Heeft er iemand ervaring met baby annabel? Ik wil eigenlijk voor mijn dochter baby annabel broertje kopen als haar eigen broertje geboren word. Aangezien het best een dure pop is (60 euro) zou ik graag ervaringen horen
Je hebt echt helemaal dezelfde ideeen Wij willen alleen onze dochter een levensechte jongenspop geven. Dus inclusief geslacht . Dan kan ze helemaal mee zorgen... Ook een beetje in kader van Mama een baby, Puck een baby Met baby Annabel, geen ervaring, kan ik je helaas dus niet mee helpen..
Dat wilde ik eigenlijk ook maar de enigste die ik kan vinden is de jongens babyborn en mijn dochter heeft hier 2 baby born poppen liggen waar ze niet naar omkijkt, denk door het harde lijfje ofzo.
Als je een wat duurdere levensechte pop neemt (sellintoys.nl) dan zijn de lijfjes van vinyl en dat is een stuk zachter dan het harde plastic van een babyborn. Ben benieuwd waar je uiteindelijk bij uitkomt Laat je het even weten?
Hier is pop Annabel een groot succes gebleken! Wij kochten hem mede om dezelfde reden (grote zus worden) en ze vond en vindt de pop super.
hier gaat Baby Annabel zondagochtend uit de verpakking (verjaardagscadeau voor de oudste, die wil hem heeeel graag hebben)
Hier ook een zo'n levensechte pop gekregen met de geboorte van onze zoon! Alleen in de meisjesvorm!! ze speelt er heel veel mee! Het is echt een ware poppenmoeder!! haha zo leuk!! Ze kopieren alles. Dus als ze hier de snoetendoeken te pakken heeft. dan fungeren ze als billendoekjes. Dus maakt denk ik niet uit welke pop je kiest! Hier worden de knuffelhondjes nog als pop gebruikt.
oe, mag ik zeggen dat ik die pop uit de link wel eng vind, omdat die zo echt lijkt. Geef mij maar een babyborn dan Hebben we er hier ook 3 van...
Mijn dochtertje heeft een Paola Reina pop. Ze is er echt gek op. Ze hebben ook een meisjes variant. is niet zo levensecht als de poppen uit de link, maar wel echt een jongetje of meisje.
Toevallig wil ik (niet om dezelfde reden) ook een grotere pop voor onze dochter kopen. Ze heeft nu die zachte en kleinere baby born pop en is er erg blij mee. Nu twijfelde ik ook tussen de baby born en de baby annabel, dus lees even mee!
Selintoys Sorry, zat een "l" teveel in. Je hebt ze in verschillende maten en soorten. Wel redelijk prijzig... Maar ik wilde liever niet een heel "hard plastic"pop. Van Corolle zijn er ook veel mooie poppen, maar helaas niet met een echt lijfje
Die baby annabel broer is 60 euro dus dit valt me mee. Ik ga er eens beter naar kijken, bedankt! Wat hier trouwens van alle poppen (stuk of 9) DE favoriet is is real loving baby van fisher price. Die is zo enorm leuk!
Vind ze id mooi maar aan de andere kant ook wel een tikje "te echt" haha... Wat ik jammer vind, althans denk dat uk dat jammer gaat vinden, is dat ze niets kunnen (huilen, brabbelen etc) Weet eigenlijk niet of dat haar uit zal maken. Ga manlief zijn mening eens vragen vanavond want vind het wel weer leuk dat ze echt een geslacht hebben