Hey dames ik meld meld me ook weer! @Emma Ah balen niet doorgezet dus, en wat is nu het plan? @Soumayaah En gaan/willen ze je inleiden? Hoe was het bij de vk verder? @zwangervan2de Denk de hele tijd aan jullie..Hoop snel goed nieuws van je te horen!! @Mmarianne Wat een heerlijk mooi mannetje, lekker genieten hoor! Ik gisteravond wat gerommel en in bed dacht echt even dat er wat aan de hand was maar het zakte toch af en ben heerlijk in slaap gevallen.. Wel voel ik vandaag met lopen meer steken en gerommel echt in mn schede zeg maar..En beeb is nog lekker actief dus vermoed dat het allemaal oefenwerk is. Ik net de boodschappen gedaan en blijf vanmiddag lekker een dagje thuis..Ga zo appel en kersenflappen bakken en verder beetje pc/lezen/tv kijken en heerlijk lam doen..
Hallo meiden! Hier na een hele tijd een reactie van mij. Ik ben 1 december in het ziekenhuis opgenomen vanwege een heftige bloeding, dus heb vanaf toen niet meer gereageerd (geen internet). Het bloeden werd wel minder, maar het stopte niet helemaal, dus ik moest blijven tot de geboorte. Ook is besloten de keizersnede te vervroegen, omdat het risico voor mij niet meer opwoog tegen het voordeel voor de baby. En zo is op vrijdag 9 december onze dochter R. geboren! Ze is nog wel opgenomen geweest op neonatologie, op verdenking van een infectie en omdat ze haar temperatuur niet goed hoog kon houden. We zijn deze week thuisgekomen uit het ziekenhuis. R. is wel veel afgevallen en komt nog steeds niet aan. Ook heeft ze nog wel wat moeite met haar temperatuur. Toch hebben we er wel vertrouwen in dat het goed komt met haar. Haar voedingen gaan steeds beter, waardoor ze nu in ieder geval al drie dagen niet meer is afgevallen. Borstvoeden wil nog niet helemaal, omdat ze moeite heeft met het aanhappen. Toch begint ze dat ook af en toe goed te doen, dus dat komt vast wel goed. We zijn echt supertrots op ons kleine poppetje! Ik heb trouwens niet alle pagina's teruggelezen. Zijn er al anderen die ook al bevallen zijn?
Janna gefeliciteerd met je dochtertje!! Fijn om te horen dat het met jullie meisje steeds beter gaat!Met jou ook alles oke? Hier zijn Mmarianne en zwangervan2de bevallen..Mmarianne gaat goed maar zwangervan2de haar kindje ligt nog in zh wordt verdacht van hersenvliesontst dus voor haar is het heel spannend en verdrietig nu.. Verder niemand dacht ik..bens soms een zeef tegenwoordig..
Van harte Janna! Wat fijn dat alles nu goed gaat! Is vast ook wel ff schrikken geweest. Volgens mij indd verder niemand bevallen? Wendy, klinkt hetzelfde als de situatie hier Heb vandaag maar ff de keuken schoongemaakt, en alle plintjes.. veel zooi opgeruimt.. was weggewerkt.. Ben actief. Gisteren flinke jankbuien (hormonen??")
hey dames,ik ben gisteren bevallen om 5 voor 3 smiddags van onze prachtige dochter Daniƫlle,ze woog nog net geen 8 pond en is 52 cm lang. Hier een foto van haar.
@Janna Gefeliciteerd!! Met jullie dochter! Geniet er lekker van! Mooi dat het nu wat beter gaat met haar, komt helemaal goed @Wendy Hier voel ik precies hetzelfde als wat jij hebt! We zijn ook op dezelfde dag uitgerekend he Ben echt benieuwd wie eerder is, of misschien bevallen we ook wel op dezelfde dag!
