We gaan voor een 2de kindje!!!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Paradise82, 24 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. banjabes

    banjabes Fanatiek lid

    29 jun 2008
    2.134
    0
    0
    @smile: hier nog steeds een beetje onzeker, al weet ik dat het helemaal niets hoeft te zeggen dat alle kwaaltjes weg zijn. Ben dus inderdaad echt aan het wachten op donderdag. Elke seconde duurt al te lang. Hihi...miss ongeduld:D!

    Hoop zo dat het goed is. Gisteren kwamen mijn zwager en schoonzus vertellen dat ze 4 weken zwanger zijn. Te leuk! We hebben heel goed contact met hun en het is gezellig om samen zwanger te zijn. Maar als het nu fout gaat, dan zou het wel extra zwaar zijn. Ik merk dat ik een hele zwarte kijk heb op dingen als het over de zwangerschap gaat na de vroeggeboorte en de miskraam. Soort van het zal wel weer fout gaan gevoel heel de tijd. Heel vervelend. Tanya, mag een beetje van jouw positiviteit?

    @gaiagaia: Oh, wat naar allemaal die irritaties. Het klinkt of ze het inderdaad wel goed bedoelen. Maar ik herken jouw gevoel heel erg. Toen ons meisje geboren was, moest ze echt nog even in het ziekenhuis blijven en toen ze eenmaal naar huis mocht, mocht niemand haar pakken. O,o wat was ik voorzichtig met haar. Schoonmoeder deed dat natuurlijk toch. Haha, nee dat heeft ook een aantal keer niet goed gevoeld hoor. Toch dingen net even ander doen enzo. Maar hoe ouder ze werd, hoe minder voorzichtig ik werd en nu gaat het hartstikke goed. Ik zie dat ze gek op haar zijn en zij ook op hun, dus dat is het belangrijkste.

    @ziek: Jeetje meiden, wat een gesnotter zeg! Allemaal heel erg beterschap!

    @babykamer: Dochter slaapt nu sinds dat ze 2 is op zolder in haar nieuwe grote meiden kamer. De babykamer staat er nog precies zo bij als toen ze er nog in lag. Ik gebruik alleen de commode nu nog om haar luiers te verschonen, maar verder is de kamer aan het wachten op een nieuwe spruit. Haha! Wel wil ik een nieuw matrasje aanschaffen, maar verder hebben we bijna alles al en hoeven we niets aan te schaffen.
     
  2. Tanya

    Tanya Bekend lid

    27 jul 2010
    668
    0
    0
    Ja, en zo is dat!!! Blijf er maar rustig onder. Jouw leven wordt er niet leuker op als je je over al deze kleinigheden moet ergeren.... en zij hebben het toch niet door.... anders ben je zelf de enige die er last van heeft..... Toch? Ze zijn gelukkig dol op de kleine!!! Heerlijk!
     
  3. Tanya

    Tanya Bekend lid

    27 jul 2010
    668
    0
    0
    Banjabes, het is vast goed hoor! Optimist tot in de kist! Moed verloren, al verloren, zou mijn moeder zeggen.

    Evenstar en alle andere zieken: beterschap!! Ik heb zelf een lastige prikkelhoest waardoor ik totaal niet slaap en het hele huis wakker houd, maar allez, verder voel ik mij niet ziek. Morgenvroeg mijn derde tetanusspuit halen voor de kattebeet van nu bijna een jaar geleden, maar dan ben ik natuurlijk wel weer 10 jaar beschermd....

    Leuk zeg, meisjes, allemaal babykamers aan het plannen en kopen en maken.... veel plezier ermee allemaal, het is zooooooo leuk om te doen!! Ik hoop er dit jaar ook eentje in te kunnen richten :D wie weet, optimist tot in de kist!!! :D
     
  4. smile17

    smile17 Niet meer actief

    @Evenstar ik vond het echt heerlijk dat ze zo lang bij ons had geslapen. Heb er nu al zin in.
    Hopelijk vandaag een wat betere dag voor je.


    @Banjabes nog 2 dagen en dan de echo! Tja je hebt genoeg dingen meegemaakt dus niet zo gek dat je onzeker bent.
    Fijn dat jullie eigenlijk alles al klaar hebben voor de nieuwe baby.

    @Tanya ik hoop zo dat je ook heel snel kunt meepraten over de nieuwe babykamer!
     
  5. Tanya

    Tanya Bekend lid

    27 jul 2010
    668
    0
    0
    Ja hoop ik ook, maar ik verwacht dat de vruchtbare periode deze maand net samenvalt met als mannetje weg is, maar goed, we hopen dat dat niet zo blijkt te zijn. toch maar weer aan de ovu-testjes..... ;) hoe is het vandaag met iedereen?
     
