Wij hebben 100 euro gewonnen met 1 heel lot. Jammer genoeg waren de letters fout, anders hadden we 10.000 gewonnen. Maar ben er blij mee, we hebben iig winst!
ik heb met een heel lot 10 euro gewonnen, ben er blij mee als ik de verhalen om me heen hoorde en lees hadden de meeste helemaal niks.
Ik had 2 halve loten. en op 1 lot was er 50 euro gevallen dus 1/2 = 25 euro en dan heb ik dus 5 euro verlies in totaal.
zo 23000 euro! dat is nog eens een lekker bedrag al enig idee wat je ermee gaat doen? gaaf zeg gefeliciteerd!!!!
Pfffffff de jackpot.. Gevallen op een zelfde lot als wij, maar 1 cijfer verschil. De rest allemaal hetzelfde! Wat een domper.... Sprong al bijna een gat in de lucht
wij hebben met de straat een hele straat gekocht (300euro) en wel 50euro gewonnen! hihi, we zagen de hele straat al schuurtjes bouwen en nieuwe dakkapellen plaatsen Krijgen nu allemaal 5 euro! Ach is toch altijd leuk en spannend om mee te doen vind ik. Gefeliciteerd voor de genen die wel een mooi bedrag hebben gewonnen!! (en gelukkkig nieuwjaar allemaal!)