Februari 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door bigdream, 25 mei 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Boney

    Boney VIP lid

    23 dec 2006
    16.784
    0
    36
    Truste Meiden.
    Lekker dromen over mooie echo's en prachtige baby's....

    Veel Liefs Boney
     
  2. Boney

    Boney VIP lid

    23 dec 2006
    16.784
    0
    36
    Nou, ook goedemorgen meiden.

    Ik ben weer es wakker. Bah. Al een paar ochtenden word ik om 5u wakker van de misselijkheid.
    Ik krijg die droge creackers niet meer weg anders zou ik die naast m'n bed leggen. Drink nu een beetje cola en eet wat fruit. Dat helpt een beetje. Maar ik vind het wel heel vervelend. Ga nu nog ff terug naar bed. Moet vanavond nog werken tot 23u.

    Fijne dag allemaal en ik meld me wel weer als ik wakker ben.

    Groetjes Boney
     
  3. bigdream

    bigdream Fanatiek lid

    21 jan 2007
    2.484
    0
    0
    Meiden die vandaag een echo hebben veel plezier!
    Ik heb mijn echo's in mijn album gezet!
     
  4. Amsy

    Amsy Bekend lid

    8 jun 2007
    559
    0
    0
    Goedemorgen allemaal,
    Voor de meiden die vandaag zo gelukkig zijn hun kleine via de echo te aanschouwen (o.a. Sizzel, MissN, Kikkert) heel veel plezier en lekkergenieten!
    Iedereen die naar de VK mag, veel succes en plezier.
    @Joma: je hebt echt een mooie buik al zeg, ben er best een beetje jaloers op. Heb zelf nog niet echt een buik, ben wel al 2.5 kg aangekomen, en merkte bij het aatrekken van een rokje dat het niet alleen rond mijn buik zit, maar ook rond mijn heupen :(. Ik draag nog geen zwangerschapskleding en krijg mijn broeken nog goed dicht.
    @alle nieuwe actieve meiden: welkom, gezellig!
    @Mamanorah: wat vervelend voor je dat je nu zo moe bent zeg, hoop voor je dat het van korte duur is. Ik zit zelf met smart te wachten op de fase dat je extra energie hebt van al dat extra bloed dat aangemaakt gaat worden, lijkt me heerlijk om weer even wat extra energie te hebben.
    @dwazie: meid, ik hoop dat de acupunctuur gewerkt heeft
    @alle meiden die gisteren een mooie echo hebben gehad, waaronder Vivian en Dwazie: heerlijk voor jullie, kan me voorstellen dat jullie weer dik bovenop die roze wolk zitten
    @Boney: meid wat vervelend dat je elke keer zo vroeg en misselijk wakker wordt. Ik ben 's ochtends ook niet op mijn best hoor, dan blijft het ontbijt soms niet binnen, maar meestal lukt dat net. In de loop van de dag gaat het steeds beter, als ik maar op tijd eet, want anders word ik echt naar. Helpt de cola een beetje trouwens? Ik heb dat nog niet geprobeerd als misselijkheidsonderdrukker, maar hoorde van meerdere mensen dat dat zou kunnen helpen.
    @Sizzel en MissN: meiden, bedankt voor het bijhouden van de lijsten, en natuurlijk heel veel succes gewenst bij de echo vandaag. Hoop dat jullie snel laten horen hoe het was!
    @Kikkert: hoop dat de nekplooimeting helemaal goed was, zodat je je niet nodeloos ongerust hoeft te maken.

    Meiden, ik ga lekker aan het werk, lees af en toe nog wel bij vandaag, maar er staat een drukke dag voor de boeg!

    Liefs Amsy
     
  5. MissN

    MissN Fanatiek lid

    18 jan 2007
    4.443
    0
    0
    Purmerend!
    Goedemorgen meiden...

    Net bij de tandarts geweest..mond verdoofd..:(
    De tandarts zei bij mij dat verdovingen geen kwaad kunnen...alleen foto's maken doen ze niet..

    Nog een uurtje en dan kunnen we ons wondertje weer even aanschouwen..me moeder gaat mee..die is ontzettend benieuwd...:D

    Zodra ik terug ben laat ik het weer even weten..!
     
  6. DaisySanches

    DaisySanches VIP lid

    20 jan 2007
    12.361
    0
    0
    Amsterdam
    Cola laat ik voorlopig even staan. Ik werd vannacht wakker van lucht in mijn darmen, en wat deed dat pijn zeg.. :(
     
  7. taatje

    taatje Fanatiek lid

    14 okt 2005
    2.136
    0
    0
    Roosendaal
    even een stuk reageren alvast anders weet ik het straks niet meer hihi

    @dotje welkom

    @sizzel ik was mijn vorige zwangerschap in totaal 15kg aangekomen en woog ook 100kg nu weeg ik weer 85kg dus zal waarschijnlijk op het zelfde uitkomen.

