Hoi iedereen, Even snel een berichtje tijdens het kolven. Ik ben 8 december dus bevallen van 2 prachtige meisjes. Het was, net als het weer die dag, een stormachtige bevalling. Ik kreeg 's morgens gel met de mededeling dat het wel vrijdag of het weekend kon worden. Het ging allemaal iets sneller... Rond 14:15u heeft de arts assistent mijn vliezen gebroken, ik zat toen op 2 cm. Een uur later was dat 7 cm en na 10 minuten persen en een knip was om 15:50u Megan geboren. Geweldig moment dat ze even bij mij op de borst werd gelegd! De weeen begonnen binnen 10 minuten weer. Helaas lag Sophie in stuit en bleek de. Navelstreng in gezakt. Met spoed naar OK om daar te bevallen en evt een keizersnede te krijgen als het niet zou lukken. Met hulp van de dokter is Sophie daar geboren om 16:27u. Helaas via de knip veel bloed verloren dus was de eerste dagen erg slap. In de nacht na de bevalling moest Sophie naar de neonatologie omdat ze zich verslikt had en even vergeten was te ademen! Gelukkig kwam de verpleegkundige hier op tijd achter en mocht ze de zondag erop bij ons op zaal. Helaas ging het drinken bij Sophie niet goed en bleef ze afvallen. Uiteindelijk had ze de dinsdag na de bevalling goed gedronken en was de woensdag niet meer afgevallen. Ze kreeg het voordeel van de twijfel en we mochten naar huis. Thuis ging het drinken toch weer minder goed en 's nachts bleef miijn moeder om mijn man te helpen met de voedingen zodat ik alleen hoefde te kolven, ik was zo moe en zag het allemaal even niet meer zitten. De volgende dag kwam de verloskundige weer langs en bleek Sophie opnieuw afgevallen. Ze zat nu op meer dan 10% van haar geboortegewicht. De kinderarts werd gebeld, we moesten 's middags langs komen op de poli en Sophie werd opnieuw opogenomen... Ze heeft sindsdien een sonde en als ze slaapt op de voedingstijden en wat ze niet zelf uit de fles drinkt krijgt ze via de sonde. Ze groeit inmiddels goed en gister heeft ze zelf voor het eerst de hele dag goed zelf gedronken. Het gaat dus de goede kant op! Megan doet het thuis erg goed en we hebben een super goede kraamverzorgster gehad en een stagiaire. De meiden kunnen nog niet uit de borst drinken dus kof ik 6 à 7 keer per dag. Mijn man gaat 's morgens naar Sophie en 's avonds gaan we met z'n drietjes en nemen dan de afgekolfde melk mee. Ik heb gelukkig genoeg melk voor allebei. Als ze wat groter zijn is het wel de bedoeling dat ze zelf aan de borst gaan drinken maar voor nu is dit een goede oplossing. Nou tot zover onze update. Ik heb nog geen tijd gehad om op het forum te lezen maar wilde dit in ieder geval even vertellen. Groetjes en knuffels!
Hier nog altijd bib! Ook vannacht was weer een rustige nacht, behalve dan wederom het slechte slapen.. @ Sjees; klinkt heftig meid! En je moet je nergens schuldig over voelen, L is het belangrijkste! @ Daisy; sorry meid, maar zoals ik al zei, ben nog altijd niet bevallen of ermee bezig! Vind wel dat jouw kleintje zich iets te goed houdt aan die lijst @ Scrapdoodle4; zo, klinkt als een hele heftige bevalling!!! Hopelijk mag de kleine meid snel naar huis en zijn jullie compleet met jullie gezinnetje!
@ Babystew; wat een knappe meid is het toch! Het moet heerlijk zijn om eindelijk de kleine bijna mee naar huis te mogen nemen! Nog ff volhouden meid! @ Babyboo; Fijn dat het zo goed gaat met jou en met de kleine meid! Zag dat ze alweer 2 weken oud is! Pff.. gaat echt hard hoor allemaal! behalve hier
Wordt niet echt vrolijk van mijn banner.. pff!! 9 dagen! Das niet leuk om het zo zwart op wit te zien!!
