Ja klopt, temperatuur was op m'n kaartje bij Dyon ook een aantal keren boven de 37.1 geweest, en dit kaartje van nu is zelfs veel stabieler. Eigenlijk zou dat juist een goed teken moeten zijn, toch? Ik probeer het op oudjaarsdag gewoon nog een keer. Als ik dan nog niet positief test, dan ben ik volgens mij gewoon echt niet zwanger... Dank je, meis!! Heb je de huisarts nog gebeld ivm de zalm die je hebt gegeten? Mooie digitale test ook, nu kun je er niet meer omheen!! Gefeliciteerd!! Dus bij jouw temperatuurdip was je temp ook niet veel lager?? Dan zou het misschien bij mij toch ook een innesteling kunnen zijn. Ik waag op oudjaarsdag nog wel een test. M'n HcG heeft dan nog vier dagen de tijd om zich te vermenigvuldigen, dus ik hoop dat ik dan wél positief test.
iloiza, ze waren vanmiddag alleen voor spoedgevallen bereikbaar. Ik las al wel op internet, dat ze in belgie het gewoon mogen eten, gek he?? Kom op, he allemaal!!! Positieve energie van hier uit.
Ik heb er deze ronde een goed gevoel over. Heb vandaag goed op internet gekeken en het zou best kunnen dat ik gisteren een innestelingsbloeding heb gehad. Ik kan alleen maar afwachten... En daar ben ik zo slecht in!!!
@daantje Fijn dat je een goed gevoel er bij hebt deze maand. Ik daarin tegen niet. Deze maand doet mijn lichaam weer gek. Normaal altijd wat 'klachten' rondom mijn eisprong en deze maand helemaal niets nog. Dus ik vermoed toch ongesteld te worden of een erg lange cyclus te gaan krijgen. Volgende maand wilde ik toch gaan beginnen met tempen. Nu deed ik alleen het cervixslijm in de gaten houden.
@dronty en ovutesten dan? Slijm in de gaten houden werkte bij mij ook niet. Ik doe nu die testen en mocht t niet raak zijn wil ik de volgende ronde graag ook tempen.
@Tulip: gefeliciteerd!! Hoop dat je je goed voelt en een fantastische zwangerschap hebt! Groetjes Fanny.
@daantje ik gebruik geen ovutesten. Het liefste wil ik er niet te veel mee bezig zijn. Bij de jongste twee was ik er veelste veel mee bezig en dat zorgde alleen maar voor veel stress. Het tempen moet ik nu gaan doen van de huisarts omdat als ze me door wil verwijzen ik dat eerst moet gaan doen omdat de gyn dat graag wil zien.
Tulip gefeliciteerd!! Gaaf!! Hier gaat het prima, voel me alleen een beetje (erg)opgeblazen/opgezet... Vandaag bij babydump geweest, beetje snuffelen met mn moeder, was leuk! Mooie kinderwagen gezien en mn moeder zei dat we van hun een kinderwagen krijgen, vet lief!!! Maar nu nog niet hoor, als we een paar maanden verder zijn De vrienden weten het ondertussen ook al omdat het dus idd niet vol te houden was. Er gingen nl al hele theorieen sinds het etentje met sinterklaas.... zucht.... toen wisten we het zelf nog nieteens... Ik had nl mn sla niet opgegeten, en tja ongewassen sla (OP MN CARPACCIO!! En ik lust geen sla.) en ik rookte wrs alleen nog om het te verdoezelen (jeetje, hoe dom kan je denken?). Hebben we ze ook meteen wel duidelijk gemaakt hoor, dat dat echt vet irritant is als je er mee bezig bent. Je bent zo gewoon geneigd om je maanden te verstoppen (zeggen ze nog doodleuk 'oh ja maar dan hadden we dat ook gedacht'). Een paar snapten dat wel hoor, maar 1 stel heeft er blijkbaar echt nog nooit over nagedacht dat kinderen krijgen zo vanzelfsprekend nog niet is en de lol er ook wel af gaat als het elke keer gespreksstof nummer 1 is. Maargoed, iedereen vond het hardstikke leuk voor ons
@ Tulip, IK ZEI HET TOCH . Hihi, nu kun je er niet meer omheen! En dus ook onwijs snel deze keer! Leuk, leuk, leuk, een brusje voor Mare Had je stiekem al aangepast op de lijst, maar wilde nog even wachten op je digitest.
