wie heeft hier ervaring mee? en bleek zwanger te zijn? als ik nog niet ongi word ga ik morgen testen...
ooeeh zo krijg ik hoop we zullen zien.. verder nog niks te merken van mijn nod.... ik hou je op de hoogte
Ik ben benieuwd! (Als ik dit topic nog terug kan vinden). Ik wil je geen valse hoop geven hoor! Maar het kan dus blijkbaar wel.. Ik geloof alleen dat het bij iedereen heel anders werkt, 'helaas'.
Weet natuurlijk niet of het voor jou ook zo is, maar ik had ook helemaal geen afscheiding tussen mijn eisprong en NOD, en bleek zwanger te zijn. Het kan dus inderdaad wel. Normaal heb ik wel altijd wat afscheiding.
JA! na mn eisprong 1 keer een klodder, daarna helemaal niets!!!!! en jawel ZWANGER! normaal heb ik altijd veel afscheiding, dus t viel me op!
HIer nOg steeds geen duiveltjes, ga straks een test halen..ben alleen bang dat het een teleurstelling word dus ik ga morgenochtend testen..voel me verder ook niet anders..scheelt dat ik vanavond de bob ben @meiden die gereageerd hebben gefeliciteerd met jullie zwangerschap!
nee nog niet getest, test is al wel in huis (een kruidvat 2 voor 5 euro en een clearblue digitaal) iemand hier ervaring mee? tot nu toe geen duiveltjes alleen maar gevoelige (.)(.) verder geen symptomen.... normaal heb ik een cyclus van 27 a 28 dagen dus nog nooit zo lang over tijd geweest... spannend!! ik heb heb een aantal keer te snel getest en dat was telkens een terleurstelling dus deze keer langer gewacht..zodra ik meer weet laat ik het jullie weten
Hier idem.. Test kruidvat is erg gevoelig.. Die zou ik als eerste doen.. En evt. bij positief dag later de clear blue
Hoi Dames, Het was bij mij dus ook een teken van zwangerschap net getest maar het is nog zo onwerkelijk... kwartje moet nog vallen geloof ik Hieronder foto van de tests:
Hallo, Tamara gefeliciteerd. Dit is bij mij ook opgevallen dat ik na mijn eisprong weinig afscheiding had terwijl ik dit normaal wel heb . Er zijn bij nog geen kapers op de kust dus ben heel benieuwd. Heb op het moment een onregelmatige cyclus sinds ik gestopt ben met de pil dus vind het moeilijk in te schatten . Wacht gewoon nog even af, maar als het goed is zou ik morgen mijn menstruatie moeten beginnen. Afwachten dus. Liefs Leoniek
Hai. Ik heb tot nu toe ook weinig afscheiding gehad, 1 keer echt witte afscheiding en daarna niks meer. Normaal heb ik ook wel meer afscheiding, ben benieuwd!!! Edit ; Nog gefeliciteerd!!!
Gefeliciteerd tamara! Zit t net hier even te lezen, maar ik heb normaal ook afscheiding en nu bijna niet. Heb normaal gesproken ook veel meer kwaaltjes zoals gevoelige (.)(.) en nu dus ook niet....pfff t blijft iedere maand weer spannend!