    Iemand vroeg over pijnlijke borsten nou die van mij voelen alsof ze elk moment kunnen ontploffen niet normaal meer. Ik ben bang dat ze nog meer gaan groeien ik heb nu al maat 75HH veel meer kan toch niet?

    ik ga nog even verder terug lezen dan kan ik op de rest reageren.
     
  8. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    hallohallo!

    Net weer een superecho gehad! Hartje klopte mooi! echt geweldig! de gyn zei: "je bent gewoon topzwanger" haha! echt leuk! :D :D :D
    maaruh... Nu kwamen ze uit op precies 8 weken terwijl ik toch echt 8 weken en 4 dagen zou moeten zijn... Hij heeft het 2 keer opgemeten, de eerste keer kwam het zelfs uit op 7 weken en 6 dagen! :confused: :confused: :confused:
    Da kan toch niet als ik 11 dagen geleden met de echo precies op 7 weken uitkwam..
    Heb ook niet gevraagd of dat nou inhoud dat het vruchtje achterligt qua groei.. (Vruchtje is nu 14,1 mm groot!) zal wel niet denk ik, want hij zei : Over die 4 dgn gaan we niet lopen katten! :D En je uitgerekende datum blijft gewoon 22-2-2007! Dussuh.. Ik krijg nu eindelijk een beetje vertrouwen...
    Durfde gewoon niet naar de echo te kijken, gyn zei dat ik moest kijken! zag toen heel mooi het hartje kloppen. Mijn mannetje was ook helemaal in de wolken! Super!
    heb ook niet gevraagd of ik met de 12 weken nog een echo krijg.. zal wel niet, vraag het wel even na bij de vk volgende week! Nu eerst even proberen een beetje te gaan genieten.. Nog 4 weken tot de 12... pfff... wat gaat de tijd toch langzaam!

    OJa.. mag ook weer gaan werken! Das ook wel prettig!

    Alle andere mama's die vandaag een echo krijgen, heeeeeeel veel plezier!

    Kuz Sizzel
     
  9. taatje

    taatje Fanatiek lid

    14 okt 2005
    2.136
    0
    0
    Roosendaal
    Sylvia 83 welkom! En wat een botte vk heb jij zeg, ik vind het niet normaal dat ze over een speklaag praat etc. Ik neem aan dat je zelf ook wel weet dat je wat te zwaar bent dat hoeven zei je niet in te wrijven.

    Ik ben ook niet de lichtste en heb ook kans op diabetes maar vooral omdat het in de familie zit. Maar ik heb de vorige keer nergens last van gehad.

    Laat haar lekker gaan en geniet van je zwangerschap hoor! ;)

    Even op zwangerschapskleding nee ik draag nog mijn gewone kleding ik merk wel dat ik niet alle broeken meer pas maar langzaam aan zal ik wel overstappen op de zwangerschapskledign hihi.
     
  10. dotje1986

    dotje1986 Fanatiek lid

    25 apr 2007
    1.759
    194
    63
    Als ik het zo lees, mag ik wel van geluk spreken.. Hoor allerlei zwangerschapskwaaltjes voorbij komen en dan denk ik.. gelukkig geen last van.. heb daarin wel geluk gehad..

    Heb alleen last van mijn borsten.. inmiddels een cupmaat gegroeid en van wat spanning op mijn onderbuik..

    Maar heb al een flinke klap gehad van mijn zwangerschap.. Ben flauwgevallen onder de douche.. toen niet wetend dat ik zwanger was.. en moest zelfs naar het ziekenhuis.. Heb mijn kin moeten laten hechten, mijn kaak gebroken, bloed uit mijn oor door die kaak en een paar gebroken kiezen.. Pff dat wil ik nu ook niet meer mee maken.. Eenmaal is genoeg.. hahah
     
  11. Lin1984

    Lin1984 Lid

    5 jul 2007
    50
    0
    0
    Almere
    @ Sizzel, gefeliciteerd met je goede echo! Super voor je! :D

    @ Dotje 1986, ik heb ook niet echt last van zwangerschapskwaaltjes zoals ze hier voorbij komen, ik ben wel ook, net als jij, flauwgevallen onder de douche, gelukkig kon ik nog net op tijd gaan zitten dus heb er geen ernstige verwondingen aan over gehouden..

    Groetjes Linda
     
  12. Silvia83

    Silvia83 Lid

    15 jun 2007
    81
    0
    0
    Studente paraveterinair
    Wageningen
    thnx voor het welkom!