Lijst: GESTOPT MET ANTICONCEPTIE IN AUGUSTUS 2011 21 juni miss little, 22 jaar, 1e kindje 27-ronde 2 (laatste bericht 16-12) 22 juli Pindarella86, 25 jaar, 1e kindje 33-30-40-30-ronde 5 25 juli tulip, 27 jaar, 2e kindje 38-83- ZWANGER! 1 aug SuperStarDebs, 23 jaar, 1e kindje, 27-27-28-28- ZWANGER! 3 aug Iloiza, 26 jaar, 3e kindje (57)-31-35-ronde 3 5 aug Fanny 31 jaar, 3e kindje 27- ZWANGER! 9 aug Beebiewens, 28 jaar, 1e kindje 34-ZWANGER! -MA Flowerxx, 23 jaar, 1e kindje ZWANGER! 10 aug Saz667, 26 jaar, 2e kindje 85 ZWANGER! 12 aug Mopke, 24 jaar, 1e kindje ZWANGER! 17 aug Mallle, 26 jaar, 1e kindje 28-30-ZWANGER! CvO1986, 25 jaar, 1e kindje 23-27-28-26- ronde 4 24 aug Daantje01, 26 jaar, 1e kindje 34-29-33-ronde 4 26 aug vissertje84, 26 jaar, 2e kindje 33-28 ZWANGER! LittleAngel22, 22 jaar, 1e kindje 31-31-39-ronde 4 (laatste bericht 9-12) 28 aug Divatje, 27 jaar, 1e kindje 27-27- ZWANGER! Lennyt, 26 jaar, 1e kindje 28-35-35-32-ronde 3 29 sep Chan25 - ?-?-? -ZWANGER! Om je gegevens op de lijst te wijzigen, stuur even een PB'tje met de nieuwe gegevens naar Saz667.
Hmmz.. zag nu net onderin beeld staan dat m'n schoonzussie dit topic aan het lezen was? Zal d'r wel es ff een smsje sturen... Anders misschien maar een club maken, zodat dat alleen voor de meiden van dit topic is ofzo?
Zo wat een roze gloed in de lijst @dronty dan is get goed dat je die kiest idd. Ik probeerde er, op ovutesten na, verder minder mee bezig te zijn, maar sinds gisteravond lukt dat niet echt... Haha
Vind ik wel een idee, kan je toch wat meer vrijuit schrijven denk ik. Ik heb soms ook wel hoor, dat ik denk laat maar even want straks leest iemand het en kan daaruit opmaken dat ik het ben.
HOi meiden, Hier was ik weer!! Hahaha, vanochtend zijn E en ik vroeg vertrokken naar Oosterik vertrokken, voor een kerstboom met lichtjes.. helaas niet gevonden.. dus we houden onze eigen.. haha die is ook heel mooi en mooi groot en dat kunnen we verder niet vinden.. toen zijn we doorgereden naar de media markt in duitsland en de xxl lutz.. daar hebben we onze kinderwagen gevonden.. hihi.. wilde even kijken op de kinderafdeling. vond e niet erg.. en dan daar zag ik een kinderwagen een wit leer, met bont (klinkt heel lelijk) maar hij was zoo mooi..!! haha.. helemaal in de wolken.. Daarna hebben we gebrunched bij Bolle Jan (lekkere pannekoekjes) en door gereden naar Hengelo naar de Ikea en toevallig hadden ze daar ook een prenetal....hihi hebben we ook gekeken.. en de stokke viel echt af.. helaas.. maar lief vond de recaro (editie van iets) oook erg mooi.. waarom: hij had mistlampen..:S.. mannen en knopjes..!!! haha maar we moeten nog even geduld hebben.. haha @tulip GEFELICITEEEERDD... JOEPIE.. net zo snel als Sazz. super meid.. e is 6 jan jarig.. er komt al heel veeel roze!!! wanneer hebben de niet zwangere meiden hun NOD?? ik 2 jan of 5 jan.. @iloiza Heb je je ketting gkregen van jorik?? luisterden gister het antwoord apparaat af en daar stond een bericht op dat mijn munt er was.. dus morgen maar even halen!! balen van je nega testen.. geen bloed is moed toch, zoals dat mooi gezegd wrod door jullie!! pfff jullie kletsen veel te veel... wel 6 pagina's sinds gister.. dus ik ga straks even goed lezen, eerst even op visite!! fijne avond meiden!!
Heb een club gemaakt, en jullie uitgenodigd! Ben ff benieuwd, neem aan dat jullie ook wel nieuwe onderwerpen kunnen starten enzo toch? Geen idee hoe dat werkt met de clubs enzo eigenlijk
saz, ik heb het al gevonden idd. Je kunt in een club ook onderwerpen aanmaken, dan staat het een beetje georganiseerd zeg maar.