zitten en monteren wand als je de kans ermee verkleint... Waarom zou ik het dan niet doen!

    Maar goed iedereen vind wat anders en dat mag ook gewoon hoor!
     
  3. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    bij ons zou dit niet kunnen. Onze tafel schuift dan weg. Hij kan zich daar niet aan afzetten

    Maar goed, we hebben geen triptrap maar een ander goedkoop ding van tiamo geloof ik.

    Maar wel goed om te zien zo. Een gewaarschuwd mens....
     
  4. Iris89

    Iris89 Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.119
    0
    36
    huisvrouw-mama!
    Leiden
    Ach wij hebben er ook een en heb het haar nog nooit zien doen. Buiten dat mocht ze het ooit doen.. als ze aan tafel zit zit ik er altijd bij. Zou haar zoieso niet alleen laten zitten.

    Overdreven gedoe..
     
  5. momhairy

    momhairy Fanatiek lid

    13 aug 2007
    2.180
    0
    36
    kapster
    Hoezo overdreven? Als het je gebeurd had je gehoopt dat je dit misschien had gelezen en maatregelen kon treffen ofzo!

    Is soms niet te geloven dat als je hier wat neerzet om mensen info te geven dat het kan gebeuren en dat het nu opeens : overdreven gedoe is!

    Ik weet je moet altijd opletten maar als mensen zeggen van je moet die weg niet nemen omdat er in een week 10 ongelukken gebeuren ( ik weet slaat nergens op) en ga je dan ook zeggen dat dat overdreven gedoe is! Waarom kijk je in dit topic trouwens? Om je mening te geven of denken dat je er wat aan hebt!

    Sorry voor mijn post maar ik zou eerlijk zeggen dat ik twijfelde of ik een topic zou starten en dit zou plaatsen! En dacht ach doe gewoon! Baat het niet schaad het niet! Maar nu ik weer dingen lees hier baal ik er weer van dat je zulke reacties hier krijgt te lezen!!

    Zucht... Ga er maar niet meer over door maa denk eerst even na hoe je het neer zet en of je er wel wat neer moet zetten!
    Hoeveel topics lopen er tegenwoordig uit op gezeur en het gaat dan allang niet meer om het onderwerp zelf!

    Amen....
     
  6. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Wij hebben ook een tripp trapp en wat er op het filmpje te zien is, is hier (gelukkig) nog nooit gebeurd. Wij hebben een houten vloer en vilt onder de pootjes (tegen beschadigen) en (hierdoor?) schuift de stoel dan gewoon naar achteren, ipv omkiepen.
    En dan bestaan er zoals eerder genoemd natuurlijk ook nog de 'extenders' die speciaal gemaakt zijn voor (gladde) harde vloeren.

    Nee wijzelf zijn er niet bang voor dat hij omkiept. En onze dochter is er echt wel een die dat voor elkaar zou hebben gekregen. De 2e stoel (voor baby in spe) is zelfs al besteld.
     
  7. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Ah daar zijn die stukjes dus voor:)
    Kijk dit topic heeft dus wel degelijk nut! Wij hebben de kinderstoel op zolder in elkaar staan en die dingetjes zitten nog in het doosje. Wij vonden het maanden geleden bij het in elkaar zetten wat raar staan en hebben er verder ook niet naar gekeken of over nagedacht...:) we gaan ze er gelijk onder zetten, zodat ons mannetje straks niet gaat kieperen.
    Bedankt!
     
  8. Sjaam

    Sjaam Fanatiek lid

    18 jun 2008
    1.112
    0
    36
    Zuid Holland
    dit heeft mijn dochtertje ook een x gedaan toen ze nog jonger was. En helaas viel ze toen en stond ik er dus niet achter....schrok me een hoedje. Had de stoel 2e hands gekregen en er zaten dus niet van die verlengstukjes bij. Meteen gekocht en erop gezet. Gelukkig had ze niets, maar dat was echt schrikken
     
  9. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.274
    2.976
    113
    Verplaatst naar 'verzorging en veiligheid'.

    Lotte
     
  10. momhairy

    momhairy Fanatiek lid

    13 aug 2007
    2.180
    0
    36
    kapster
    Thanx lotte
     
  11. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Onze dochter krijgt de triptrap niet om dankzij de verlengstukjes. De ikeastoel is bijna mee achterover gekieperd, ik had hem nog net vast ;)
     
  12. kimv

    kimv Fanatiek lid

    8 jul 2009
    1.055
    0
    0
    :) sorry ik moet wet een beetje lachen om het kereltje hij vind het fantastisch:) sorry maar als je de gebruiksaanwijzing leest mag je een kind in een kinderstoel ook nooit alleen laten. Ik heb zo'n blad erop zitten en hij kan niet bij de tafel. Mijn neefje deed dit ook vaak dus was gewaarschuwd.

    groetjes kim
     
  13. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Mijn zoontej duwt zich constant weg van de tafel (kan hij mooi kijken naar alles wat hij op de grond heeft gegooid) en is, dankzij de onderstukjes, nog nooit gekiept.
     
  14. adi

    adi Niet meer actief

    Wij zetten de stoel altijd op kleine afstand van de tafel (een beetje schuin), zodat de kinderen zelf de stoel op kunnen schuiven en eraf klimmen.
     
  15. Stefanie78

    Stefanie78 Fanatiek lid

    7 jul 2010
    3.744
    1
    36
    Friesland
    Van de week een tripp trapp met babyset besteld bij de babydump (nu in de aanbieding en echt nergens goedkoper) en bij de babyset zitten die verlengstukjes voor op de pootjes
     
  16. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Filmpje is 3 jaar oud (dec.2008). De verkoper vertelde ons dat die extended gliders er vanaf 2008 bij zitten.

    Leuk hoor, zo'n hetze!:(
     
  17. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Hij IS ook niet alleen he? Iemand doet de moeite om zijn vallende kind op de gevoelige plaat vast te leggen..:(

    wij hebben er hier twee staan. Zoonlief viel ermee naar voren! Maar goed, dat krijg je als je aan het stunten bent! :)
     
  18. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    EspaƱa
    Ja dat kan. Heb het toevallig van de zomer bij prenatal gevraagd omdat ik een 2e stoel zonder babyset had bijbesteld en daar zaten ze niet bij. Ze heeft toen gebeld naar de vertegenwoordiger van stokke en die vertelde dat ze alleen bij de babyset zitten omdat ze er vanuit gaan dat als ze zonder babyset zitten dusdanig ver met de benen onder tafel zitten en netjes aangeschoven dat ze niet meer nodig zijn. Maar ze zijn voor degene die ze er liever wel nog onder heeft los te verkrijgen..
     
  19. kimr1

    kimr1 Bekend lid

    13 aug 2008
    545
    0
    16
    Thanks, dan zal ik ook eens naar Prenatal gaan.
     
  20. luusje06

    luusje06 Actief lid

    9 dec 2009
    227
    0
    0
    leidster kinderopvang
    hellevoetsluis
    hi ik vind het goed dat je dit topic heb geplaast want zo zie je dus wat de gevaren zouden kunnen zijn welke oplossingen er voor zijn ik vind het top!
     

Deel Deze Pagina