Hallo Dames! Wij vinden Myla een hele mooie naam en hebben ook nog een andere naam in de top staan... Nou is er alleen een probleem het kind van mijn broer heet Mika Wat vinden jullie lijkt dat teveel op Myla of zie ik problemen die er niet zijn? Graaf jullie eerlijke mening
Ligt er een beetje aan hoe je Myla uitspreekt. Als Miela of als Maila? Als het Miela is lijkt het inderdaad sprekend op Mika, en dan zou ik het doen.
Tja.. lastig! Wat zou je broer ervan vinden? Twijfelachtig! Zo hebben wij een Noa in de familie en vinden wij Nova erg mooi. Twijfelen dus! (er is trouwens helemaal onderaan op het forum een namenrubriek)
Op zich kan het wel! Een naam die ik ook erg leuk vind: Milly. Lijkt er erg op maar toch net ff anders en lijkt daar het -y einde veel minder op Mika. Ideetje misschien?
Myla schrijven zou ik niet uitspreken als Mila eigenlijk Als je schrijft Myla zou ik het ook op die manier uitspreken. Ik weet niet hoe close je bent met de ouders van je neefje? maar als je niet close bent zou ik het niet laten en gewoon die naam geven.
Ik zou denk ik voor die andere naam gaan, aangezien je er toch 2 in gedachten hebt. Qua uitspraak zou ik inderdaad ook voor Mila gaan, dan heb je daar geen misverstand over (Mila met I vind ik ook véel mooier overigens).
Ach ja, mijn zusje heet Maaike en mijn nichtje Meike. Niemand maakt zich er echt druk om geloof ik. Ik zou gewoon kiezen voor wat je mooi vindt, tenzij er al iemand is die hetzelfde heet.
Ik zou het niet laten omdat het neefje Mika heet. Alleen toen ik de naam Myla las...Las ik het als ''maj-laa''. Geschreven als Mila vond ik persoonlijk mooier.
Ik persoonlijk zou dan niet voor Myla/Mila gaan, maar dat komt doordat wij ons neefje best vaak zien. Ik weet natuurlijk niet hoe dat bij jullie is. Oh, en ik zou voor Mila gaan, om dezelfde reden als rrowan; maj-la. En Milly vind ik helemaal niet op Mila lijken en een verschrikkelijke naam, sorry.
Ik zou het persoonlijk niet doen. Mijn nichtje heet Jaycie (Djeesie) en ik vond Desi leuk voor een meisje en dat viel daarom dus af. En ik vind Jesse leuk voor een jongen maar omdat mijn schoonvader (opa) de naam Jaycie verkeerd uitspreekt (jeesie) vind ik Jesse er ook teveel op lijken dus viel ook af. Jammer, maar genoeg leuke namen!
Wij twijfelen niet over de schrijfwijze... Y spreek je overigens uit al een ie hoor yvonne zeg je toch ook niet als aivonne of eivonne.... Alvast bedankt voor deze reactie! wij vinden het mooier met een y smaken verschillen...
De naam Yvonne is erg bekend en daarbij weet iedereen gewoon dat je die uitspreekt als Ievonne. De naam Myla kent (bijna) niemand. En dus ook de uitspraak niet. Maar als jullie het mooi vinden is het goed toch Daar gaat het om.
Het lijkt mij geen probleem, misschien vindt je familie het juist wel leuk, maar waarom vraag je niet even aan je broer (onder vier ogen) wat hij ervan zou vinden? Eerlijk gezegd dacht ik ook dat Myla op z'n Engels moet worden uitgesproken (het is nl. een vrij populaire naam in Engelssprekende landen ) Vandaar dacht ik als alternatief nog aan de naam Lyla. De naam LYRA vind ik ook heel mooi en spreek ik wel uit als Lira, zoals lyrisch... Maar ik zou zelf toch de naam kiezen die ik het mooist vind, anders krijg je er later misschien spijt van dat je die naam niet gekozen hebt...
Ik ben echt wars van al dat gedoe over die en die heet al zo of die en die hebben een kind die zo en zo heet. Lekker boeiend zeg. Die kinderen weten heus wel hoe ze heten en niemand heeft een patent op een naam toch?! Als het voor jullie de naam is, dan zou ik hem geven. Mensen zeggen wel eens dat het verwarrend is... nou sorry maar ik heet Cindy en mijn nicht van 1 maand jonger heet Linda. Toch wel 2 hele verschillende namen. Mijn oma noemt ons al 30 jaar Cinda en Lindy omdat ze het steeds door elkaar haalt hahahaha. Denk niet dat mijn moeder en haar zus ooit hebben bedacht dat dat een risico zou kunnen zijn. Gewoon de naam kiezen die JULLIE het mooist vinden.
Mooie naam Myla! Staat ook op ons lijstje. Ik zou het gewoon doen hoor! Ik vind het sowieso een hele andere soort naam.
Mocht het deze naam worden kiezen wij ook voor myla. In mijn naam, mijn vriend zijn naam en ons zoontjes zijn naam komt de Y voor. Vind het dan we leuk dat het meisje er ook een heeft
Hey mama dy leuk ook is een berichtje te horen dat je het ook leuker vindt met de Y wij twijfelen tussen Myla en Kiki en jullie? misschien breng je me op nog een andere leuke naam