Ik vind het zo super dat jullie allemaal de moeite nemen om langs te komen! En Lim...de slagroom is op hoor Wij gaan morgen eind van de middag (rond 1700/1730 uur) eindelijk op de valreep de lootjes trekken voor de sint volgende week. Het kwam er maar niet van, en nu moet het toch echt wel..willen we nog tijd hebben cadeautjes te kopen Dit was de enige mogelijkheid dit weekend. En ik was zo brutaal om te denken dat gezien de reistijd voor sommigen jullie dan wel weg zouden zijn?
Had hier vanmiddag een heel klein gefrustreerd mannetje.. Hij wil zo graag op zijn hand/vingers/duim zuigen. Ligt dan ook heel geconcentreerd zijn hand naar zijn mond te brengen..om vervolgens door te schieten. En dan is het dus brullen..om weer opnieuw te beginnen. heel schattig, maar ook heel zielig. Benieuwd wanneer hij het onder de knie heeft
En ik jank ook gezellig mee want stoppen met roken bombardeert je ook tot jankdoos... Tot zover alles gergeld, laat er nou niks tussen komen ............
Ehhh slagroom OP Liesje? Leutje en ik zijn net met roken gestopt dan kan je echt niet aankomen met dat de slagroom op is hoor En anders nemen we wel een beschuitje extra Limmeke hoe is het met je treinkaartjes afgelopen, zijn ze op tijd binnengekomen?
*Natas neemt 10 kilo zakdoekjes mee, en een wekker die om 16.55 af zal gaan* Koffie, super dat je het hebt kunnen regelen! Oh ja Lim, treinkaartje, ook best belangrijk. Slagroom : ik heb nog
treinkaartje is binnen en balen dat die slagroom op is.. anders was ik nog ff langs de bakker gegaan voor een superverse kersenvlaai of zo.. wekker liep hier keivroeg af! tis toch van de zotte dat ik om 1 uur ergens moet zijn en gewoon de wekker moet zetten!!
Ik heb net samen met mijn wekker nog een tukkie gedaan Zoals altijd laatste fles 150/5 gegeven (165 ml). Rond 0300 al gepruttel, steeds harder. Om 0345 uur maar weer fles gegeven van 150/5. Rond 07:00 weer wakker. Blijkbaar is hij nog niet toe aan 5 flessen , dus nu maar weer 120/4 per fles.
zo ff tijdschriftjes kopen om de lange treinreis te overbruggen (ik haaaaaaat treinreizen)... dan op zoek naar parkeerplaats bij station en dan hoppa... knuffelen met eelco ML is voor het eerst hele dag alleen met de meiden.. ben benieuwd
Nu pas voor het eerst Lim? Nou dat wordt zijn vuurdoop dan. Zul je vanavond wel kunnen puinruimen want daar zal hij wel geen tijd voor hebben gehad. Dames. Heel veel plezier en ik ben wel een klein beetje jaloers dat jullie Eelco wel kunnen knuffelen. Hopelijk komt er ooit nog een meeting waar ik ook bij kan zijn en mee kan doen met de groepshug irl.
Even vanaf phone, Ja jammer pink dat je er niet bij bent! HoLelijk komt dat nog een keer. Fijn dat je meisje weer opknapt. Fijne zondag hè! Ik net terug in de auto van een vriendinnetje en ga zo door naar lies. Heb er ook veel zin in. Met zakdoejes want ben een beetje verkoudne. En er zal ook vast wel een traantje vloeien, maar dat geeft niet. Tot straks!
Lieve meisjes, Ik wil jullie allemaal heel hartelijk bedanken. Ik vond het overweldigend en ook heel emotioneel dat jullie zo de moeite namen om mij en Eelco te bezoeken, vanuit alle wind- en uithoeken van dit land! Heel bijzonder dat zoiets ontstaat door middel van een internetpagina! Nogmaals respect voor Bebek..ik had het zo goed begrepen als jij nu even had gedacht: zoek het maar uit met je baby. Maar ook Desmo, Ladouce en Duimelot...zo dapper dat jullie toch kwamen baby-snuffelen. En Duim, zo attent dat je voor alle kindjes een kadootje bij je had. En Lim, thnx voor de les knopen..ik ga morgen eens goed oefenen. Ik vond het zo mooi om te zien hoe Eelco reageerde toen hij uiteindelijk zo geknoopt op jouw buik lag! Koffie en Natas, leuk om jullie eens live te zien. En wat een heerlijk ondernemend mannetje is die Xander, en die Quinten...wat een lachebekje! Ik was kapot toen jullie weg waren, en ben even een klein uurtje gaan tukken, samen met Eelco. Om 1700 stond hier de familie op de stoep, die bleven ook meteen eten. Nu is Liesje dus echt gesloopt, dus ik ga zo mijn mandje opzoeken!
Lies, ik had het niet willen missen. Wat een heerlijk en prachtig mannetje hebben jullie! Ik vond het echt geweldig om jullie prachtige zoon te mogen knuffelen. En dan als bonus ook nog eens de andere meiden te zien en te spreken inclusief Xander en Quinten. Het was echt een supermiddag! Meiden jullie zijn allemaal toppertjes!
Ik ben flieft...... op kleine Eelco! Hij heeft het dapper doorstaan Lies, de kakelende invasie. En jij ook Ik vond het super! Zo leuk om het kleinste mannetje te zien, Xander is een schatje en ontzettend leuk om de meiden te zien met wie je al zo lang schrijft. We hebben een prachtig clubje! Nu meteen een datum prikken voor de housewarming bij Bebekje? Housewarmen hier kan ook hoor (een kniesoor die erop let dat we hier al 12 jaar wonen), maar het peerd en wagen van Lim komen niet zo ver denk ik
Oh dat lijkt me zo lekker rustig.... de hele nacht heerlijk kunnen slapen, verzorgd worden, je natje en droogje krijgen.........maar nee, dan kan ik jullie niet meer aan