Help! Luieruitslag blijkt schimmeltje

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Loesjuh, 30 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.696
    2.511
    113
    Welke producten? Wij hebben namelijk anderhalf jaar met schimmeltjes en kapotte billen gezeten en echt alles geprobeerd wat mensen ons aanraadde. Naast de miconazol hebben wij dus de badedas en spray gebruikt om de irritatie te verlichten en infectie door een bacterie tegen te gaan. Een schimmel krijg je inderdaad alleen maar weg met anti-schimmelcremes.
     
  2. sukkie

    sukkie Fanatiek lid

    8 mrt 2008
    1.166
    1
    0
    Hier hetzelfde. Ik heb alleen geen zinkolie gekregen. Alleen die zalf. Ik deed de zalf er elke keer op als ik de luier verschoonde dan is ze er met een dag of vier vijf af.
     
  3. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    Vanaf vandaag lijkt het een beetje minder rood te zijn. Vandaag ook geprobeerd om de zinkolie erbij op te smeren en ze lijkt er nu geen last van de hebben, die combinatie. Hopelijk is ze er net zo snel vanaf.
     
  4. mama32

    mama32 Bekend lid

    14 mrt 2010
    949
    0
    0
    Ik ben werkzaam als apothekersassistente!
    Zuid Limburg
    Loesjuh... Als de roodheid weg is, dan nog een paar dagen met miconazol doorgaan.. Om alle sporen te doden.
     
  5. spijkervrouwtje

    spijkervrouwtje Fanatiek lid

    28 apr 2006
    2.084
    0
    0
    Noord Brabant
    Inderdaad micanizol werkt goed bij schimmeltjes,mijn dochters hadden het ook iedere keer als er weer flink tanden aankwamen. Als ze weer eens heel rood waren legde ik ze ook wel eens na het opsmeren vd zalf met haar blote billen in de box. Gewoon zeiltje eronder met dikke handdoek erop heerlijk vond ze dat,even geen stof tegen die geirriteerde billen ;)
     
  6. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Hier sinds vrijdag micanazol en dat helpt goed. Ik smeer het elke keer met verschonen.
     

Deel Deze Pagina