Ik heb het lijstje nog even aangepast, voor zover ik wist 20-12 Senna 21-12 janna (15-12 geplande keizersnede) 09-12 R 22-12 MMarianne 8-12 Stijn 25-12 BabyOnBord 25-12 sjapaz 26-12 wendy339 26-12 10Emma10 28-12 biancamv2 14-12 Daniƫlle 29-12 bull22 29-12 zwangervan2e 30-12 inkie86
Zwangervan2e moest er nog bij 20-12 Senna 21-12 janna (15-12 geplande keizersnede) 09-12 R 22-12 MMarianne 8-12 Stijn 25-12 BabyOnBord 25-12 sjapaz 26-12 wendy339 26-12 10Emma10 28-12 biancamv2 14-12 Daniƫlle 29-12 bull22 29-12 zwangervan2e 11-12 Sarah 30-12 inkie86
@Mmarianne: gefeliciteerd met Stijn! Fijn dat het goed gaat. @zwangervan2e: jeetje, wat heftig. Ik vond het al niet leuk dat R. werd opgenomen en ze niet bij mij was, maar bij haar had ik er eigenlijk geen twijfel over dat het iets ernstigs zou zijn. Ik moet er niet aan denken dat je kind echt zo ziek is. Sterkte. @bianca: wat een schattige meid! Echt lief. Mijn man zegt altijd dat alle baby's op elkaar lijken, maar Daniƫlle ziet er echt weer heel anders uit dan R. En wat een leuke naam! Al ben ik bevooroordeeld, want mijn zus heet ook Daniƫlle en ik heb het altijd een leuke naam gevonden. Bedankt voor jullie felicitaties! Met mij gaat het redelijk. Op zich mag ik niet klagen, want de ks is goed verlopen, en er zijn geen complicaties geweest. Ik vind het herstel wel zwaar, vooral in combinatie met de gebroken nachten. Het ging eigenlijk voor mijn gevoel net de goede kant op. Ik lag weliswaar nog de hele dag op bed, maar ik voelde me steeds wat kwieker. Gisteren eind van de middag had ik echter een vrij heftige nabloeding. Ik werd helemaal duizelig en zag sterretjes. Kraamzorg heeft me echt met mijn benen omhoog in bed gelegd. Nu voel ik me weer vrij gammel. Heb tussen de voedingen door alleen maar geslapen. Het blijft ook moeilijk en pijnlijk om overeind te komen uit mijn bed. Al met al heb ik het gevoel dat het genieten van mijn kraamtijd nog moet beginnen. Al zijn er natuurlijk wel momenten dat ik met R. in mijn armen zit, waarop ik me heel blij met haar voel! Het is alleen niet zo vaak, omdat ze nog niet goed aan de borst wil. Daarom kolf ik steeds en geeft mijn man meestal tegelijkertijd het flesje met eerder afgekolfde melk. Ik heb haar ook nog niet kunnen verschonen of in badje kunnen doen. Dat doen mijn man en de kraamzorg allemaal. Daarna gaat ze meteen naar bed, dus heb ik haar ook niet vast. Maar goed, voor nu is het gewoon belangrijk dat ze zo veel mogenlijk slaapt en eet. Ze is nog steeds niet aangekomen. Haar geboortegewicht was 3210 g en ze zit nu al drie dagen op 2920 g. Ze wordt straks weer gewogen. Hopelijk is ze dan aangekomen! Zodra ze aan gaat sterken, kan ik ook wat meer met haar zitten. Ik heb trouwens nog geen foto van R., dus die houden jullie nog even tegoed. (Tenminste, die heb ik wel, maar nog niet op de computer, alleen op de camera.)
@Janna Mooi dat alles goed gaat! En heel logisch dat je moet herstellen na de keizersnee! Is een zware operatie! Straks kan je alles zelf met je dochter! Nu eerst maar lekker genieten en bijkomen
Hoi dames Sorry dat ik niets meer heb laten weten, maar ook ik ben ondertussen (14-12) bevallen van een zoon Helaas ligt hij ook op de kinderafdeling ivm een mogelijke ontsteking/bacterie, maar gaat het gelukkig de goede kant op met hem. Hopelijk kunnen we begin volgende week saampjes naar huis 20-12 Senna 21-12 janna (15-12 geplande keizersnede) 09-12 R 22-12 MMarianne 8-12 Stijn 25-12 BabyOnBord 14-12 25-12 sjapaz 26-12 wendy339 26-12 10Emma10 28-12 biancamv2 14-12 Daniƫlle 29-12 bull22 29-12 zwangervan2e 11-12 Sarah 30-12 inkie86
@Janna En is je meisje aangekomen? En idd lekker rustig aan meid, eerst even bijkomen!! @babyonboard Gefeliciteerd meid met je zoontje! Bah ook al opgenomen ivm bacterien..Gelukkig knapt jou mannetje al wat op! Hoe is je bevalling gegaan? mee/tegengevallen? Doe je rustig aan en geniet!! Hoop dat je idd na t weekend lekker thuis bent! @Emma Ja benieuwd wie van ons 1e is, ook jou 1e toch? Zou grappig zijn als we gelijk gingen haha.. Hoe is het met zwangervan2de??
