Juli 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door kimkivits, 28 okt 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    20 okt 2006
    3.624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    Hihi, ik snap wat je bedoeld hoor. Maar het leest zo grappig. Dit zinnetje: Soms zelfs alleen een rompertje. Dus doe je kind aan wat je zelf ook draagt.
    Hihi, droeg jij ook rompertjes? ;)

    (Flauw van mij he?) :D
     
  2. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Maar zou dat ook gelden voor de kleine en/of lichte kinderen? Ik denk dat ik Nicci met dat warme weer niet met jas aan onder een dekentje zal leggen, maar alleen in een rompertje ook nog niet. Als ze op de tocht ligt kan ze zo ziek zijn en daar heeft ze energie/reserves nog niet voor.
     
  3. Miguel

    Miguel Lid

    30 okt 2006
    87
    0
    0
    Emmen
    Ja Chan, ook voor kleine kinderen. Rafael was ook maar 45 cm! En na 3 dagen mocht hij gewoon buiten in het zonnetje in zijn rompertje. Natuurlijk nooit je kindje op de tocht leggen!
     
  4. Miguel

    Miguel Lid

    30 okt 2006
    87
    0
    0
    Emmen
    Hahaha, zo had ik het nog niet eens gelezen. Nou, ik lag niet in een rompertje hoor, maar soms wel in mijn bikini! Komt een beetje op hetzelfde neer toch? Hihihi. Goed opgelet hoor!
     
  5. tomenjerry

    tomenjerry Fanatiek lid

    15 mei 2005
    1.191
    0
    0
    winkelmedewerker
    emmen
    Eef zet hem op. Landa gefeliciteerd. hier alles oke beeb mag komen heb Harry potter gezien dus klaar voor de start ....... maar voel me weer helemaal super en ga nu zo lekker tukken hopelijk morgen meer nieuws groetjes
     
  6. babylicious

    babylicious Actief lid

    26 jun 2007
    291
    0
    0
    een baby is gewent aan 37 graden in je buik, en moet in het begin in een badje van 30 graden voornamelijk in het begin zou ik hem zeker niet in zijn rompertje mee naar buiten nemen, gewoon een dun broekje, en shirtje ps niet van katoen. als je merkt dat je baby het warm heeft, dan trek je die dingen uit? te warm is slechter dan iets te koud.
    maar zou zeker gewoon op je gevoel afgaan. het ene kindje is nou eenmaal vatbaarder dan de ander. vergeet niet het kan net zo een kauw kleum als mama zijn. en te koud, is helemaal niet goed. dus liever iets te warm, gewoon ff testen bij je eigen kindje is het beste, kindje moet zowiezo eerst wennen buiten de buik. en t tempratuur verschil, zou zeggen bespreek het met je kraamzorg. die hebben al zoveel kindjes gehad na de geboorte dat ze je vast wel wat advies kunnen geven wat het beste is voor jou kindje
     
  7. MelanieM

    MelanieM Fanatiek lid

    9 dec 2006
    1.864
    0
    0
    Amsterdam
    De vk zou nu dan dus bij Eef moeten zijn. Ben benieuwd... Straks haalt ze toch nog vrijdag de 13e! ;)
     
  8. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    20 okt 2006
    3.624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    Hmmm, ik zou net op bed gaan, maar ik wilde nog ff hier kijken of er nog nieuws van Eef was. Helaas....

    Trusten!
    Groetjes Miep
     
  9. MelanieM

    MelanieM Fanatiek lid

    9 dec 2006
    1.864
    0
    0
    Amsterdam
    Slaap lekker, Miep
     
  10. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Bericht van Eveline:

    "Het is allemaal nog minimaal. Door oververmoeidheid trek ik het slecht. Ga nu douchen en proberen te slapen. Hoop straks meer en beter nieuws te hebben"

    Ik heb haar sterkte gewenst namens ons allemaal. Hier staan nog een film aan. Als ik wat hoor dan zal ik het zo snel mogelijk plaatsen.
     
  11. MelanieM

    MelanieM Fanatiek lid

    9 dec 2006
    1.864
    0
    0
    Amsterdam
    Arme Eef!
    Nu was ze net lekker uitgerust na dat nachtje in het ziekenhuis, nou is ze nu weer terug bij af.
    Hoop dat ze een beetje kan slapen nu.
    Beebie, bedankt voor het sterkte wensen en op de hoogte houden.
     
  12. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Geen enkele moeite. Ik weet hoeveel iedereen met Eef meeleeft en het graag wil weten.
     
  13. Kaartje

    Kaartje Actief lid

    5 dec 2006
    195
    0
    0
    Hi meiden,
    Ik ga zo bijlezen - tijdje niet online geweest maar met een hele goede reden:

    Afgelopen woensdag 11 juli is onze dochter geboren!
    Ze heet Lois Elisa en doet het geweldig :D 3400 gram en 50cm.

