Help, collega van mijn man in Japan gevangen genomen

Discussie in 'De lounge' gestart door jopie, 28 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tese

    Tese Niet meer actief

    Getekend!

    Ik heb dit vaker gezien op tv en mensen in Japan worden dus wel zomaar vastgezet omdat ze foto's maken van dit soort dingen.
    Verder sta ik achter wat ze doen.
     
  2. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Ja, en die mensen kiezen er zelf voor om de boel af te breken, andermans eigendom te vernielen of mensenlevens in gevaar te brengen en moeten dus ook niet collectief gaan zitten zeuren als ze hiervoor de bak in draaien.
     
  3. MamaG

    MamaG Fanatiek lid

    24 mei 2008
    1.298
    0
    36
    Omg Nijmegen
    En dat komt van 2 kanten. Die walvisvaarders zijn ook geen lieverdjes...
    Maar jij hebt duidelijk niet gezien hoe de walvisvaarders te werk gaan, want dat is echt te schandalig voor woorden! En dat onder het mom van wetenschappelijk onderzoek.
    En ze laten zich zeker niet stoppen door een paar spandoekjes.
    En de opmerking je wordt niet zomaar opgepakt. Dus wel. Japan vind het vreselijk dat de walvisvaart gedwarsboomd wordt, dus ze zullen er ook alles aan toen om dat tegen te gaan.

    Ik ben het er overigens wel mee eens dat dit het risico van het vak is...
     
  4. Zijzei

    Zijzei Actief lid

    4 nov 2011
    455
    0
    0
    Je kan wel zeggen dat je tegen de walvisjacht/dolfijnenjacht bent , maar afkeuren wat sommige mensen ervoor proberen te doen,terwijl die dieren kunnen zichzelf op geen enkele manier beschermen, dus ik vind het het alleen maar goed dat er mensen zijn die letterlijk door het vuur gaan om voor hun rechten op te komen. En volgens mij zijn we allemaal op de hoogte hoe ze in dat soort landen omgaan met de mensenrechten, laat staan dierenrechten. Van mij mogen die activisten idd wat verder gaan dan alleen een spandoekje ophouden, want woorden helpen echt niet tegen zulke idioten.
     
  5. Zijzei

    Zijzei Actief lid

    4 nov 2011
    455
    0
    0
    Gelukkig zijn er mensen die er dat voor over hebben om de dieren te helpen.
     
  6. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Ik vind het een held.

    Zeker tekenen dus.
     
  7. Fashion88

    Fashion88 Actief lid

    19 mrt 2009
    345
    0
    0
    Ja, maar dat doen ze omdat die mensen dieren mishandelen. Ze vernielen niet zomaar andermans eigendom. Het zou juist andersom moeten zijn, dat walvisvaarders of mensen die bij een nertsenfokkerij 'werken' de gevangenis in moeten.
     
  8. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    Dus je vind het geoorloofd dat er mensenlevens op het spel worden gezet om een punt over te brengen?? Ik ben tegen dierenmishandeling, maar ik ben pertinent tegen de manier waarop Sea Sheperd of Greenpeace menen hun mening te moeten ventileren. Dat gaat mij echt tever.

    En dan nog, als je ideologie is dat je op deze manier je "vijand" bestrijdt, dan weet je dat dit kan gebeuren. Heel simpel, lullig, vervelend, maar echt gewoon een risico wat iemand dus heeft willen nemen. Dan ook op de blaren zitten ...
     
  9. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Japan, een land apart. Ik ben zelf in de gevangenis van Japan geweest. Om precies te zijn in de TDC (Tokyo Detention Centre in Katsushika-Ku). Hier zit hij waarschijnlijk.

    Ik ben hier op bezoek geweest bij een engelsman tijdens mijn vakantie in Japan. Niet echt eenvoudig, maar is mogelijk. Ook ben ik bij zijn rechtzitting geweest. Echt, hoe bizar is het hier.

    Japan is zoals ik al zei een land apart. Petities hebben niet of nauwelijks zin (hoe goed bedoeld ook) en kunnen zelfs tegenwerken. Het enige wat wel werkt is ja en amen zeggen en het hoofd buigen. Naar maar waar.
    Je kunt hier veroordeeld voor iets wat je niet hebt gedaan. In Japan werkt het tegenovergestelde; je bent schuldig tenzij je het tegendeel kunt bewijzen. Hierom wil ik niet oordelen. Deze beste man heeft zijn eigen keuze gemaakt en willen vechten voor een in zijn ogen (en de mijne) oneerlijke zaak. Helaas heeft Japan daar geen boodschap aan en als je opgepakt wordt, ben je de klos en flink ook.

    Het enige waar deze man NU (de winter in de gevangenis krijg je rustig bevroren lichaamsdelen) wat aan heeft is een slaapmat, dekens, extra eten, leesvoer om niet gek te worden en alles wat te koop is in het winkeltje recht tegenover de gevangenis.

    Mocht iemand van zijn familie/vrienden behoefte hebben aan hulp of verdere info zoek maar contact met me. Ik heb nog wat contacten uit die tijd met japanners die (ook buitenlandse) gevangenen in hun land helpen.
     
  10. jopie

    jopie VIP lid

    10 aug 2006
    6.030
    1
    0
    Putten
    Nicoletta, je bevestigd mijn vermoeden. Je hebt pm.
     

Deel Deze Pagina