Waar is jouw vruchtwater gebroken?

Discussion in 'De bevalling' started by Melanne, Aug 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    May 6, 2007
    8,101
    4
    0
  2. Duda

    Duda Actief lid

    Nov 13, 2009
    408
    8
    18
    utrecht
    In de babykamer. Ik was net mijn schoonouders daar aan het rondleiden.
     
  3. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    in het ziekenhuis, werd ingeleid en zijn begonnen met het breken van de vliezen (en hartslagdingetje op hoofd van de beeb) auuwwwww

    ben benieuwd of het nu natuurlijk aan de gang gaat :p
     
  4. redchevy

    redchevy Actief lid

    Aug 23, 2010
    199
    0
    0
    zuidholland

    hoe toepasselijk:D
     
  5. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,741
    7,507
    113
    Female
    's nachts in bed. lag te slapen en toen * plop* . vervolgens nam ik een grote sprong het bed uit, dus die was nog helemaal droog :D
     
  6. Sas1970

    Sas1970 Lid

    Apr 18, 2010
    13
    0
    0
    Den Haag
    Bij ons op de parkeerplaats.....We kwamen net terug van visite bij m'n ouders. Keurig op een zeiltje gezeten, niets aan de hand. Toen we naar huis gingen en ik thuis uit de auto stapte dacht ik dat ik incontinent was. Ik zei pas binnen tegen mijn partner dat ik dacht dat ik in m'n broek had geplast. Is je water dan niet gebroken? Ja, weet ik dat.......
    Ik was altijd in de veronderstelling dat als je water breekt er een enorme tsunami aan vocht losbrak.....bij mij was dit dus niet het geval. Zo zie je maar dat het voor iedereen weer anders is:)
     
  7. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Op de stoel tijdens het eten :D ...Een vriendin van me was vlak voor mij bevallen en haar man moest achter haar aan met de dweil, ik had nog maar heel weinig vruchtwater en dacht ook eerst dat ik in m'n broek pieste...maar het bleef nadruppelen...eerst nog gegoogled of het vruchtwater of urine was maar toen toch maar de verloskundige gebeld ;)
     
  8. Bonkie

    Bonkie Fanatiek lid

    Nov 30, 2009
    2,518
    1
    0
    Make-up & Hair Artist
    Amstelveen
    Hier ideam, na het breken van de vliezen (baarmoedermond al wel verstreken) kwamen direct zware weeën!

    Succes! Hopelijk heb je een spoedige bevalling!
     
  9. belgischemama

    belgischemama Fanatiek lid

    Mar 21, 2010
    1,614
    0
    0
    2x int zh hebben ze de vliezen gebroken
     
  10. truelove4ever

    truelove4ever Fanatiek lid

    Nov 9, 2010
    2,441
    0
    0
    limburg
    bij me oudste 2 tijdens de bevalling door de vk gebroken bij ong.5 cm ontsluiting...

    bij mijn dochter in bed met pcies 37 weken!
    ik werd wakker en voelde wat weglopen en dacht dat ik aan het plassen was en in 1 nacht incontinent geworden was hihi
     
  11. tulip

    tulip Niet meer actief

    dat heeft de vk gebroken.
     
  12. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    Jan 30, 2011
    2,770
    1
    0
    Dit heeft de verloskundige gedaan toen ik 9cm ontsluiting had.
     
  13. EnBee

    EnBee Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    1,147
    9
    38
    Hier precies hetzelfde. Ik kreeg toen meteen persweeen, en 11 minuten daarna was ze geboren.
     
  14. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,627
    9,138
    113
    Female
    Rotterdam
    Beide keren hebben ze het in ziekenhuis gebroken. Eerste keer met 4cm, tweede keer met 7cm.
     
  15. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    Eerste keer heeft de vk mijn vliezen doorgeprikt en bij de tweede spontaan gebroken.Stond bij het aanrecht een tekening van mijn dochter te bewonderen en pats....Mijn dochter was ook helemaal nat geworden,ze raakte helemaal in paniek.
     
  16. Nelly

    Nelly Fanatiek lid

    May 5, 2006
    2,955
    1
    0
    Noord-Brabant
    Bij mijn eerste braken de vliezen spontaan in bed toen ik al een tijdje flinke weeen had. 'k Had de boel nog anderhalf uur nog weg moeten zuchten en na een ritje met de ambulance was ons meisje gezond en wel geboren in het ziekenhuis.
    Bij mijn tweede brak de vlos de vliezen thuis tussen de weeen door, puur om de kleur van het vruchtwater te checken. Nog geen kwartier later hadden we onze tweede dochter in onze armen.
    Bij mijn derde brak de vlos in het ziekenhuis (op indicatie) de vliezen, want ik had al volledige ontsluiting en flinke persweeen. Jeetje, wat een golf kwam er uit! De vlos gleed er ook nog over uit, maar kon zich nog net opvangen. Ons derde dochtertje was toen binnen een paar minuten geboren.
     
  17. Amytje

    Amytje Fanatiek lid

    Jul 7, 2010
    1,044
    25
    48
    Female
    Midden Nederland
    Op de bank tijdens een film kijken ;)
    Kon gelukkig op tijd 'opspringen' hihi...
     
  18. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    Aug 7, 2008
    9,366
    87
    48
    Female
    Docente Engels
    Achterhoek
    In bad! goed he? :D Ik stond op en flats.. perfect gemikt..
     
  19. Jep

    Jep Niet meer actief

    Op de slaapkamer, kwam net uit bad en trok een broek aan, voelde net alsof ik in mijn broek plaste...
     

Share This Page