Dag dames, Ik ben gisteren naar de gyn geweest en kreeg een groeiecho. Haar hoofdje was prima, ze heeft lange benen (maar dat hebben mijn man en ik ook) maar hij vond haar buikje klein. Eerst zei hij: oei, ze heeft een kleine buik. Ik: schrik Maar toen meete hij het weer op en zei: oh nee, het gaat nog wel. Hij is gaan kijken via zo'n groeikruve en daar kwam uit: op de kleinste groeikruve zat ze op de onderste lijn. Maar het kon nog wel Hij zei dat ik me geen zorgen hoefde te maken. Maar je snapt em we zeker...... Het kwaad is al een beetje geschied, ik moet er alsmaar aan denken. Toen mijn moeder van mij zwanger was zeiden ze ook dat mijn hoofd te groot was en mijn lichaam onder ontwikkelde. Zodoende heeft mijn moeder 7 mnd plat op bed moeten liggen en gelukkig was ik prima in orde bij de bevalling (alleen een scheve bilnaad die ze met breed luieren recht hebben getrokken) Nu zei hij dat het nog wel oke was en dat ik me geen zorgen hoefde te maken, Maar, wie heeft hier ervaring mee en kan me nog wat meer gerust stellen
Ik zou mij niet al te druk maken... Ik heb een stuk of 5 groeiecho's gehad omdat we een klein maar heel zwaar kindje zouden krijgen... Ik zag dus een klein kindje voor mij met een giga buik (hoofdje,beentjes liepen iets achter in groei en buikje liep weken voor op groei) Vandaar dat ik met 38+1 onverwachts ingeleid ben... Wat bleek Nina werd geboren ze was wel 54 cm lang En woog 3825 het was gewoon een lang slank meisje... Groeiecho's geloof ik gewoon niet meer en ze zijn door verschillende mensen uitgevoerd!
Hier zeiden ze bij mijn dochter met 30 weken ook dat het een fijn poppetje zou worden.. doormiddel va echo ivm bloeding... Nou wat bleek: het werd een spoed ks omdat ze er niet paste: 53,5 en 4215... dus geen fijn poppetje en ik was niet eens overtijd! deze zwangerschap met 20 weken echo was bij mij ook alles goed en buikje liep iets meer dan week achter op hoofd... Ik maak me niet meer druk om nu! komt vast helemaal goed!
Die metingen schijnen heel vaak heel anders te zijn dan de werkelijkheid. Iemand die een lang kind verwachtte volgens de metingen, kreeg een kindje met prematuur afmetingen.... iemand die een klein kindje verwachtte kreeg een heel groot kind enz. Zou me er dus niet teveel van aantrekken. Al snap ik dat dat lastig is.
de mijne liep met 30 weken 3 weken achter. en dan vooral het buikje, is gelukkig helemaal bijgetrokken.! nu is het verschil nog maar 1,5week dus goed te overzien. maar hier drijgde ze ook al met totale rust.
Mijn dochter haar buik liep met 36 weken 8 weken achter, zat op 28 weken. Uiteindelijk is het ook een klein kindje geworden, woog 2500 gr bij 41 weken. Maar dat was dan ook alles. Verder nergens last van. Volgende week wordt ze 1, nog steeds een slank meisje, maar dat ben ik zelf ook. ik zou me dus geen zorgen maken
Wat veel reacties dat had ik niet verwacht, Maar dank jullie wel. Het is fijn om te weten dat het vaker voor komt en meestal allemaal goed komt. Dit geeft wel veel meer geruststelling. Nogmaals bedankt allemaal