Mijn collega heeft een redelijk grote neus, en wordt daar wel eens mee gepest (hij doet ook zeer veel aan zelfspot). Zo ook van de week; Ik vertelde over dat mijn dochter de laatste dagen niet echt wil kauwen. Hij zei daarop dat zijn oma vroeger z'n neus dichtkneep en er dan snel een hap in gooide. Waarop een andere collega van mij zegt; Die neus? En dat redde ze met 1 hand?? Knap zeg! Of 1 van mijn collega's heeft teelbalkanker gehad, en er is er 1 bal verwijderd. Ook hij maakt daar veel grapjes over (dit is wel een andere collega). We stonden bij de AH bij de vleeswaren om onze lunch te kopen en hij was aan het wachten op de medewerkster om door te geven wat hij wilde. Het duurde hem te lang en hij mompelde; ik wil geholpen worden! Waarop ik zei; Je bent pas nog geholpen man, zeik niet zo. Die nep-beledigde blik, geweldig! Nog geen 20 seconden later vroeg ie of ik een plakje worst wilde (lag daar om te proeven) en ik zei; nee dank je, nu niet meer.. Heerlijk, die sarcastische humor! Ik hou d'r van
Ja ik vind dat ook heerlijk! Ik zou het niet in mijn hoofd halen om zomaar grapjes te maken over zoiets ernstigs hoor (over dat hij een bal moet missen zeg maar). Maar hij doet niet anders en kan ook heel hard lachen als een ander dat ook doet.
Mijn man heeft dus ook een grote neus en als hij verkouden is en neusspray wil halen zeg ik : joh, verkopen ze die ook in colaflessen" Of dat als hij de kamer komt binnenlopen eerst zijn neus komt en na 10 minuten pas hijzelf En of er nooit eens nieuwe filters in z'n neus moeten net als bij een afzuigkap, etc ( voor de goede orde; wij maken zulke grappen dagelijks tegen elkaar en moeten er dan zelf ook hard om lachen, dus niet "hard" bedoeld naar elkaar toe maar grappig )