Hi meiden, Mooie buikjes hoor! Ik ben stiekem al een tijdje aan het meelezen, maar heb nog niet gereageerd. Ben nu precies 23 weken zwanger. Ben benieuwd hoeveel iedereen al is aangekomen?! Ikzelf zit nog steeds 1 kilo onder mijn startgewicht door al het spugen in de eerste weken.
ik kom ook maar weer een foto plaatsen, hij is inmiddels alweer een weekje oud, dus met 22 weken precies. Naar mijn idee is hij niet veel gegroeid sinds de 18 weken maar ben ook ziek geweest. ben tot nu toe 5 kilo aangekomen..kon ik ook wel gebruiken eerlijk gezegd
Geweldige foto's dames! Heeeele mooie buikjes. Zal straks ook ff weer een foto maken. Merelleonie, waar is je foto dan? Ik schommel nog steeds op -1: 4 eraf, 3 erbij. Dacht dat ik al meer was aangekomen en dat ik op mijn startgewicht zat, maar schijnbaar wat dagen minder gegeten want gisteren hing ik weer op -1. Ik wil best aankomen, vreet me klem maar stiekem vind ik het niet heel erg. Ga ervan uit dat het aankomen nog wel gaat komen!
hier een foto 23,6 weekjes (zondag gemaakt) inmiddels nog steeds 5-6 kilo zwaarder http://i753.photobucket.com/albums/xx172/marielle3304/P1085339.jpg
Mijn buik doet raar... Heb niet het idee dat hij groeit! Mijn BM wel, die komt al een stukje boven de navel uit. Dus het zal wel goed gaan?
Het zal wel aan mij liggen, maar als ik je fotoreeks zie, zie ik wel groei. Ook de laatste week... Misschien ligt het aan de hoek, maar hoe dan ook denk ik niet dat t echt reden is om je zorgen te maken. Soms heb je nou eenmaal een groeispurt en soms is t even heel rustig. Hoe dan ook: mooie foto's!
Zo'n leuk topic dit, beetje buikjes loeren! Mijn buik vandaag: ik ben nu in de 22e week, er zit toch al wel zo'n 5 kg. bij inmiddels maarre, het zijn er wel twee hè!?
mooi meid! ik zit aan 6kilo nu.... dus doen we best netjes... al vind ik het best veel op de weegschaal hahaha....
Mooie buikjes hoor! Mijne komt zaterdag weer Merk ook weinig verschil, zie het zelf niet denk ik.. anderen wel hoor.. @ MissQ: ik vind het heel fijn dat je je verhaal met ons deelt, zo komt het wat meer de wereld in zegmaar. En ik vind het heel knap van je dat je erover kan praten. En ik ga ook hard voor jullie duimen dat als de tijd rijp is, jullie mogen genieten van een zorgeloze zwangerschap en daarna een wonder van een baby (of 2)
jeetje wat veel nieuwe buiken ineens.. en allemaal zo mooi.. even speciaal voor calice... jou bik word mooier met de week zeg wauw!! en yupgup ik zie ook wel groei hoor!!! ik krijg hier heeeeeeel lichtjes de bekende zwangerschapstreep... gisteren zag ik hem lichtjes onder mn navel naar beneden.. en vanmiddag zag ik dat hij ook boven mn navel verschijnt.. heel lichtjes en heel dunnetjes.. maar vinnut toch wel schattig haha
Ahhh priscilla, dankjewel voor je super leuke compliment , ben zelf ook heel blij met mijn buikje . Zeker omdat ik niet de allersankste ben en vroeger erg onzerker ben geweest . En wat gaaf dat je een zwangerschapsstreep begint te krijgen! vind dat altijd erg mooi staan op een zwangere buik .