Januari 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by berna1981, Apr 26, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Schijndelsvolk

    Schijndelsvolk Fanatiek lid

    Nov 30, 2006
    2,450
    1
    0
    Beroeps militair & Huisvrouw
    Schijndel
    hey meis, je bent niet de enige hoor... hier loop ik al 2 weken met een bekkenband... nu gaat het gelukkig al iets beter en kan ik weer redelijk normaal lopen. Denk echt aan jezelf en doe het echt rustig aan! (niet zoals ik toch doorlopen en denken het zal er wel bij horen... daar heb je echt alleen jezelf mee want je krijgt steeds meer last!)

    Heel erg veel sterkte en laat je niet gek maken door een ander die zegt dat het niet kan... (kreeg ik te horen... dat ik me aanstelde...)
    Het kan zeer zeker wel!
     
  2. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    Ik heb straie :confused: :confused: :confused:
    Ik zag het gisteravond en bleef maar vragen aan manlief; die had ik nog niet hé? Haha ik ben er eigenlijk wel een beetje blij om, maar nu al is wel snel!

    We hebben gisteren goed overlegd en besloten toch maar naar de decorette te gaan. We willen eigenlijk geen compromis sluiten, we willen het gewoon mooi! Ik ga straks vast kijken, misschien mag ik wel vast een boek meenemen ofzo!
     
  3. pacific

    pacific Actief lid

    May 22, 2007
    374
    0
    0
    Almere
    Ik heb van gistermiddag 16.00 tot vanochtend 10.00 op bed gelegen. Was helemaal niet lekker en harstikke moe. Mijn mannetje was opeens veel meer bezorgd dan anders als ik ziek ben :)
    Zo, de beide families weten het nu, iedereen helemaal blij. Een aantal heeft ook nog wel wat spullen staan wat we mogen gebruiken, dat zou erg lekker zijn. de jongste zijn heeft zo zijn voordelen.
     
  4. 12309

    12309 Niet meer actief

    Hoi!

    Bedankt voor de tips, ik moet dus meer eten.
    Ik vind het wel leuk dat ik nu mijn buikje kan showen. Ik camoufleer ook, maar in mjn sportbroek zie ik 'm duidelijk!
    Toen ik zwaarder was en dus een buik van de welvaart had zeg maar is er bij een condoleance iemand geweest die heel enthousiast riep oh wat leuk je bent zwanger. Eh nee, ik ben gewoon dik. Ik kon wel door de grond zakken.
    Vanochtend wezen steppen. Ik heb nu wel spierpijn in bil en benen.
    Gaan jullie nog op zomervakantie?
    Wij gaan over 2 weken naar Eerbeek.
     
  5. Mamasu

    Mamasu Fanatiek lid

    Apr 10, 2007
    1,778
    1
    0
    Ja das inderdaad niet leuk om te horen! Nu ben je gewoon lekker wel zwanger! Maar ik denk trouwens dat die persoon zelf ook wel door de grond wilde zakken toen hij/zij dat zei...

    Ze zeggen altijd dat je het bij een tweede sneller ziet... Nou als ik zelf heel goed kijk zie ik wel een buikje, maar anderen zien het echt nog niet hoor! Krijg alweer flashbacks van mijn eerste zwangerschap, dat je pas iets ging zien toen ik de 20 weken al voorbij was. En me af ging vragen of het ooit nog zichtbaar zou worden! Ach het maakt op zich ook niet zoveel uit. En het is zwaar genoeg als je een enorme buik met je mee moet tillen. Maar een beetje extra bevestiging van een buikje zou wel fijn zijn!
     
  6. Pleuntje

    Pleuntje Lid

    May 28, 2007
    15
    0
    0
    Noord Brabant
    Eindelijk begin ik een beetje blij te hopen dat alles goed zit. Aanstaande donderdag een afspraak bij de VK, dan krijg ik mijn echo!
    De misselijkheid is weg, ik voel me steeds fitter, maar kan mijn buik niet meer verbergen. Nog een paar dagen, dan kunnen we het echt over de daken schreeuwen!
     
  7. moppie1982

    moppie1982 Bekend lid

    May 2, 2007
    830
    0
    0
    goeie morgen allemaal.

    gisteravond weer zelf het hartje gehoord. was 165.

    gisteren lekker wezen wzwemmen, hebben een grote zwembad in de tuin. opblaasbaar. lekker afkoelen. wij gaan 6 augustus op vakantie 2 weken naar centerparcs het meerdal in limburg. heb er nu al zin in ben zo aan vakantie toe.

    vandaag drukke dag. ik ben jarig vandaag en hoewel mijn man en ik de verjaarag pas 4 augustus vieren komt er vandaag toch nog een hoop bezoek. wel gezellig. lekekr zwemmen en bbqen. ik hoop dat jullie ook een fijne dag hebben vandaag.

    groetjes
     
  8. annika1985

    annika1985 Niet meer actief

    ey moppie

    van harte gefeliciteerd met je verjaardag.

    veel liefs Annika
     
  9. moppie1982

    moppie1982 Bekend lid

    May 2, 2007
    830
    0
    0
    dank je wel annika

    groetjes
     
  10. anita1975

    anita1975 Niet meer actief

    Moppie van harte gefeliciteerd met je verjaardag en een fijne dag van daag..

    liefs anita
     
  11. moppie1982

    moppie1982 Bekend lid

    May 2, 2007
    830
    0
    0
    dank je wel anita :D
     
  12. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    gefeliciteerd moppie! Is jouw man 4 augustus jarig? Die van mij toevallig ook...