  6. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Nogsteeds even ziek :x

    Knallend hoofd vol snot, weet me geen raad met die koppijn, en lig alweer in bed. Ik ben er zat van joh.

    Hopelijk komt je eitje toch op een dag dat mannetje er is Tanya, anders goed eromheen klussen, je weet nooit!
     
  7. Tanya

    Tanya Bekend lid

    27 jul 2010
    668
    0
    0
    Ja. Proberen we zeker. Beterschap joh! Hoe lang duurt zoiets normaal, want als ik goed gelezen heb, had je hier al eens ervaring mee? Heb gisteren uitgebreid in bad gelegen, en ik moet zeggen, dat heeft wel geholpen..... maar ja, als je zo'n hoofdpijn en zo hebt, ga je niet makkelijk in bad liggen..... beterschap en vooral kop op! Dat zul je wel nodig hebben....;)
     
  8. patti32

    patti32 Actief lid

    24 mrt 2011
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi, hoi allemaal,

    Hier ook nog steeds niet topfit! Ik heb de afgelopen twee nachten niet geslapen van het hoesten.. Met het hoesten hoest ik veel slijm op en ik moet zeggen daar raak je aardig vol van dus eten... Dat zit er niet echt veel meer in.. Hopen maar dat dat snel mag terugkomen..
    Ik was het gisterochtend wel zo zat dat ik toch maar net als velen andere de huisarts heb gebeld voor een afspraak (op maandagochtend altijd feest natuurlijk..) Moet zeggen dat zwangerschap schijnbaar een magisch woord was, want ik kon gistermiddag al gelijk terecht! De huisarts natuurlijk naar mijn longen geluisterd en die vond er toch wel behoorlijk veel slijm in zitten :(.
    Gelukkig had hij het idee dat het zoveel was dat het niet weg te hoesten is en heb ik dus een anti-bioticakuur gehad voor een week. Nu maar hopen dat het snel mag aanslaan! Ik heb wel heel nadrukkelijk gevraagd of het wel mag met de zwangerschap en dit heeft hij helemaal nog nagekeken in het boek en was gelukkig geen probleem! Nu die vieze zooi drie keer per dag weg zien te slikken...
    Maar denk dat het wel goed zal helpen.

    Banjabes: nog even geduld meid! Donderdag komt al in zicht! Ik begrijp je angst en onzekerheid heel goed! Zeker na een miskraam..
    Ik heb morgen weer controle en vind het ook weer spannend! Ben bang dat dat wel zal blijven...

    Tanya hoop dat je snel de babykamer mag gaan inrichten!

    Veel liefs, Patti
     
  9. patti32

    patti32 Actief lid

    24 mrt 2011
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo allemaal,

    Jeetje wat is het hier ineens rustig zeg....??
    Nou ik heb gister weer controle gehad bij de vk en gelukkig een heel sterk hartje horen kloppen! Weer helemaal opgelucht!
    Morgen zijn we ook alweer 17 wk dus dat gaat lekker opschieten!
    Ik weet alleen niet hoe ik mijn banner moet aanpassen dus die loopt nog achter...

    Banjabes: Hopelijk was alles goed vandaag bij de verloskundige!!! Het moet gewoon na alles wat je al hebt meegemaakt! Laat eff weten hoe het was vandaag?..

    Veel liefs, Patti
     
  10. banjabes

    banjabes Fanatiek lid

    29 jun 2008
    2.134
    0
    0
    @patti: Oh wat fijn weer zo'n kloppend hartje. 17 weken meid, de tijd vliegt.

    @hier: Nou, het blijft nog even spannend. De verloskundige heeft twee keer gekeken en er is wel een kindje te zien en een vruchtzak en het is qua grootte goed allemaal. Maar er was geen kloppend hartje te zien. Nu lag het kindje echt heel erg naar achter en had ze echt een heel oud apparaat, maar ja.

    Maandag wordt er opnieuw een echo gemaakt, maar dit keer echt door de echoscopist. Hij zou zelfs inwendig kunnen kijken als dat nodig is. Dit hoeft niet fout te zijn, maar kan ook aan de ligging van de kleine en/of het apparaat liggen, maar het is niet de geruststelling waar ik op had gehoopt.

    Nog maar even tot maandag wachten dan!
     
