Heb het opgezocht en kon alleen dit vinden. Voor de mensen die interessant vinden. Moet je even kopje lezen bij zwangerschappen Bloedgroepen, Rhesusfactoren - Kinderwens
Hier heb ik dat ook, mijn rhesusfactor is negatief en krijg met 30 weken weer een injectie hiervoor. Na de geboorte wordt de bloed groep van de baby gekeken, is deze positief, dan krijg ik nogmaals één injectie. Bij de jongens was dit niet nodig. Bedoel je dit denk je?
Ik weet niet of dat zelfde is want ik ben positief. Het gaat er juist om dat die ander negatief is. Hij zei dat ze wel is vaker zien dat het eerst negatief is en later positief, daarom nog geen zorgen nu.
Meiden ik ben jullie niet vergeten. Allemaal hele fijne kerstdagen. Een dikke knuffel en kus van ons.
Hai meiden, ik ben er nog hoor! Ben zo ontzettend heerlijk druk en gelukkig! Denk aan jullie allemaal! Smak
Zwaai zwaai Ik wens jullie allemaal hele fijne feestdagen. En alvast een goed uiteinde en gelukkig 2012 Liefs xxx
Wij zijn in Oostenrijk aangekomen gisteravond. Helaas is ook tyfoon ziek 40 graden koorts ook oorpijn en zijn benen doen pijn zegt hij hopelijk valt het mee. Allemaal hele fijne kerstdagen!
zwaai, gisteren leuke dag gehad, huis vol, gourmetten, kadotjes etc etc. Schoonma vanochtend weer naar huis gegaan. Het ging goed, al is ze wel DOOD VERMOEIEND!, maar wel lief met de kids.
zwaai, ik moet werken vandaag .S heeft voor het eerst beide kindjes alleen voor zichzelf. Ben benieuwd hoe ik hem aan tref vanavond, hihi!
Hem of het huis? Haha... Werkze pooh! Allemaal, leuke kerst gehad?? Nu op maar oenn.. helaas heb ik zowel op oud als op nieuw een vroege dienst ( 7 uur beginnen...) Maar ben zooooo gelukkig. Hier beginnen weer zoetjes aan aan pleegzorg te denken... Wrs. Begin 2012 naar een infobijeenkomst. Engspannend Liefss, taliaa
Taliaa, blijf jij maar lekker zitten op die roze wolk van je, tis je gegund! heerlijk die gelukshormonen/gevoelens he!! En spannend, weer in meer bezig met pleegzorg! Iedereen fijne dagen gehad? Hier was het toppie, heerlijke dagen met veel kado's, lekker eten en gezelligheid. 1e Kerstdag naar Toverland geweest met mijn kant, vonden de jongens en nichtje/neefjes geweldig! Daarna lekker uit eten geweest. Gister gegeten en kado's gedaan met mijn schoonouders, was ook weer erg leuk. Jongens zijn schandalig verwend.... wij trouwens ook, opa en oma geven altijd mooie dure kado's met Kerst.... vinden wij niet erg natuurlijk hahaha! Vanmorgen naar de vlos geweest, Ukkepuk doet het geweldig! Mijn bloeddruk is weer goed (115/60) en lekker aangekomen (2 kilo, voor mijn doen errrrrrg veel!). BM was ook mooi gegroeid. Heb er erg last van een zwaar gevoel aan de onderkant (echt de botten rondom ingang vagina) en dit bij de vlos neergelegd. Dit komt door een slappe bekkenbodem..... ik moet echt oefeningen gaan doen anders wordt het niet leuker.... vroeg incontinent of verzakkingen.... dus braaf aan de oefeningen. Tis echt een rotgevoel, zwaar gevoel alsof er een bal tussen mn benen hangt, heel vermoeiend..... Maar verder alles goed!! Ben naar de kapper geweest net.... KORT!!! hihihi, vind het zelf erg mooi! Ga nu even de was doen, toedels!!
ja echt doen hoor makkie, had het gevoel ook zoveel maar eigenlijk is het wel goed gekomen behalve met niesen... als ik eigenlijk nodig moet hier ook alles lekker alleen evy vanochtend van de trap gevallen oh mijn hart heeft de hele dag extra gebonkt, ze gaan heel vaak gewoon zelf van de trap, soms ook zonder dat wij erachter lopen maar vandaag ging het mis, hekje beneden was dicht dus daar klapte ze tegenaan, zag het helemaal gebeuren, ze is eigenlijk de hele dag best van slag geweest en wij ook verder gingen we naar ouwehand waar we een abonnement hebben voor een voorstelling van het zandkasteel maar er stonden dus echt mensen een uur in de rij dus het was vol maar goed had er wel een beetje rekening mee gehouden maar toch jammer want ze zijn helemaal verslaafd aan die poppen morgen gaan we tripp trapps kopen, we hebben een hoop kerstgeld dus nu nog wat tweelingkorting