Omdat hier al mensen bezig zijn met de kerst even de vraag of er meer mensen al mee bezig zijn? Wij in ieder geval nog niet. Ik heb dit jaar geen zin in het verplichte bezoek van mijn schoonmoeder dus als alles goed is zijn we lekker met z'n 3tjes met kerst. De eerste kerst met de kleine.
ook nog niet echt plannen. Denk de 1e kerstdag met schoonmoeder,schoonzus,man en kids.. en 2e kerstdag moet ik verplicht 2 uur werken ,van 11/13! Stelletje mongolen! haha.... dus ja...denk dan gewoon lekker op t gemakje met z'n 3tjs.
waardeloos als je met kerst moet werken. Ik ben dan altijd heel blij dat ik niet zo'n beroep heb. wel respect voor de mensen die wel in die beroepen werken.
kerstavond bij schoonouders eerste kerst bij mijn eigen ouders 2e kerst verjaardag van dochterlief dus alles 3 de dagen al volgepland
Haha, hier nog zo eentje... Ik wed dat ze zit te springen om ons uit te nodigen, zeker nu met beeje erbij, maar ik vind daar zoooooooooooo niks aan! Maar ik had me wat dat betreft voor de feestdagen al ruimschoots van tevoren ingedekt, en tegen manlief gezegd dat ik dit jaar alle Baby's eerste feestdagen thuis door wilde brengen. 1e KD mogen wederzijdse ouders gewoon komen eten, net als anders, als ze maar niet verwachten dat we 2e KD nog die kant opkomen. Wil dan gewoon lekker thuis zijn met ons drietjes inderdaad, eerste kerst samen. Oudjaarsavond idem dito, wil ik ook thuisblijven; we nodigen wel wat mensen uit, maar heb geen zin om met de kleine te gaan liggen slepen tussen al dat vuurwerk door.
we gaan 2e kd wel naar mijn ouders maar die wonen dichtbij dus zijn we ook lekker snel thuis. mijn schoonmoeder heeft 2 kinderen en 4 stiefkinderen. de laatste paar jaar zijn ze bij ons geweest nu is een van de andere 5 aan de beurt. ik ben alleen bang dat die het niet gaan doen. gelukkig hoeft het van mijn vriend ook niet zo nodig.
1e kerstdag naar mijn schoonouders 2e kerstdag naar mn broertje waar ook onze ouders stieouders en stiefzussen zullen zijn. Erg gezellig en lekker makkelijk alle ouders op 1 dag
kerstavond, maar me schoonpa en zijn vriendin. eerste kerst dag uit eten met fam van mijn kant ( ma,pa, broer oom en tante) en in de avond komt er bij ons thuis nog bezoek. tweede kerst dag naar me schoonmoeder en man en overgroot oma. en da maken er nog een derde kerstdag van en dat is mijn overgroot opa en neven en nichten van mijn kant. dus weer lekker druk, maar voor de kinderen helemaal leuk, samen spelen en gezzelig bij elkaar zijn.
1e Kerstdag hebben we een doop en daarna naar mijn schoonouders en 2e kerstdag ga ik lekker werken en daarna naar mijn ouders. Heerlijk om te werken met deze dagen, je bent er even tussenuit en je hoeft niet al die verplichtingen af te gaan, want je moet werken.
Kerstavond thuis, mijn zoontje is dan jarig. 1ste Kerstdag schoonouders hier (al het 3de jaar op rij nu) Echter niet een hele dag, vanaf een uurtje voor het eten ofzo. 2de Kerstdag gehele dag onder de pannen bij mijn eigen ouders.
Kerstavond werken, 1e kerstdag vrij en 2e kerstdag dagdienst. Geen familiebezoeken hier. Ga denk ik eerste kerstdag eten bij vriend thuis of uit eten. 2e kerstdag heeft hij avonddienst dus alleen.
Ik had geen zin in kerst dit jaar en al dat familiegedoe, dus ik ga lekker naar de zon met mijn dochters!
Wij zouden eerste kerstdag met mijn schoonouders en schoonzus + man samenkomen bij ons. Iedereen zou wat eten mee brengen zodat we met zijn allen een soort van buffet samenstellen. Vandaag hebben we te horen gekregen dat mijn schoonvader een agressieve tumor in zijn blaas heeft en over 1.5 week zal zijn blaas, prostaat en lympheklieren verwijderd worden. Dus voor nu weten we het even niet meer
Een dag gepland met schoonouders en hun kerst-clubje. Andere dag nog niet gepland, maar waarschijnlijk met mijn ouders. En dan hopelijk nog een dag met vrienden. Ik zie het niet als verpliching. Juist leuk, die kerstdagen!
Pluk, heftig zeg. Sterkte,zeker met de decembermaand op komst. Is toch extra confronterend. Hier eerste met mijn familie, kerkenkoffiedrinkenhapjedoen en dan diner. Nemen allemaal een gang mee. Tweede, manlief wil zijn ouders en mijn moeder te eten vragen.. Ben benieuwd... Kerstavond: all you need is love kijken...
2e kerstdag naar mijn ouders. Verder weten we nog niet. Mijn schoonouders liggen momenteel in scheiding en dat maakt het nou niet echt gezellig (vooral schoonmoeder gedraagt zich onredelijk). Mijn vriend heeft dus ook helemaal geen zin om het met zijn moeder en haar hele familie te vieren. Waarschijnlijk gaan we wel een dag naar zijn vader, omdat die anders alleen zit.
Kerstavond standaard bij mijn moeder en stiefvader met mijn familie en mijn 2 zussen, lekker eten en kadootjes uitpakken en gewoon gezellig samen zijn. Gisteren hoorden we dat vriendje zijn vader met de kerst naar NL komt dus vriendje is helemaal blij, die had hem al even niet gezien, hij woont in Israël dus word wel leuk.
Hier al plannen hoor. Kerstavond lekker met het gezin met hapjes en warme chocomelk op de bank, 1e kerstdag mijn familie hier ,s'middags cadeautjes en sávonds eten. 2e kerstdag gaan we halverwege de dag met de schoonfamilie naar het bos en daarna bij schoonouders eten. mijn man is tussen kerst en oud en nieuw vrij ook lekker is voor het eerst.