    Ik moet vandaag naar de verjaardag van mijn opa, maar mijn halve familie is op vakantie en hun huis is een puinzooi door de verbouwing. Heb echt geeeeeeeen zin. Maar ja, de verjaardagen van opa's en oma sla ik nooit over...

    Wij gaan 6 augustus pas op vakantie, naar Zeeland. Ik heb er wel zin in, maar duurt nog even.
    Volgende week gelukkig weer naar de VK. Het is wel weer tijd dat ik weer een beetje bevestiging krijg!
     
  13. 12309

    12309 Niet meer actief

    Moppie: gefeliciteerd!
    Guppie: wanneer ga jij v/d week naar de VK? Ik mag vrijdagochtend opnieuw om het hartje te beluisteren (vorige keer was er niks te horen..).
    Mamasu: die persoon voelde zich niet zo opgelaten, ze vond het niet zo erg allemaal....
    Vandaag een luierdagje. Gisteren de woonkamer weer op en top gecleaned. Woensdag met vrienden naar de bios, de Pirates, gezellig!
    Het was hier vanochtend snertweer en bij jullie?
     
  14. Niet meer actief

    Moppie, gefeliciteerd!

    Nou, ik ben bezig mij te oriënteren op zwangerschapscursussen.
    Ik ga sowieso op yoga.
    Wat denken jullie, is dat voldoende, of moet ik er nog een cursus naast doen?
    Ik heb geen flauw idee eigenlijk.
    Ik dacht eerst aan samenbevallen, maar dat vinden we nogal intensief en duur, we vragen ons af waar ze het die 20 uur allemaal over willen hebben :confused:
    Misschien dat iemand daar wat over heeft gehoord?

    Need info....

    Dinsdag hebben we weer een echo :D

    En morgenavond gaan we naar Harry Potter, als die hard fan heb ik zo'n zin!

    Hier is het overigens al de hele dag vies klef weer....

    Heb trouwens ook mijn bed te koop gezet (slapen sinds samenwonen in die van hubbie), die staat nu waar de babykamer komt, dus als je iemand kent die een leuk bed wil kopen van 140*200 cm. Laat het me weten!
     
  15. Niet meer actief

    Hebben jullie nog dingen voor de lijst?
    Heb het gevoel dat ik over dingen heen lees :oops:
     
  16. ProudMum

    ProudMum Niet meer actief

    moppie gefeliciteerd!

    even een update: ke kinderkamer is gisteren leeg gehaald,gesopt en vandaag is het zeil erin gegaan en de meubeltjes!

    morgen lekker gordijnen bestellen en een matrasje halen!

    hebben jullie een bepaalde "thema" voor in het kamertje? bijvoorbeeld winnie the pooh of bumba?
     
  17. moppie1982

    moppie1982 Bekend lid

    May 2, 2007
    830
    0
    0
    dank je wel allemaal voor de felicitaties.

    wij zijn ook druk bezig met de babykamer. verbouwen en dergelijke.

    mijn man is 8 oktober jarig maar dan is het meestal slecht weer en ik heb geen zin om ons hele huis te verbouwen voor de visite. en we hebben wel een hele grotew tuin maar 2 keer de grote tent opzetten is ook zon gedoe, dus daarom vieren we het samen in de zomer dan kunnen we het lekker buiten vieren.

    wij hebben een winnie the poeh kamertje, maar niet te druk.

    groetjes
     
  18. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    Sep 14, 2006
    9,364
    200
    63
    Female
    loonadministratrice
    nop
    hier wordt het thema ook winnie the pooh en wat aanvullingen van disneyfiguren denk ik
     
  19. lapeldoorn

    lapeldoorn Actief lid

    Jan 4, 2007
    157
    0
    0
    Jeetje wat hebben jullie snel het kamertje klaar zeg, poehee, ik moet nog beginnen (met denken) haha
     
  20. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    Sep 14, 2006
    9,364
    200
    63
    Female
    loonadministratrice
    nop
    wij weten ook alleen het thema nog maar hoor, de kamer moet nog verbouwd worden. Het is nu nog kantoor en opslagruimte van mn shop ;)
    Magoe dan moeten we eerst de zolder opruimen zodat daar de voorraad gestald kan worden. Daarna moet meneer Lex zn kamer opgeruimd en geherinricht worden zodat ik mijn kantoorbenodigdheden ook kwijt kan (zoals pc ed) En dan pas in de kinderkamer leeg en kan die opgeknapt en ingericht worden. Dus dat duurt nog wel even.
     

Share This Page