Augustus 2012 mama's!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by sjorsjette, Dec 2, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Wow mooi Sweetygirl
     
  2. spontanious1983

    Dec 8, 2010
    42
    0
    0
    Werk op kinderdagverblijf
    Hengelo (O)
    @sweetygirl, wat een prachtige echo! En wat bewegelijk! Leuk ook dat het even hallo zwaaide naar jullie!

    Ik heb ook onze eerste echo in mijn fotoalbum toegevoegd. Is natuurlijk nog wel een stuk kleiner dan die van jou sweetygirl, haha!
     
  3. onzichtbaremama

    Aug 9, 2011
    49
    0
    0
    personeels administratie
    Zeist
    mooie echo's zeg!
    ben enorm benieuwd naar onze volgende echo.

    spontanious ik zie bij jou geen foto in je profiel.
    Misschien kijk ik verkeerd hoor.
     
  4. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    Oct 29, 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel allemaa!
    Zijn er zelf ook helemaal trots op. De echo waarop ons wondertje zwaait staat in een echo lijstje van prenatal op de kast, maar verhuist straks naar boven. Nog 2 weken en dan mag iedereen het zien en horen :D Wordt steeds moeilijker me mond te houden vooral omdat ik nu al een echt mensje heb gezien.

    Had mijn termijnecho trouwens inwendig, vandaar dat je alles zo mooi duidelijk ziet.
     
  5. Puschel

    Puschel Actief lid

    Dec 5, 2011
    352
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Sweetygirl84: Prachtig! Wat een geweldige echo.
    En mooi dat zwaai-handje! Hij/zij heeft er echt zin in. Wordt vast een fotomodel :D

    @spontanious1983: Fijn, jij ook een mooie echo!
    Ik kan alleen de foto's niet zien. :(

    @alle andere mama's met mooie echo's: Ook gefeliciteerd, wat super!

    @vandaag
    Ik moet/mag vanmiddag naar het Erasmus voor de prenatale onderzoeken intake.
    Ik hoop/denk dat ze daar ook een echo gaan maken.
    En ik hoop dat ik dan alvast een mooi verjaardagscadeautje krijg!
    (Ik ben morgen jarig.)
     
  6. MamavanDaan

    MamavanDaan Bekend lid

    Sep 27, 2009
    811
    141
    43
    Achterhoek
    Hoi Dames,

    Ben een aantal dagen niet hier geweest ivm werk maar gisteren mooie echo gehad. Ben een paar dagen minder lang zwanger en kleine liet zich niet goed meten maar hartje klopt!!
    Over 3 weken termijnecho en intake!
     
  7. littleshorty

    littleshorty Actief lid

    Jan 2, 2012
    124
    0
    16
    Utrecht
    @ Sweetygirl84: Wat een mooie echo meid!! Zeker iets om trots op te zijn, dat snap ik hoor….ik was ook apetrots J en weer een fijn gevoel dat alles goed is met de beeb!!!

    @ Puschel: Veel succes vandaag en hou ons op de hoogte!!

    @ MamavanDaan: Gefeliciteerd met de goede echo, mooi kloppend hartje is toch weer een opluchting.
     
  8. MaaikeW

    MaaikeW Lid

    Nov 25, 2011
    91
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,

    Wat leuk om die echo's te zien, al echte mensjes! Helaas moet ik nog tot de 24e wachten. Met 8 weken heb ik een echo gehad, die was helemaal goed. Maar dan duren die 4 weken wachten wel erg lang hoor..

    Ik heb een vraagje. Ik kijk wekelijks op de site Ikzwanger.com en lees bij 10 weken dat ik mijn gegroeide baarmoeder al zou kunnen voelen. Kan een ervaringsdeskundige mij vertellen wat ik zou moeten voelen? Ik voel een continue 'zwaar' gevoel onderin mijn buik, zou dat het zijn?

