Ja erg leuk dat ze ineens zo vreselijk fanatiek is hierin .Heeft even geduurd maar dan heb je ook wat! haha... Fijn om te horen dat de lucht boven jullie huisje inmiddels weer is opgeklaard!
Ik heb er in het begin ook wel aan gedacht..waar komen we dan in hemelsnaam in terecht dacht ik dan.... We hadden net weer een ritme opgebouwd en onze oudste is natuurlijk erg bewerkelijk met haar autisme...Toen onze kleine smurf werd geboren was het even allemaal erg heftig!Mel die erg slecht ging met haar gedrag en onze meila die voeding weigerde en met haar handicap....maar ondanks alle zorgen zijn we erg blij dat we het gedaan hebben....het is wel een grotere impact van 1 naar 2 dan van niks naar 1 vond ik,maar dat kan ook komen door alles wat wij erbij hebben gekregen.Ook een hoop spanning natuurlijk tijdens de zwangerschap of het allemaal wel goed zou gaan omdat het daarbij bij onze Calvin* misging. Nu hebben we gewoon weer lekker onze draai gevonden en nu we weer voor onze vierde bezig zijn kan ik alleen maar denken..ach,die draait straks gewoon weer mee in onze hectiek! hahaha..je word steeds makkelijker en vindingrijker..mijn vriendin en ik doen onze kindjes soms even een uurtje of 2 bij elkaar brengen zodat jezelf dan even wat tijd hebt voor jezelf!maar ja wij wonen nog geen 4 meter van elkaar vandaan.Ik kan alleen maar zeggen dat ik hoop dat ons nog een kindje is gegund,want ik kijk er erg naar uit!!
Ik herken in jouw antwoord heel erg mijn gevoelens. ben blij dat je dat eerlijk zegt,want ik hoor in mijn omgeving nooit vrouwen praten over dit soort dingen. Ik dacht dat het aan mij ligt en dat ik er dan misschioen nog niet aan toe ben,al weet ik zeker dat ik heel graag nog een kindje wil. Mag ik vragen als jij er tegen op ziet,waarom je dan toch hier voor gaat en niet wacht tot dat gevoel weg gaat. dat is een beetje mijn dilema,maar ik ben ook iemadn die graag weet waar die aan begint en alles goed uitdenkt. misschien wel een beetje teveel nadenkt,maar dat is wie ik ben
Jullie situatie lijkt me ook erg moeilijk. Lijkt me hel pittig een autistisch kindje en dat je dan zo vol vertrouwen aan een volgende zwangerschap wil beginen vind ik heel knap. Fijn dat ej dat je met je vriendin kunt regelen,heb je toch even voor jezelf.
Alicia: Ik denk namelijk dat 'het' moment nooit komt. Dat hadden we met de eerste ook niet. Toen hebben we ook knopen doorgehakt. Wat een fantastische keuze bleek te zijn. Belangrijke factoren die bij ons meespelen zijn; dat we zeker weten nog een broertje of zusje voor roan willen, niet te groot leeftijdsverschil (tussen mijn man en zijn broer zit 10 jr en hebben dus helemaal niks met elkaar), ook willen als ouders nog redelijk jong zijn. Waar ik vooral tegenop zie zijn de eerste maanden, ik denk omdat ik nu weet wat me te wachten staat. Daarna zal alles wel met de stoom meegaan en hebben hopelijk twee prachtige kindjes!
@ Sammie en Alicia, ik kan jullie goed begrijpen dit is mede de reden dat wij wel wat meer leeftijdsverschil er tussen willen. Ook zie ik heel erg op tegen de eerste maanden omdat Luuk zoveel gehuild.
