K ga alleen, gaan daar geen vrije dgn voor inleveren. Alleen het eerste bezoek thuis was hij bij beide bij... Vind eerlijk gezegd ook niet nodig. Die paar vrg en antwoorden alles goed?!
Hahaha! Nee hoor! De allereerste keer is hij mee geweest omdat hij toevallig vrij had. Andere keren ben ik gewoon alleen gegaan, daar hoeft hij voor mij echt geen vrij voor te regelen. Nu heeft hij sinds kort ouderschapsverlof op de dag dat het cb is en moet hij dus alleen!
Nee, we gaan daar geen vrije dagen voor opofferen. Maar ik moet erbij zeggen dat wij ook regelmatig naar het ziekenhuis moesten tnt, en dan gaat hij wel altijd mee.
Alleen de eerste keer is hij meegeweest. Daarna ben ik zelf gegaan, mijn man werkt full time en ik de ene week 4 de andere week 3,5 dagen, dus t is logisch dat ik dan ga.
Mijn man is elke keer al mee geweest, maar hebben eigen zaak, dus vrij vragen is niet nodig. Hij vindt het fijn om mee te gaan en eigenlijk hebben wij sowieso nogal de neiging om alles met zijn tweeën, of beter gezegd drieën, te doen.
Hier plannen ze meestal in op donderdag (kleine CB niet altijd bezet) en dat is papa dag dus mama moet vrij nemen als ze mee wil En dat doe ik om de afspraak zeg maar
Grappig om te lezen. Mijn vriend is de laatste keer alleen geweest omdat ik moest werken. En de keren daarvoor zijn we meestal samen geweest. Gisteren moest de kleine even langs de huisarts en toen is hij ook samen met papa geweest.
wij doen het om en om, de ene keer plannen we de afspraak op mijn mamadag en de keer daarop op mijn man's papadag. Bij ons cb vinden ze het helemaal geweldig dat mijn man dan alleen komt met ons kindje. Wel grappig dat het zo'n vrouwending is.
wij gaan altijd samen. onze dinsdag is een vrije dag samen, eigenlijk een weekenddag, omdat ik zelf altijd op zaterdag werk. Dus plannen we dit soort dingen op die dag, gezellig
Het valt mij erg op dat het een 'vrouwending' is. En dat er gezegd wordt dat het normaal is dat papa mee gaat omdat hij geïnteresseerd is in zijn kind. Al met al ben ik dan een slechte moeder, volgens een aantal in dit topic. Ik ga namelijk nooit naar het cb. Dat is alleen open op dagen dat ik werk en ik heb geen vrije dagen (werk in het onderwijs). Hier gaat papa dus altijd mee en ik word door hem op de hoogte gebracht. Prima geregeld vinden wij!
Ik vindt het ook normaal dat je samen gaat het gaat wel over de ontwikkeling van je gezamenlijke kind. vind ik dus ook, het is niet dat ik het niet alleen aankan want daar heb ik hem niet voor nodig hoor. Maar gisteren dus alleen met mijn dochter gegaan en ze had toch wel gelijk last van de spuitjes was als laatste daar dus effe troosten en dan naar buiten, regende dat het zeikte buiten en ze huilde nogal, ja dan zit je ALLEEN in de auto had ind wel gewild dat er iemand bij was geweest.
Mijn man is nog nooit op cb geweest, ik vind het ook niet nodig om daar met zijn tweeen te gaan zitten. Kinderarts gaat hij vaak wel mee maar niet altijd, verloskundige ook niet tenzij we een echo krijgen. Is geen desinteresse maar hij vetrouwt gewoon op mij, dat dat gewoon geregeld wordt zodat hij zich bezig kan houden met onze boterham verdienen...
Ja mijn kinderen hebben eigenlijk nog nooit gehuild om prikjes e.d. ja toen ze heel klein waren en dan was het gewoon even troosten (alhoewel het meer boos huilen was haha) Laten we heel eerlijk zijn wat kan het CB je nou vertellen over de ontwikkeling van je kind wat je niet al weer of kan opzoeken? Ik vind het niet echt toegevoegde waarde ofzo, ik vind het zelf geeneens interessant (ja cm's en kilo's even leuk om te weten) En andere mensen maken nu eenmaal andere keuzen zoals bv werken voor jullie gezamenlijke kind er moet ook eten op de tafel komen, niet iedereen werkt parttime of kan overal vrij voor nemen er zijn wel belangrijkere dingen Aan de andere kant als je dit (het CB) nog belangrijk vind zegt dat gelukkig wat over dat je nog niet echt iets met je kindje hebt meegemaakt anders zou je het volgens mij peanuts vinden , dus dat is een goed iets lijkt me, iets wat hopelijk zo blijft. Als je bv met je kindje iets hebt en je bezoekjes kinderarts en instanties e.d. hebt dan stelt CB helemaal niets meer voor natuurlijk..
Mijn vriend is nog nooit mee geweest... En niet omdat ik dat niet wil of omdat hij geen interesse hebt, ik weet eigenlijk niet waarom. Ik ga altijd hoor, maar vind alleen het meten/wegen en de prikken belangrijk en als ik vragen heb stel ik ze, maar voor de rest vind ik het nou niet zo belangrijk dat we daar persé samen heen moeten.