Wij hebben voor de 2e namen ook bewust gekozen voor de oorspronkelijke namen. Allebei zijn ze vernoemd naar 1 van de opa's. De 2e namen zijn Martinus en Theodorus. Opa's waren mega mega trots!
Ik bedoelde ook Keesje! vind ik een hartstikke leuke meisjesnaam en ik neem aan dat je vader ook Kees werd genoemd?
of inderdaad gewoon Cornelis. Vriendin van me heeft als tweede naam van haar dochter, James (naar haar engelse vader) en ik vind dat eigenlijk helemaal niet gek of stom.
Ik moest meteen denken aan Cornelie. Da's de roepnaam van mn vriendin. S. (1e naam) Cornelia en we roepen dus altijd Corneel of Cornelie
Bedankt voor alle reacties. Kick en Keesje vindt ik ook echt heel leuk! Maar ik denk dat we toch dichter bij de originele naam blijven omdat het toch pas de tweede doopnaam wordt en die in de praktijk niet gebruikt wordt. Het wordt waarschijnlijk Corneeltje of Cornelia. Corneeltje vind ik net wat speelser, maar haar tweede naam wordt Wilhelmina en daar bekt Cornelia dan weer lekkerder mee. Moet denk ik maar even gaan kijken hoe het staat op een proefdruk van het geboortekaartje.