@Lau: Hoe is het daar bij 'familie kwakkel'? @Bloem: Ja precies, daar gaan we maar vanuit. Als het dalijk echt begint heb ik gewoon al 5 cm @Deb: Wat lief van je huisarts dat ze zo geinteresseerd en meelevend is! Hoor je niet vaak meer.. Z. heeft net voor het eerst op de wc geplast!
Hahahah straks kan je tussen je favo tv programma's in de reclame je kind eruit poepen... en dan weer doorzappen natuurlijk! Hihihi Wow! Zie je wel dat z. Meeleest! Goed zeg! Het begin is het moeilijkste! Hoe weet je dan dat alles eruit is gekomen deb? Doordat je geen bloeding meer hebt? Lau sterkte allemaal ( incl noppi) laat e jullie maar mooi verwennen!!
huize kwakkel kwakkelt verder.. coll en ik hele dag koorts gehad. Noppi (de kat) is ook nog erg zwakjes krijgt veel liefde en lekkers...
ben beetje aan t surfen voor vakanties.. E en ik (en coll ofcourse) willen eind mei begin juni 2012 op vakantie naar de zon.. iemand leuke tips ideeen? ( niet te gek qua prijs) wel beetje luxe, dus niet me eigen bed opmaken en koken haha
aurin italie met de auto vinden wij heel leuk. Of wil je met het vliegtuig? Bloem dat weet ik dus niet... en vandaag had ik opeens weer veel bloedverlies. Dus ik ziekenhuis gebeld. Moest ik langskomen en kreeg ik weer een echo. Ze kon niet echt duidelijk iets zien maar nu moet ik weer 2 keer die pillen innemen. Heb nu dus weer lekker krampen. Pffff
aurin wij waren naar fuerteventura in april. Niet mega warm maar wij vonden het wel heel leuk. Maar in mei kan je ook naar turkije. Heerlijk weer en ik ben er 2 keer geweest (zonder kids) en je hebt er fantastische all inclusive resorts (in verschillende prijsklasses). Reno vind Turkije niks anders had ik dat ook gedaan.
Ja zitten nu te kijken naar turkije, portugal en griekenland/kreta/kos. Turkije zou ik graag naar bodrum willen, maar E is daar al 5x geweest, maar is qua vliegtijd en daarna nog in de bus wel de beste optie.. Verder zou ik t niet weten, ben ooit 1x naar kreta geweest toen was ik 13 en 2x turkije op mijn 16e en op mijn 23e Verder nog nooit ergens geweest in de zomer (ging altijd op wintersport)
pffffff deb dikke knuffel voor jou, zit je niet mee... @z. whoehoeee eerste keer op wc geplast goed hoor!
aurin alanya is ook leuk of side. Maar dan zit je wel nog een tijdje (denk 3 kwartier/ uurtje) in de bus na aankomst.
side is ruim een uur en alanya is 2 uur! (weet nog dat ik dat echt slecht trok na t vliegen op mijn 16e.. En coll gaat dat ook niet trekken ben ik bang) bodrum is maar 30/45 min..
De soap is nog niet voorbij. Vanavond tijdens het douchen voelde ik ineens mijn spiraal dus moest ik naar het ziekenhuis. Hij zit door mijn bmwand heen en ze kon hem niet verwijderen. Nu gaat de gyn het morgen proberen en anders eordt ik morgen geopereerd. Wordt vervolgd...
Jeetje Debby, wat ontzettend slordig dan van het ziekenhuis dat ze 'm niet eerder hebben gevonden. Daar ben je mooi klaar mee. In ieder geval heel veel succes vandaag!
Jeetje, Debby (jaja ik ben er af en toe ook nog.. ) wat een soap! Succes vandaag bij de gyn. Ik hoop dat je een operatie bespaard blijft..
debby, dat meeeeen je niet!!! Ik vond het al zo'n raar verhaal dat je hem zonder dat je het gemerkt hebt, was verloren. Ongelofelijk!! Ik zou echt flink pissed zijn. Meis, heel veel sterkte!!! Nou meiden, ik ben er nog hoor . Ben een weekend weggeeweest naar de ardennen, was heerlijk! Met S. gaat het redelijk. Ze hoest en kokhalst regelmatig snachts of net na een fles. En ze klinkt ontzettend benauwd tijdens de fles. Alsof er heel veel slijm in haar luchtpijp zit. We hebben de afspraak met de kinderarts vervroegd en gaan nu as maandag. Ben benieuwd wat hij zegt. Ik vind het zo frustrerend dat we niet weten wat er precies aan de hand is. Verder doet ze het super goed. Ze heeft van het weekend zelfs een keer geslapen van 19.15 tot 6.00!!!!! We zijn er in ieder geval wel achter dat wakker maken voor een laatste fles echt niet werkt. Ze drinkt hem heeeeel slecht, of niet en komt vervolgens gewoon na bijv. 5 uur. Heeft geen zin dus. Helaas, want had liever gehad dat ze lekker zou slapen van 22 tot 7 ofzo. Maar goed, ze doet het super. Vannacht heeft ze bijv geslapen van 21.30 tot 6.00. Moest er wel 2 keer uit voor een speentje, maar is wel meteen weer gaan slapen. Ik probeer het zo uit te kienen dat ze een fles heeft tussen 20 en 21. En dat ze dan haar diepe slaap in kan gaan. Gister heeft ze om 16.30 een fles gehad en moest haar dus wakker maken om 21.15. Anders had ze denk ik dan al haar lange slaap gedaan. Niet heel handig verder slaapt ze overdag ook super goed. Steeds ongeveer 2/2,5/3 uur tussen elke voeding. We leggen haar op haar buik en weg is ze. Dat is wel heel fijn. 's Avonds ligt ze altijd in haar eigen bedje.
Jeetje zeg, er blijft je ook niets bespaard! Ik ga heel hard voor je duimen dat een operatie niet nodig zal zijn! Sterkte!
@Deb: Jeetje wat een pech! Hopelijk krijgt de gyn hem eruit. Heel veel succes en ik duim héél hard voor je!!
@Lau: Wij zijn vorig jaar juni in Side geweest, dan is het nog lekker rustig en niet zo bloedheet. Ongeveer een uurtje met de bus, maar er is onderweg zoveel te zien dat zelfs Z. het goed vol hield . Marokko vind ik ook erg leuk, maar daar moet je van houden... Canarische eilanden is ook leuk, maar ik vind de Turkse bevolking kindvriendelijker . Aaaah nu heb ik ook zin om op vakantie te gaan haha. @Adnalie: He bah nog steeds zo aan het tobben met S. Hopelijk krijgen jullie maandag wat meer duidelijkheid! Hoe vindt L. het om grote zus te zijn? Al helemaal gewend en niet jaloers?