@babyonboard Gefeliciteerd!! Wat jammer dat het zo gelopen is, maar mooi dat het de goede kant op gaat, hoop dat je snel naar huis mag met hem!! @wendy339 Ja klopt, het is ook mijn 1e, heel spannend! Nog 10 dagen!
Gefeliciteerd Babyonboard! En Bianca, vind het echt een schatje!! Janna lijkt me ook wel pittig een ks. Hoe gaat het met de rest? Hier veel gerommel.. en het laatste weekendje met zn drietjes.. zo spannend!
Hey meiden, Ook weer een teken van leven van mij hier.. Hier alles zn gangetje, vooral s'avonds wat gerommel maar niets serieus.. Voel me ook prima dus tsja zit gewoon te wachten op mn weeen eigenlijk haha..Wel last van spierpijn in mn nek, vanacht bloot gelegen denk zoiezo beroerd geslapen ivm rugpijn (weer te veel gedaan gister).. O Senna raar idee lijkt me dat om te weten wanneer D day is.. Geniet nog even van met 3 zijn en je mooie buikje!! hoe is het met de andere meiden en prille mama's? Hoe doen de kindjes het?
BabyOnBord gefeliciteerd ...wie volgt Wilde mijn bevallingsverslag doen maar meneer begint net te pruttelen en daarna duik ik gelijk m'n bed in dus later meer
dames is ben om 12.50 bevallen van een wolk van een dochter haar naam is MILOU ze is 48 cm en ze doet het prima!!!
@ MMarianne; wat een lieve foto! Gefeliciteerd met de geboorte van jullie ventje! @ wendy 339: ze willen me pas gaan inleiden met 40wk. dus ik hoop dat het daarvoor nog spontaan op gang komt!verder hebben we haar even op de echo kunnen zien. zag ook haar gezichtje... zo schattig!! ik dacht echt: kom er uit.. NU!! hihi @ janna! Gefeliciteerd met jullie dochter! Wat voor bacterie heetf ze opgelopen? Ook gbs? Of iets anders? sterkte ermee.. @ biancamv2: wat een leuke foto! Gefeliciteerd met jullie dochtertje.. @ babyonboard; jij ook gefeliciteerd! wat voor ontsteking bacterie? hopelijk gaat het nu wat beter. @ inkie 86; gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! geniet ervan.. Ben dit weekend erg druk met de bruiloft van mn schoonzus.... maar toch even wezen kijken.. al een aantal bevallingen !! Who's NEXT mijn meisje is vandaag erg druk. hele andere bewegingen dan normaal...... elke ochtend word ik wakker, denk ik.. he.. nog steeds niet bevallen! haha
Hey meiden, Inkie; Van harte gefeliciteerde meis met je dochtertje! Alles goed gegaan? Senna; Ja idd moet me nu echt ff rustig houden, ben bijna 39wkn en ren nog rond als een dolle haha..Dus nu beentjes omhoog en relax stand..(al moet t hier toch wel schoon zijn en blijven haha) Mmarianne; Ben benieuwd naar je verhaal, maar eerst voor de kleine man zorgen! Soumayaah; Ja al veel bevallen dames hier..Ik wil ook!!!! Jij dus wachten tot de 40 wkn en dan inleiden..Ik mag gewoon braaf wachten tot 41wkn en dan mssn strippen en dan naar gyn.. Maar goed zo gaat t bij de meeste.. Ik ook elke ochtend; Bah weer geen baby haha.. Zuk je zien dat ik overdag aan de gang ga.. Maar jij hebt je meisje weer even kunnen zien en da's natuurlijk ook wel weer even leuk! Wanneer trouwt je schoonzus? Hoop dat je er gewoon bij bent! Hoe is het met de andere (as) mama's?