  11. smile17

    smile17 Niet meer actief

    @Pattie fijn dat alles weer goed was! Banner moet je gewoon even een nieuwe aanmaken met de juiste uitgerekende datum :)

    @Banjabes he jeetje wat vervelend. Begrijp ik goed dat ze nu uitwendig een echo hebben gemaakt? Raar hoor dat ze met zulke oude apparatuur werken en ook raar op dit termijn een uitwendige echo dat maakt jouw nu alleen maar onzeker.
    Wel fijn dat de grote van kindje goed is. Ik duim voor je dat je maandag een prachtige echo hebt met kloppend hartje
     
  12. Poemi

    Poemi Fanatiek lid

    2 feb 2011
    2.367
    0
    36
    Zuid-Holland
    Hey meiden,

    Ik schitter weer met mijn afwezigheid. Heb de puf niet echt meer om op alle topics te reageren. Lees nog wel regelmatig bij hoor!

    @Evenstar Voel je je inmiddels al weer wat beter? Zoals ik het las was het wel heel naar zeg :(

    @Patti Fijn dat alles goed was weer! En je kunt idd gewoon een nieuwe banner aanmaken met de juiste datum.

    @Banjabes Wat vervelend dat je nu eigenlijk nog steeds geen duidelijkheid hebt. Vreemd dat ze idd een uitwendige echo maken en dan ook nog met zulke slechte apparatuur! Mijn termijnecho met 9w6d was zelfs nog inwendig omdat met de echo van 7 weken gebleken was dat m'n baarmoeder naar achteren gekanteld lag. Beetje jammer dat ze dus niet gelijk een inwendige echo konden maken bij jou. Veel succes nog met afwachten dit weekend. Ik ga heel hard duimen voor een mooi kloppend hartje maandag.

    Hier gaat alles wel z'n gangetje. Enige kwaaltje is eigenlijk nog steeds vermoeidheid, en puistjes... :( Over 2 weekjes de geslachtsbepalende echo. Ben erg benieuwd of ze het dan ook al goed kunnen zien. Ik ben dan 16w2d.
     
  13. smile17

    smile17 Niet meer actief

    @poemi puistjes had ik ook zo erg last van. Maar rond de 18 weken ineens weg dus hopelijk voor jouw ook.
    Spannend nog 2 weken en dan weetje of je een zoontje of dochtertje krijgt
     
  14. banjabes

    banjabes Fanatiek lid

    29 jun 2008
    2.134
    0
    0
    Ja ze deden het bij mijn eerste zwangerschap ook. Dat doen ze standaard in die praktijk bij het intakegesprek. Even kijken of de zwangerschap goed is en hoeveel het er zijn. Bij mijn dochter zagen we het hartje toen gelijk kloppen. Ze lag er goed voor. Dit kindje jammer genoeg niet. We zien het maandag wel. Ik was super onzeker. Volgens mij is dat ook de reden dat ik ook echt doorgestuurd wordt naar die echoscopist.
     
  15. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    He jeetje, nou zit je nog in onzekerheid. Je had beter mijn vk kunnen hebben, die staan te springen om hun nieuwe apparatuur vooral inwendig te gebruiken...

    :( sterkte met die onzekerheid, ik hoop dat het gewoon goed zit meid!!
     
  16. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ik ben nogsteeds ziek. Maar wel 'op' - dochter op kdv, ik op de bank ipv in bed. Dinsdag werd het zo erg dat ik lag de kronkelen van de pijn ondanks de pcm die ik had genomen. Toen kreeg ik er koorts bij in de namiddag en konden we onze HA niet bereiken. Na vijven de huisartsenpost gebeld, ik kon om zes uur al terecht en daar bleek ik meer dan 39 graden koorts te hebben, en bevestigde de arts dat ik een flinke sinusitis heb - en ook werkelijk in alle holtes (voorhoofds-bij-neus- en zelfs in de kaakholte). Ze dacht ook aan een typisch bacterieel verloop van de infectie en dat is GOED nieuws. Want ik kon meteen aan de antibiotica.

    De eerste twee meteen die dinsdag genomen, en woensdag voelde ik al verlichting. Het is niet over. Helaas echt nog niet, nogsteeds flinke hoofdpijn en elke inspanning triggert het ook weer, veel snot, maar stukken beter al dan eerst. Ondertussen ben ik gewoon al iets van 9 dagen ziek, het langst dat ik ooit ziekgemeld ben geweest na mijn Pfeiffer, bah. Toen was ik student, iets makkelijker dan wanneer je werk zo blijft liggen.

    Met de baby lijkt alles in orde, ik moest helaas ook nog tussen dit alles door op 5e ziekte geprikt worden, want ik ben blootgesteld geweest aan een zeer besmettelijk kind (eentje die het pas een paar dagen later bleek te hebben). Echt balen. Zeker omdat ik tegelijktijdig ziek ben geworden en ze dan niet echt kunnen zien of de ontsteking/verkoudheid evt. grieperige verschijnselen van een gelijktijdige 5e ziekte hebben gemaskeerd. Maar goed, de kans is groter dat ik het al eens gehad heb en gewoon immuun ben...