hoi meiden @missy en hoe was jovi zn eerste verjaardag? is hij een beetje opgeknapt? @alicia ook ik vind het moeiijk hoor de beslissing voor een tweede dus ik kan je heel goed begrijpen!! bij ons is het misschien anders omdat het "moet" maar hoewel ik zeker weet dat ik graag een 2e wil twijfel ik ook soms aan onze beslissing en merk ik dat ik een soort van klein beetje opgelucht ben dat het nog niet raak is, zo kan ik nog even aan het idee wennen ofzo maar het lijkt me wel makkelijker van 1 naar 2 als van niks naar 1 en iedereen zegt altijd dat een 2e zoveel makkelijker is dus ben ook wel benieuwd zoals ik jou "ken" geloof ik dat het helemaal goed zou komen, heb altijd het idee dat jullie het allemaal helemaal onder controle hebben daar ben ik wel is jaloers op vandaag weer lekker naar panbos geweest het was eindelijk weer een beetje mooi weer hier julian heeft zich weer goed vermaakt eendjes brood geven en ook de geitjes daar die uit zijn hand aten hij vond het maar wat leuk morgen is mijn vriendje lekker een dagje vrij heerlijk fijne avond meiden liefs
nouja de helft van mn verhaal gewoon weg dat is gek sorry voor degene die er neit tussen staan denk natuurlijk wel aan jullie
Jovi Gefeliciteerd met je eerste verjaardag!!! @ Wanneer een 2de.. Toch altijd mooi die overwegingen te lezen! Hoewel hier heel bewust de keuze is voor enigst kind of een groot leeftijdsverschil. Hier kan het gewoon echt niet... Oona heeft al een kleine kamer en er is absoluut geen ruimte voor een 2de... (En een groter huis zit er voorlopig ook niet in) Dus ook al zouden we de keuze al niet gemaakt hebben, dan werd hij al voor ons gemaakt zeg maar. Ben dus wel erg blij dat onze keuze nog steeds goed voelt en er geen grote kriebels zijn.. Natuurlijk wel veel nieuwschierigheid over hoe Oona met een klein broertje of zusje zou zijn... Want het is een enorm poppenmoedertje Wie weet ooit in de toekomst.. Oona naar school, en alle tijd voor een 2de? Als we dan wel eerst kunnen verhuizen, Oona meer zelfstandig is.... Of ze iets aan elkaar hebben weet je nooit.. Ik had niets met mijn broer (amper 1.5 jaar verschil) en mijn vriend niets met zijn zus (2jaar verschil)... Maar ik ken ook weer mensen met een jaar of 6/7 verschil die altijd goed met elkaar op konden schieten en spelen ondanks het grote verschil... Dus dat is altijd koffiedik kijken.. Hier een paar lekkere dagen gehad.. Mijn vriend was vrijdag vrij en we zijn lekker naar de efteling geweest met mijn ouders, schoonouders en 2 tantes van Oona... Koud maar wel erg gezellig! Helaas was Oona weer wat ziek.. Sinds donderdagavond wilde ze bijna niets meer eten.. Vrijdagavond had ze 38.8... Maar gelukkig komt haar eetlust sinds vandaag weer een beetje terug.. Daarvoor at ze gewoon veel minder dan normaal.. en haar boertjes stonken enorm.. Dus we gokken wat buikpijn oid... Zelf ben ik vrijdag ook heel misselijk geweest.. dus wellicht allebei iets verkeerds gegeten? Sorry voor het egobricht! Was even teveel om alles bij te praten!
dames jovi is super verwend en was een heel lief mannetje op zn feestje heeft nog meer kadoos gekregen. ik voelde me ook echt jarig hhahah. @ sammie ik moest echt veel denken aan vorig jaar toen hij net geboren was. bedankt voor het aanpassen van me nod. dat potje kom idd bij intertoys vandaan. @ alicia ja mijn nod is een paar dagen eerder dan babykwes. ik had dat in het begin ook van wanneer gaan we voor de tweede en nu 3 maanden gestopt met de pil en toch is het iedere maand een beetje een teleurstelling als ik ongesteld word. @ babykwes ja jovi is wel wat opgeknapt maar nog niet de oude. zn eerste verjaardag was geweldig. panbos waar is dat? leuk he brood aan de diertjes geven, ik geniet daar ook van.