    Bot is ze zeker. Ik doe een opleiding in de dieren.
    Zei ze: Ik laat je meteen testen op toxoplasmose dan hoef je niet zo spastisch te doen bij katten als je antistoffen er tegen hebt, heb je geen antistoffen mag je gewoon spastisch doen!

    Ik weet idd ook wel dat ik de lichtste niet ben, ik was ook liever slank geweest maar ja het is niet zo..

    Genieten van mn zwangerschap gaat pas komen met de echo, ik heb het besef nog steeds niet ;)
     
  13. MamaNorah

    MamaNorah Fanatiek lid

    20 feb 2007
    1.654
    0
    0
    @Boney, je was er inderdaad vroeg bij vandaag. Echt naar dat je wakker wordt van de misselijkheid.

    @Bigdream, mooie foto's!

    @MissN, gelukkig heb je de tandarts achter de rug. Ik ben erg benieuwd naar je echo!

    @Sizzel, wat fijn dat je weer een goede echo had meid! Ik had ook niet anders verwacht hoor. :D Die 4 dagen maken vast niet uit joh! Anders had de VK het wel gezegd. Klim nou maar lekker op die roze wolk!

    @dotje86, jeetje zeg wat erg zo'n val. Ben je nu helemaal hersteld?

    Ik heb vannacht redelijk geslapen, maar ik ben nog zo duf. Pfff, ik kan me helemaal niet concentreren op mijn werk. Hopelijk is deze dag weer snel voorbij!
     
  14. taatje

    taatje Fanatiek lid

    14 okt 2005
    2.136
    0
    0
    Roosendaal
    Sylvia ik kan me goed voorstellen dat je echo wilt afwachten doe ik ook hoor nog 2 weekjes en dan mag ik eindelijk ons wondertje(s) zien.

    Sizzel gefeliciteerd meid! en die 12 weken zijn voorbij voor je het weet hihi. Die eerste weken duren altijd het langst en op het einde gaat het zo snel.
     
  15. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    @sizzel super meid gefeliciteerd met je mooie echo!ben nu aan het werk maar af en toe meespieken hier!fijne dag allemaal en geniet van het weer en doe rustig aan!
     
  16. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    dank jullie wel allemaal! ik ga nu ook weer een beetje hoger op die roze wolk, maar vind het nog steeds erg onwerkelijk dat het nu echt goed lijkt te gaan..
    Merk ook echt dat ik me om elke scheet druk maak.. das toch ook niet gezond.. ik kan er ook niets aan doen, Ik wil het niet, maar mijn gevoel zegt iets heel anders.. Ik bedoel.. nu ook weer met die echo.. Die 4 dgn verschil.. Ik kan me daar echt druk om maken nu, terwijl ik dat anders echt niet zo zou hebben. Maar ja.. als er iets aparts was dan had de gyn het vast wel gezegd..
    Zullen wel hormonen zijn.. haha.. ;)
     
  17. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    ja ik denk dat de eerste 12 weken toch het langst duren ! morgen ben ik alweer 10 weken !
     
  18. DaisySanches

    DaisySanches VIP lid

    20 jan 2007
    12.361
    0
    0
    Amsterdam
    Ik heb een vervelende pijnlijke zeurderige steek in mijn linkeronderbuik. En ik weet precies hoe ik er aan ben gekomen.

    Ik zat lekker ontspannen in de tram, op weg naar mijn werk.. toen de tram zijn bocht ineens zo wild mogelijk nam. :(. Het voelde alsof mijn eierstok bleef hangen, en mijn eileider zover mogelijk werkt uitgerekt... AU!... zat meteen normaal rechtop, met mijn armen als stootranden voor andere plotselinge bewegingen... Het zal wel weer wegtrekken, maar het doet %#@ wel pijn :(.

    (Moest even spuien).
     
  19. dotje1986

    dotje1986 Fanatiek lid

    25 apr 2007
    1.759
    194
    63
    Nou ik voelde het wel aankomen en wilde ook gaan zitten.. Maar volgens mijn vriend, die was op dat moment in de badkamer om zijn tanden te poetsen, was ik ook gelijk weg toen ik zei dat ik misselijk/duizelig was.. Maar ben bijna hersteld.. Alleen nog last van mijn gebroken kaak.. Maar dat gaat nog wel ff duren.. En mijn tanden natuurlijk.. Kan niet naar de tandarts omdat ik mijn mond niet ver genoeg open krijg.
     
  20. Lin1984

    Lin1984 Lid

    5 jul 2007
    50
    0
    0
    Almere
    Jeetje wat ontzettend sneu voor je zeg! Ik hoop echt dat je er snel weer bovenop bent! Wees blij dat je nu dus geen last van misselijkheid en overgeven hebt anders was het helemaal een drama geweest voor je..

    Nogmaals, ik hoop dat de pijn snel minder wordt!

    Liefs Linda
     

Deel Deze Pagina