    Alweer 18 weken en ik voel duidelijk veel geschop en gespartel, en de misselijkheid is iig over :) Word ik prompt ziek natuurlijk nu ik daar eindelijk af ben, maar toch ;)
     
  17. patti32

    patti32 Actief lid

    24 mrt 2011
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Banjabes: Jeetje wat een gedoe zeg! Heel vervelend dat ze je het hele weekend in onzekerheid laten! Raar dat ze alleen oud apparatuur hebben.. Als ze de juiste apparatuur in huis hadden gehad had je gelijk duidelijkheid gehad en nu moet je maar wachten. Bah heel vervelend voor jullie! Duim voor je dat je maandag een mooi kloppend hartje mag zien!!

    Evenstar: Balen zeg dat het toch zo ernstig blijkt te zijn! Hopelijk mag de anti-biotica snel aanslaan! Welke heb je? Ik heb afgelopen maandag ook anti-biotica gekregen voor mijn luchtweginfectie tegen longonsteking aan.. Ik heb een week amoxicicline gehad 3 x p/d 500 mg. Maar tot nog toe merk ik helaas geen verbetering.. Hoop dat dat snel mag komen..

    Liefs, patti
     
  18. daydreamer

    daydreamer Niet meer actief

    Patti Fijn hè, die bevestiging die je dan hoort!? Blijft een bijzonder geluid! Wat ga je ook hard trouwens.. 17 weken al!

    Banjabes Pffff... Dat is een rare situatie!! Kon het niet meteen inwendig dan? Balen zeg!
    Spannend... Ik duim voor je!!!

    Poemi Oh, puistjes... Irritant! Haha! Ik heb er niet zo heel erg last van, maar soms ineens een enorme! Hihi! Verschrikkelijk.. 's Ochtends en 's avonds reinigen helpt bij mij goed. Als ik daar wat minder consequent mee ben.. Dan dus een dikke pukkel!

    Evenstar Oooh.. Getsie zeg! Je bent echt goed ziek geweest dus!!
    Fijn dat het nu eindelijk iets beter gaat. Doe nog maar lekker rustig aan!
    En daarna fijn zonder kwaaltjes en klachten gaan genieten!

    Hier alles goed. Merk wel dat ik wat meer last krijg van m'n onderrug. Niet heel pijnlijk, maar voel me soms net zo'n oud wijf. Haha! Ik heb natuurlijk Levi ook rondlopen en hij houdt van stoeien en mama doet normaal gesproken lekker mee, maar.. Dat moet ik misschien wat minder doen. Haha!
    Verder zijn ze hier de zolder aan het verbouwen, dus daar ook wel druk mee. Afgelopen week iets té.. Ben moe!! :)
     
  19. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Amoxiciline is het enige antibioticum dat je mag bij een zwschap. Bleh, jij ook al Patti. Vervelend hoor. Als het viraal zou zijn, dan heeft een AB geen zin natuurlijk. Dan moet je je echt rustig houden, je bent toch wel ziekgemeld he?? Ik slik ook 3x per dag 500 mg. Zit nu op de helft van de kuur. Vind het wel bagger om zulke troep in mijn lijf te gooien met de frummel in mijn buik, maar het is niet anders, ik kon niet meer.

    Ik merk wel verbetering gelukkig. Wat een helse hoofdpijn heb ik gehad, ik wist echt niet meer wat ik moest :$. Wel goed in de gaten houden hoor, een longontsteking... brrr. Daar moet je echt niet aan denken. Beterschap!!
     
  20. patti32

    patti32 Actief lid

    24 mrt 2011
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi, hoi,

    Daydraemer: het gaat gelukkig lekker hard nu zo na de 12 wk daarvoor kroop de tijd! Maar dat komt vooral door de angst voor een miskraam natuurlijk! Over 2e halve week hebben we alweer de 20 weken echo dus heel spannend! Dan willen we ook het geslacht weten dus dubbel spannend!

    Evenstar: ik ben vanmiddag maar weer terug geweest naar de ha omdat het nog helemaal niet opschiet. Totaal nog geen verbetering :(. Dus nu een extra puffer erbij gehad en kijken of het maandag beter gaat. Ik was nog wel aan het werk (2 dgn maar).. Maar de ha heeft dus ook gezegd dat ik maar even niet moet werken.. Dus blijf maandag maar thuis :(. Hopelijk gaat het dan wel opschieten!
    Beterschap verder!

    Veel liefs, Patti
     

Deel Deze Pagina