Ik ben moe, maar wilde even laten weten dat we giisteren thuis gekomen zijn van de vakantie. Heb gelijk alle was van de vakantie gewassen en alle spullen opgeruimd. Het was wel fijn om er even uit te zijn. Niet al te beste weer, maar we hebben het heerlijk gehad. We zijn met de kinderen gaan bowlen, ze vonden het helemaal geweldig. Floris vraagt steeds of we morgen weer gaan bowlen (morgen is voor hem een dag in de toekomst ). Toen we thuis kwamen werden we er weer aan herinnerd dat er nog een kerstboom staat. Nou die staat er nog steeds, geen tijd om die op te ruimen. Vandaag ben ik gaan sporten en zijn we bij mijn zus geweest want die was jarig. Wordt waarschijnlijk pas van de week of in het weekend dat de kerstboom wordt opgeruimd. Eerst even 3 dagen werken, heb er geen zin in. Heb nu al hoofdpijn als ik denk aan al het werk wat er ligt. Ow ja, we hebben vandaag onze zomervakantie geboekt. We gaan dit keer niet naar centerparcs, maar naar een landal park. Nu lekker naar mijn bedje en morgen werken.
Heej meiden hier weer een teken van mij....ik leef nog Nog steeds heel erg druk met m'n werk, ben thuis veel bezig om de website en de folder aan te passen voor mn werk. Dus weinig tijd op te ZP-en. Verder gaat hier alles goed, Elize trekt zich sinds een aantal weken ook al zelf op en gaat eindelijk niet meer zo vaak op haar tenen staan. Maar toch verwacht ik nog niet dat ze snel gaat lopen. Ik verwacht eind maart, is mijn gevoel. Hope lief dat je naar me vraagt, hier gaat alles goed maar erg druk met twee dreumessen die de hele kamer rond banjeren. 2e kindje....tja ik had geen keus en kreeg er meteen twee Alhoewel ik nog wel graag een zwangerschap mee zou willen maken wil ik echt geen derde kindje meer, pffff denk dat je me dan op kunt vegen. Vind het nu al zwaar laat staan met drie of meer kinderen. Toch lijkt het me toch ook wel pittig om straks twee kindjes te hebben in een andere ritme en hebben wij weer het voordeel dat ze straks samen naar school gaan etc etc en hopelijk lief samen gaan spelen. Dat laatste is hier echt niet hoor, ze slaan elkaar de hersens soms in met het hamertje tik hamer. Die ligt voorlopig weer op zolder. Verder missy beetje laat maar niet minder gemeend hoor, nog van harte met jullie Jovi! Ohja wij gaan in mei naar Center Parcs de huttenheugte voor een weekendje en in juni gaan we 8 dagen naar portugal. Dat laatste vind ik erg spannend maar we gaan er toch voor. Beide 1 dreumes op schoot 3 uur lang in het vliegtuig. Maar we hebben een geweldig hotel gevonden, echt helemaal onze stijl. Nog geen jaar oud en we zitten naast het aquashow en thema park waar we onbeperkt toegang hebben. We hebben halfpension. Toch nog een groote smak met geld zo'n 1900 euro. Wat geven jullie uit aan een (vlieg)vakantie? Aquashow Park Hotel HOME Nog even spammen
hee meiden Hier gaat het niet zo goed, ik blijf zooo moe. Ik trek het niet mjeer. Kan ook niet genieten zo. Gister op werk werd ik weer slap, kokhalzen en zweten. Heb me gistermiddag toch maar ziek gemeld. Mijn baas zal wel weer boos zijn. Ik ga straks naar mijn huisarts, advies vragen. Heb dit keer gewoon erg veel last van de zwangerschap xxx
Over een 2 e, het valt mij nu dus al tegen hahah. Ben erg depri laatste dagen, en vraag me af hoe het allemaal verder moet straks. Maar ja misschien komt het gewoon door de zwangerschap die me erg zwaar valt. Wij wilden ook graag weinig leeftijdsverschil, dat was belangrijkste reden voor ons. Ben opzich niet bang, ondanks dat Kim zoveel huilde. Denk dat ik er nu wel beter mee om kan gaan Heeft iemand van jullie ervaring met ziektewet of deels ziektewet tijdens zwangerschap, ook als het door extreme moeheid komt? Ben bang dat onze arbo arts niet meewerkt namelijk. Ik wil eigenlijk voor een deel in de ziektewet, want het gaat gewoon niet goed zo. Ben ook steeds ziek, denk weinig weerstand door extreme moeheid
@carpe Wat erg zeg dat je steeds zo beroerd ben zou even de ha afwachten wat die zegt en je gewoon ziek melden! Als je door zwangerschap niet kan werken krijg je gewoon 100% uitbetaald Zou me niet te druk maken over de arbo als jij t niet trekt dan gaat het niet dat kan niemand anders voor jou bepalen! Sterkte meis Dikke knuffel voor jou!!