    Groetjes Maaike
     
  9. littleshorty

    littleshorty Actief lid

    Jan 2, 2012
    124
    0
    16
    Utrecht
    Hoi Maaike,

    Ik weet wat jij bedoelt met je baarmoeder voelen (dit heb ik ook op internet gelezen), maar ik voel ook nogsteeds niks hoor van buitenaf. Ik denk dat het per vrouw verschillend is en WAAR in de baarmoeder de beeb ligt, vooraan of achteraan. Ik voel wel zo nu en dan mn baarmoeder een beetje trekken, maar dat is het oprekken ervan.

    Liefs
     
  10. Puschel

    Puschel Actief lid

    Dec 5, 2011
    352
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wowie, vandaag een mooie echo gehad!

    De kleine is goed gegroeid, al 3 cm groot.
    Zo bijzonder, nu zie je echt een klein mensje.
    En hij was druk, aan het zwaaien en trappelen. Geweldig om te zien!

    Helaas hele donkere foto, ondanks inwendige echo.
    Maar wij hebben hem op het scherm wel goed kunnen zien.

    Ben weer 2 dagen voorgezet. Zal dat straks in de lijst aanpassen.

    Op 27 febr. een vruchtwaterpunctie afgesproken.
     
  11. Michellenoord

    Nov 25, 2011
    66
    0
    0
    helpdesk medewerker
    Maarssen
    Vandaag wezen shoppen met mijn moeder en ben geslaagd voor 2 zwangerschapsbroeken in de uitverkoop. Wat zit dat lekker zeg, ik kan nu al niet meer zonder. Maar ik ben blij dat ik weer thuis ben want een dagje shoppen is wel vermoeiend geworden.
     
  12. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Puschel fijn dat alles weer goed was en je een mooie echo hebt gehad

    Michellenoord, heb er vorige week ook 2 in de opruiming gekocht. Nog niet aan gedaan maar ga het volgende week wel doen. Broek knelt steeds meer

    Hier vandaag ook nog een echo gehad. Had al 2 dagen belabberd geslapen, was ook ineens niet meer misselijk. Tja... dan weet je wat de hormonen doen. Zat er helemaal doorheen van de onzekerheid. Heb gebeld en mocht komen voor een echo. Alles was gelukkig goed. Moet nu echt proberen er vertrouwen in te krijgen. Nu nog 2 weken voor we weer een echo hebben
     
  13. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    May 31, 2010
    3,251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @Alle meiden met super echo feliiiii!!!

    @Puschel fijn dat jou onderzoeken ook oke waren meis!!!

    @ALL
    Nou na het vele afvallen denk ik dat het weer redelijk gaat hier. Moet wel zeggen dat ik helemaal gesloopt ben door werk... nog 1 dag... pfffffffff 5 dagen vink nu wel ff zwaar hoor.
     
  14. Augustus baby

    Augustus baby Actief lid

    Dec 31, 2011
    371
    0
    0
    Friesland
    Hallo allemaal.
    Nou hier gaat het wonderbaarlijk goed!
    Alleen de ochtend nog een beetje kokhalzen, maar verder is dat helemaal weg! En dat terwijl ze zeggen dat bij week 10 het het ergste is. Blijf er maar vanuit gaan dat het goed zit!
    Vandaag mijn 2 naaste collega's verteld en die vonden het erg leuk!!
    Vriendin heb ik proberen te bellen maar helaas geen gehoor :(
    Heb besloten het haar toch maar uit te leggen.
    Nu zo maar lekker op bed, want ben kapot, heb voor mijn doen een behoorlijk lange week met elke avond laat :S
    Morgen met een vriendin uit eten hopelijk ga ik dat allemaal redden haha.
    Fijne avond allemaal en hopelijk lekker slapen voor straks.
     
  15. littleshorty

    littleshorty Actief lid

    Jan 2, 2012
    124
    0
    16
    Utrecht
    Goedemorgen allemaal!!

    Puschel: fijn dat je zo’n mooie echo hebt gehad!!!

