Hallo, na een miskraam probeer ik weer zwanger te worden, nu heb ik vandaag 2 streepjes op mijn ovulatietest dus we moeten aan de bak! alleen nu wil ik de 19e december naar de Sauna... mijn vraag is dus, is dat verstandig?! stel dat ik zwanger ben geworden is dat natuurlijk niet goed? maar aan de andere kant.... dan kan je nooit naar de sauna gaan als je probeert zwanger te raken? Wat vinden jullie?
gewoon doen hoor! ben gisteren ook geweest! heerlijk je komt zo ontspannen terug, daar is ook wat voor te zeggen toch? mijn zus was vorig jaar toen we naar de sauna gingen zwanger, alleen wisten we dat nog niet! hahahaha geniet ervan!
er zijn zoveel dingen die je eigenlijk niet mag doen als je zwanger bent, maar ja als je nog niet eens weet of je zwanger bent......dan zou ons leven erg saai worden. Lekker gaan meis en ontspannen!!! Kan je lichaam en geest er ook weer lekker tegenaan. xxx
Ik ga begin volgend jaar ook lekker dagje naar de Sauna en beautyfarm. Zolang je nog geen positieve test hebt hoef je je nog niet druk te maken toch? Lekker van genieten!
Als je vaker naar de sauna gaat mag je ook gewoon gaan als je wel zwanger bent? Ik ben met 6 maanden zwangerschap geweest, was wel bijzonder
Ik wilde binnenkort ook deze vraag stellen. Ik wil nog steeds met mijn man gaan, zijn zaad word daar toch minder goed van? Het lijkt me zo heerlijk Maar ik wil niet dat we daardoor langer moeten wachten op ons baby'tje ..
Als je vriend al slecht zaad heeft (maar dat weet je vaak pas als het langere tijd duurt en je in de mmm terecht bent gekomen) dan is een saunabezoek niet goed voor de zaadproductie. Het schijnt dat zwangere vrouwen hun lichaamstemp minder goed kunnen reguleren, dus als je toch gaat zou ik wel goed op blijven letten hoe je je voelt en tussendoor goed afkoelen en drinken enzo.
Ja, alleen de eerste drie maanden niet. Ik ben tijdens mijn zwangerschappen ook geweest maar kan er wel minder goed tegen dan. De hitte wordt me dan snel teveel. Ook in bubbelbaden ed.