@ Carpe, ik weet precies hoe je je voelt ik was dood moe en heb de hele zwangerschap gespuugd, pas bij 7,5 maand kwamen ze er achter dat mijn ferritine veelste laag was ik voelde me na de ijzer tabletten een ander mens. Dus ik zou zoiezo je ferritine en hb laten prikken. Maar wat vervelend dat je je zo voelt ik heb mezelf ook veel zo gevoeld maar dan kan je overal aan toe geven he want je hebt nog geen kleintje rondlopen en jij moet nu gewoon door voor Kim. Ik heb voor 50% in de ziekte wet gezeten maar dan i.v.m. bi dit was geen enkel probleem. Maar misschien kun je eens met je huisarts overleggen wat die er van vind. Nou sterkte meid en ik hoop dat je je snel beter voelt. Dikke knuffel
@ Jane, vervelend dat je het zo druk hebt op het werk, hopelijk wordt het snel wat rustiger. Wat goed dat Elize zich optrekt. Ja jij hebt het nu extra druk met 2 van die meiden maar denk ook wel dat jij het straks rustiger krijgt dan dat je 2 verschillende leeftijden hebt want wij beginnen weer helemaal opnieuw. En net wat je zegt kwa leeftijdsverschil, ik heb tweeling broetjes en die zaten elkaar ook altijd te slaan en bijten haha. Heerlijk dat jullie op vakantie gaan naar portugal, bij ons is het vliegen super goed bevallen en de vakantie ook. Hopelijk hebben jullie een beetje gunstige vliegtijden. Wij waren rond de 1700 euro kwijt. Liefs
Even snel. Wij gaan zo verterkken voor ons midweekje weg. Ik heb nog even getwijfeld. We zitten namelijk in noord limburg waar het water hoog is. gelukkig is het sinds gister aan het zakken en ze laten mensen ook gewoon op het park komen dus dat is geod teken. We gana dus gewoon en als we het niet vertrouwen of het water stijgt weer,komen we meteen terug. @CArpe. De arbo arst heeft mij met 10 weken 100% in de ziektewet gedaan. Widle dat zelf niet maar hij vonmd dat ik niet kon werken en dat kon ook niet naar collegas toe.Heir dus veel medewerking. Zwangerschap deon z eniet meoilijk over en baas krijgt het helemaal vergeod. @BAbykwes. Niet jaloers zijn hoor. Wij hebben net als iedereen ons ding. Het voordeel is dat ik veel ervaring heb in de kinderopvang en dat schleet mij veel en ik heb een hele nuchtere vriend,maar zoals ik zei;iedereen heeft weleesn wat. Iedereen bedankt voor jullie reactie op waneer een tweede. Het heeft mij wel geholpen dat ik weet dat meerdere twijfelen,dat hoor je normaalk nooit van iemadn. Het si altidj leuke n aardig,maar blijkbaar vaklt dat dus wel mee. Meiden,allemaal goede dagen en ik zie jullie vrijdag weer. Groetjes Alicia en Nina
Meiden ik weet niet wat ik moet. Ben bij mijn huisarts geweest,die zei je bent oververmoeid. Je blijft 10 dagen thuis, laat bloed priken, dan kom je bij me terug en praten we verder. Heb mijn werkgever gebelt, en die zegt ik heb niet te luisteren naar je huisarts. Zij gaat de arbo bellen, en voor ander werk zoeken anders. Terwijl ik gewoon er helemaal doorheenzit, moet alleen maar huilen. Heb mijn huisarts weer gebeld, die zegt anders belt de arbo mij maar Ben zo teleurgesteld in collegas. Hoorde van een andere collega dat ze gisteren ook hadden gezegt ze moet zich er eens overheen zetten, en anders maar een cup a soup nemen. Ik weet niet meer wat ik moet