    Michellenoord: Ik heb vorige week 1 positiebroek gekocht en ga er vanmiddag denk ik nog maar 1 scoren, hij zit zo super lekker…ik doe nu met die broek en een 2 spijkerleggings (welke nu gaan knellen).

    Corina: Ik ben blij voor je dat je even langs mocht komen en dat alles goed is J
    Ik weet dat het moeilijk is, maar ga echt proberen te genieten. (vind ik ook moeilijk, maar gaat steeds beter)

    Sjors: Hoop voor je dat het afvallen nu echt klaar is, dan kan je misschien ook wat meer gaan genieten.

    @ ALL: fijne dag!!
     
  16. Laurie

    Laurie Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    2,188
    1
    0
    Personeelsfunctionaris
    Meiden met goede echo's super!

    Corina, wat fijn dat je direct mocht komen en gerust gesteld bent.

    Puschel: ik zie in je onderschrift dat je een vwp hebt gepland. Wij zijn ook erg aan het nadeken over of en zo ja welk onderzoek we willen gaan doen.
    Mag ik uit interesse vragen waarom je een vwp gaat doen en hoe je tot die beslissing bent gekomen (waarom geen vlokkentest bv en doe je ook eerst nog een combi test?)
     
  17. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Ja was ook super blij dat ik mocht komen, al is het maar ter geruststelling. Nog fijner om weer een kloppend hartje te zien en al trappelende beentjes. Ga nu echt proberen die knop om te zetten en te genieten. Heb vannacht in elk geval wel weer goed geslapen.
     
  18. littleshorty

    littleshorty Actief lid

    Jan 2, 2012
    124
    0
    16
    Utrecht
    Als je weer goed geslapen hebt dan is het begin van genieten gemaakt :) heel goed!
     
  19. xfifix

    xfifix Actief lid

    Sep 23, 2008
    402
    0
    16
    @dames met een mooie echo: TOP! Ik wil ook weer!!! ;)

    Gek genoeg heb ik eigenlijk al sinds de eerste echo geen 'onzeker' gevoel meer. Ik heb er super veel vertrouwen in, weet ook niet hoe dat kan, is gewoon een gevoel... (hopen dat mijn gevoel me niet voor de gek houdt :()

    Heb het deze week nog aan twee collegaatjes verteld (waarop 1 van hen meteen zei: ik heb vorige week ook mijn spiraaltje laten verwijderen, haha leukleuk!) en aan twee vriendinnen. Zodra ik zeg dat ik iets wil vertellen vraagt gek genoeg bijna iedereen al: Ben je weer zwanger? Hihi misschien liep ik er ook wel mee te koop dat ik snel een tweede kindje wilde ;)

    @positiekleding Ik heb nog helemaal geen buikje :( mijn broeken passen ook nog perfect. Heb mijn positiebroeken wel alweer tevoorschijn getoverd maar die heb ik nog even niet nodig. Ben nu 1 kilo bijgekomen, dus dat vind ik wel netjes van mezelf, aangezien ik bij nummer 1 na 12 weken al 6 kilo bij was!! Uiteraard van het eten en snoepen!

    Nog meer mama's die zijn gestopt met roken trouwens toen ze ontdekte dat ze zwanger waren? Ik wel! Moet zeggen dat het me sinds een week opeens weer wat tegenstaat en er toch wel moeite mee heb, maar ik weet waar ik het voor doe!

    Sonnie heeft deze week zijn eerste stapjes helemaal alleen gezet! Zooo leuk! En dat mag ik straks allemaal nog een keertje meemaken met nummer 2 :)

    @puschel ik ben ook wel nieuwschierig waarom jullie vwp krijgen?
     
  20. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Littleshorty, ja goed hè. De eerste stap is gezet.

    Xfifix, knap van je dat je er gelijk al vertrouwen in had na de eerste echo. Denk dat hier heel wat mensen op gaan kijken als ik het vertel.
     

Share This Page