    Binnenkort foto en evt. details, ff resumee overflakkee:
    Dinsdagavond 20.00 uur vliezen gebroken, weeen vanaf uur of 11 en om 05.00 uur volledige ontsluiting dus persen maar... :confused:

    Lois is thuis geboren en sjeetje wat kan je verliefd zijn op je eigen frummeltje!

    Zo en nu ga ik bijlezen, ik zag ff snel dat het hier ook niet stil is geweest :D

    X Kaartje
     
  14. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Super Kaartje! Van harte gefeliciteerd met jullie dochter! Mooie naam! Blij om te lezen dat alles goed is! Geniet ervan! En kijk nu al uit naar de foto's!
     
  15. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Ik ga naar bed. Mocht ik bericht krijgen van Eef dan plaats ik dat morgenochtend!
     
  16. Kaartje

    Kaartje Actief lid

    5 dec 2006
    195
    0
    0
    Kar gefeliciteerd met Sverre! Hebben we dus tegelijk liggen puffen :D
    En ook tegelijk met Kim, gefeliciteerd met Aidan!

    Landa, van harte met dochter Bente!


    Eveline, ik ben verschrikkelijk voor je aan het duimen.. [-o<
     
  17. Kirby

    Kirby Fanatiek lid

    1 jun 2006
    4.175
    0
    0
    Roeselare
    Beebie, op neonatologie hebben ze mij gezegd om ze altijd een of twee laagjes meer aan te doen als jij zelf... hangt er van af of jij kouwelijk bent of niet en of er bvb wind staat of zo. Dus een rompertje en een t-shirtje met een licht broekje of zo en als je gaat wandelen misschien gewoon nog een lakentje er op.
     
  18. Niet meer actief

    Kaartje GEFELICITEERD MET JULLIE DOCHTERTJE LOIS ELISA!
    (snik, nu wil ik ook...)

    Eveline Ik hoop zo dat je goed geslapen hebt vannacht! Of dat je bevallen bent!

    Kirby Zo jij was nog vroeg/weer vroeg wakker!

    Babylicious Kindjes worden niet zomaar zonder reden gehaald. Bij mij was het vanwege gebruik van medicijnen. Het is een heel verhaal, maar nu moet ik dus wel spontaan wachten. Ik begrijp je frustratie, maar uit je berichtjes begrijp ik dat je kleine het nog goed doet dus zullen ze hem/haar laten zitten. Zoland er geen medische indicatie is zullen ze niets doen. Kijk maar naar Eveline! En dat je in het ziekenhuis veel aan de CTG ligt is ook een beetje standaard. Als je ingeleid wordt wordt je baarmoeder cru klaargemaakt (of niet ;)) voor de bevalling. De medicijnen die ze daarvoor gebruiken kunnen geen kwaad voor ukkie, maar de heftigheid waarmee alles in gang gezet wordt KAN iets minder prettig zijn voor je kleine. En vaak leggen ze je ook aan de CTG om de weeën-activiteit te meten, niet alleen voor de hartslag van de kleine.

    Kleertjes ukkie Ook ik heb gehoord/gelezen dat je je ukkie zo moet kleden wat je zelf aanhebt + een laagje extra, net als wat Kirby zegt.

    Ohh, nu is bijna iedereen van de vaste groep bevallen... En hier nog steeds niets qua tekenen. Ja af en toe een harde buik, maar thats is.

    Dames, sterkte met het warme weer voor de komende dagen!

    Liefs, Tanya
     
  19. tomenjerry

    tomenjerry Fanatiek lid

    15 mei 2005
    1.191
    0
    0
    winkelmedewerker
    emmen
    goeiemorgen Kaartje gefeliciteerd mooie naam ik wilde een meisje Louise noemen maar Pascal wilde het niet. deze vorm is ook super goed bedacht. This wel spannend rondom Eef de duimpjes draaien. hier alles rustig. heb steeds nu het idee dat als ik me draai dat ik hoofdje voel zo laag ligt het. morgen alweer 40 week ik ga ook overtijd denk ik. uk heeft geen zin volgens mij.
     
  20. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Om 8u vanochtend een sms van Eveline:

    "Lig in het ziekenhuis. Nog niets. Doet veel pijn. Kus"

    Ik weet verder niet hoe ze geslapen heeft en of ze überhaupt de hele nacht wel thuis is geweest aangezien ze om 8u vanuit het ziekenhuis smste. Ze zou ingeleid worden toch vandaag als het gisteren niet spontaan zou hebben doorgezet? Ik hoop zo dat er snel bericht komt dat die kleine wurm is geboren!
     

Deel Deze Pagina