Scrapdoodle: dat klinkt allemaal vriij heftig! Hopelijk mag Sophie ook snel naar huis, lijkt me best apart 1 kindje thuis en 1 in het ziekenhuis. Prinsesje: oh wat jammer, ik had echt even de hoop dat er misschien toch iets aan het rommelen was bij je.... Sniffy: fijn die goede nacht, houden zo Veel plezier met je visite vandaag! Nijnonijn: dikke knuffel voor jou! Misschien vandaag een ander cb bellen? Er moet toch iemand zijn die kan helpen?! Daisy: jouw kindje luisterd echt veel te goed, misschien moet je de kleine uitleggen dat de lijst eigenlijk ook maar een soort indicatie is, net als de uitgerekende datum
Prinsesje, wat jammer dat er nog niks aan het rommelen is.. Had goeie hoop! Jij ook natuurlijk.. En zwart op wit is 9 dagen dd confronterend. Knuffel Daisy, wat goed dat jullie 2 je aan de lijst houden maar het hoeft niet hè ook voor jou een dikke knuffel. Jullie geduld wordt flink op de proef gesteld. Goofy, bij de Hema hebben ze 20z% korting op corrigerend ondergoed. Ik heb gister een hemd gekocht en ik moet zeggen het was leuk om in de spiegel te kijken. Scheelde 5 cm in omvang maar kreeg er wel pijn van in mijn litteken van de ks Nijn, inmiddels het cb gesproken? Lijkt me dat er toch wel iets gedaan moet kunnen worden. Is je vrien lekker wat langer vrij met de kerst? Zou fijn zijn als je zelf wat bij kan slapen. Scrapdoodle, jeetje dat klinkt heftig. Lijkt me verschrikkelijk om niet compleet naar huis te gaan maar voor jullie meisje wordt goed gezorgd. Hopelijk mag ze snel naar huis. Kan onverwachts snel gaan is mijn ervaring. Sniffy, oh lekker een goeie nacht. Hier maakt de kleine man er steeds een potje van. Het begin gaat goed maar na de fles van ongeveer 4 uur komt hijst moeilijk in slaap.
Pff nou hier ook even aan het bijkomen van een zware nacht.. meneer kwam om de 2 a 2,5 uur.. zucht... Bib dames: ik duim voor jullie!
Luna, ik heb het bedje anders gezet. Geen idee of het daar door komt maar ze sliep nu na 1 x het speentje geven.
Daisy en prinsesje; ik duim voor jullie dat jullie nog voor de kerst met zijn drietjes zijn! Scrapdoodle; hopelijk zijn jullie snel compleet en met zijn viertjes thuis, lijkt me niet fijn als 1 van de meiden niet bij jullie is en het op en neer rijden is ook vermoeiend. Nijn; er moet volgensmij echt iets gebeuren bij jou, kun je niet met t ander cb bellen of anders met de ha? Overigens hier ook al e ervaring t cb af en toe met een korreltje zout te nenem. Zelfd in het ziekenhuis hebben meerdere artsen en verpleegkundige gezegd dat ik niet altijd naar het cb moet luisteren en me niet onzeker moet laten maken. Ze houden kennelijk geen rekening met te vroeg geboren kinderen dat die later kunnen zijn met ontwikkeling, je spreekt van gecorrigeerde leeftijd, vanaf de uitgerekende datum, vooral het eerste jaar. Dus lacht een baby normaal bij 4 weken dan moet ik bij Isa rekenking houden met 4 + 7 weken (ze was 7 wk te vroeg) Vannacht weer laat in slaap, meisje had verdriet, konden die kleintjes maar vertellen wat er is dan he. Gelukkig daarna wel ruim 6 uur doorgeslapen.
Duim duim voor de overtijd dames!! Hier een betere nacht al geeft mevrouw na de Nachtvoeding wel een mooie show gegeven. In je wieg huilen en kramp, dan tilt papa je op, stralende oogjes en (stuip) lachend weer naast mama in het grote bed haha!! We geven nu cinababy tegen de kramp, alleen S avonds als het erg is. Leek vannacht wel te helpen, naast warmte en moederliefde Nu zo opstaan en naar stal, mams heeft het in haar kop en gaat morgen alweer op concours! Alleen hoog in mijn rug wat last, een rare plek! Dames fijne dag, sterkte met de bibs en de Beebs! Ow en Nijntje, ik hoop echt dat iemand jullie kan helpen dit houd jou niet veel langer gezond vol!! Probeer het andere cb! Of anders gewoon maar de vlos bellen of de ha! Knuf
Owja nog 1 ding, em knettert erover en doet erg haar best maar sinds gisteren 13.00 geen echte poepluier meer gehad. Us dit normaal voor een bv kindje van drie weken?
Thanx snif!! Ik had al zoiets gelezen maar die kindjes waren allemaal ouder, vandaar mijn vraag! Scheelt wel veel doekjes haha!
@luna: thanx! Hebben ze ook volledig corrigerende pakken haha. Hier straks weer naar de dokter bleeh..
Succes goofie!! Uhmm poep probleem opgelost....heb haar net op het aanrecht moeten verschonen. Billen boven de spoelbak. De kv luiers doen het super....het was een zwembad in die luier en niet doorgelekt haha