iemand ervaring met vroege eisprong?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door katleen, 4 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. katleen

    katleen Lid

    16 dec 2011
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag meiden

    Ik probeerde voor de eerste maal een ovulatietest op dag 8 van mijn cyclus en die was onmiddellijk positief.
    Mijn cyclus is normaal gezien 28 dagen en nu is het dus voor mij wel erg lang wachten tot ik kan testen.
    Vandaag, dag 15 heb ik pijn in mijn onderbuik, dus ik begin mij weer heel wat in te beelden.

    Zijn er meiden onder jullie die zwanger werden bij een vroege eisprong en wanneer hebben jullie dan getest?

    Alle raad is welkom.
     
  2. yasmine04

    yasmine04 Fanatiek lid

    17 nov 2010
    3.050
    304
    83
    Tbm
    Zuid holland
    Hoi Kathleen,

    Hier ook sinds deze ronde begonnen met ovu testjes+ pillen van etos zwanger worden..
    Mijn cyclus is erg onregelmatig ( zie onderschrift)
    Op dag 11 begonnen met een ovu test ( zat zelf toch steeds te denken dat mn ei rond dag 14/15/16/17/18 kwam.. niet dus!! dag 11 en 12 gelijk knal positieve ovu test, dag 13 en voor de zekerheid dag 17 nog gestest allebei negatief..

    Ik zelf heb het idee dat je gerust een testje kan wagen +- 14 dagen na je evt. eisprong.. ik denk dat ik dus ook maar de 14e ong ga testen..
    hoop dat je hier iets aan hebt!

    succes!!
     
  3. katleen

    katleen Lid

    16 dec 2011
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hi Mariahh

    Bedankt voor het antwoordje.
    Ik dacht eerst ook op dag 11 te beginnen testen, maar het is doordat ik enorme krampen had die dag dat ik dacht, je weet maar nooit!
    Ik had dus al een positieve ovutest op dag 8!
    Ik heb nu sinds enkele dagen een ongi gevoel, maar moet pas de 18de ongi worden. Allemaal heel erg vreemd!
    Ik hoop dat ik volgende maand een normale ovulatie heb, of nog beter, helemaal geen en dat ik binnenkort positief kan testen op die andere test :p
     
  4. moonymuppet

    moonymuppet Niet meer actief

    het beste kun je na de eisprong 14 daarna testen en hoef je volgens mij niet je hele cyslus af te wachten.
     
  5. Jonneke83

    Jonneke83 Fanatiek lid

    2 okt 2011
    1.564
    0
    0
    Ik had voor mijn zwangerschap altijd maar een cyclus van 21 dagen en dus ook vroeg mijn eisprong. Kan dus wel. Maar 14 dagen na eisprong zou je het moeten kunnen testen (of evt test die eerder wat meet)
     

Deel Deze Pagina