1 t/m 14 februari 2012 mama's deel 3

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Pomm, Jan 17, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    Nov 23, 2010
    4,554
    116
    63
    Anne1234. We schrijven verder in het clubje.

    Newmama. Sorry, we schrijven vanaf nu in een besloten club.
     
  2. newmama09

    newmama09 Lid

    Oct 8, 2010
    14
    0
    0
    ik begrijp dat jullie mij daar niet bij willen hebben, is mij eigen schuld, ik had me eerder moeten aansluiten bij jullie. Ik lees al mee sinds t eerste topic is geopend en vind t jammer dat ik nu we allemaal op het punt van bevallen staan niet meer meedoen, maar is san niet anders. [/QUOTE]
     
  3. Foxymama

    Foxymama Niet meer actief

    Wow, eff iets meer dat 20 pagina's in 1 dag en een nieuwe club!
    Ik switch ook naar de club!

    En de meelezers: Doei!
     
  4. PamPapilio

    PamPapilio Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    4,736
    1
    0
    Anna Paulowna
    [/QUOTE]

    Het gaat er niet om dat we jou er niet bij willen hebben ofzo ;) maar het gaat meer om vertrouwen wat nu beschaamd is bij sommige in dit topic en daardoor hebben we eigenlijk moeten kiezen hiervoor..

    Vind het zelf ook jammer dat t nodig is!

    Hadden we je vanaf t begin "gekend" had je idd zo mee gemogen/gekund maar het probleem is nu dat iedereen zo lid kan worden en een paar berichtjes kan neerzetten en dan dus het probleem nog niet opgelost is :( :(

    Ik zou zeggen zet hier vooral neer wat je kwijt moet en wilt en vertel wat over jezelf! :) Meeste dames krijgen nog steeds mail van dit topic en als er iets is zullen er vast meiden t lezen en reageren.. we zullen je echt niet bewust negeren hoor! ;) :) sprekend voor mezelf, ik iig niet ;)
     
  5. kanela

    kanela Actief lid

    May 8, 2006
    115
    0
    0
    Kan ik me nog aanmelden, of was ik ook te laat met me legaal maken ;)
     
  6. jellie

    jellie Bekend lid

    Sep 3, 2006
    554
    0
    16
    Hahaha nou....ik ben ook een trouwe meelezer van dit topic! Ik snap best dat de meiden een besloten clubje hebben opgezet aan de ene kant.. maar wel jammer...Heb het ook nog niet meegemaakt hier.. Heb net als een andere meelezer het gewoon echt te druk gehad om veel mee te schrijven. En vond het daarna ook een beetje raar om me zo op het eind in de groep te gooien. Dit is mijn 3de zwangerschap en heb bij de andere 2 ook vooral meegelezen in het bevallingstopic..Jammer hoor.. Gelukkig gebeurd dit niet zoveel bij andere topics... Net nu de beebjes geboren gaan worden..Maar goed. Iedereen heel veel beval plezier!! Enne meelezers... we kunnen zelf ook altijd een besloten clubje oprichten ;)
     
  7. Foxymama

    Foxymama Niet meer actief

    Whaha, ja een clubje voor meelezers die maanden lang alleen lezen en niks zeggen....Zal druk worden daar :p
     
  8. newmama09

    newmama09 Lid

    Oct 8, 2010
    14
    0
    0
    [/QUOTE]Ik snap t helemaal kan me goed voorstellen dat jullie vertrouwen beschaamd is door mensen die niets te zoeken hadden in dit topic en alleen maar er op uit zijn om prive info te achterhalen. Ik heb nooit met zo n reden meegelezen, zoals jullie kunnen zoe
    zien ben ik ook in februari uitgerekend. Ik wil hier best blijven schrijven en meer over mezelf vertellen,maar zijn er überhaupt dan nog meet[/QUOTE]
     
  9. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    Nov 30, 2010
    4,016
    1
    38
    Female
    In de buurt van Utrecht
    Even alleen verhaal plaatsen. Verder reageren probeer ik morgen weer. (vandaag ook een poging gedaan om bij te lezen maar al zo veel visite geweest)(en heb de club al gevonden maar mijn bericht is te groot voor daar. :) )

    Zondagnacht bij het naar bed gaan ineens het idee dat ik mijn blaas niet meer onder controle had. En dat tot 4 x toe. Maar ging nog niet echt een lampje branden. Pas toen er ook wat krampen bijkwamen ging het lichtje branden dat het misschien gebroken vlieze konden zijn. Eerst in bed blijven liggen maar bleef vocht verliezen (had ondertussen al kraamverband ingedaan) en krampen bleven komen. Dus maar even naar beneden gegaan en op het forum rondgekeken. Ondertussen bedacht dat ik eigenlijk de ramen wilde zemen maar het echt niet kon maken om half 2 s'nachts. haha
    Rond half 4 deed het flink pijn en moest ik beginnen met puffen. Toen een beetje in paniek geraakt bij het idee dat het misschien toch oefenweeen konden zijn. Mijn man dus maar wakker gemaakt en onder de douche gaan zitten. Ging ondertussen ook zowat van mijn stok dus onder de douche nog vla gegeten. Weeen werden alleen erger onder de douche dus het ziekenhuis maar gebeld. Mocht meteen komen dus spullen verzameld en aangekleed.
    In het ziekenhuis aangekomen geinstalleerd in de verloskamer. Aan ctg gelegd. Na ongeveer 2 uur ctg mocht ik eindelijk even douchen. Helaas niet lang omdat ze toch de baby in de gaten wilde houden. (maar ging wel goed) Toen toch maar gaan voelen hoeveel ontsluiting ik had, 4 cm na ongeveer 5 uur weeen weer in paniek geraakt bij het idee dat ik nog zeker 6 uur te gaan zou hebben en het ergste nog moest komen. Ondanks mijn voornemens toch gekozen voor een ruggenprik. (wat voelde ik me een mietje maar was was een opluchting) Daarna enkele uren kunnen ontspannen. In eerste instantie voelde ik de weeen helemaal niet meer maar langzaam maar zeker begon ik ze weer te voelen. Alles onder mijn borsten voelde aan of het sliep. Geen onaangenaam gevoel. Voelde wel regelmatig aandrang om te plassen dus ze hebben regelmatig op mijn verzoek gecatheriseerd (of hoe je het ook schrijft) Na ongeveer 4 uur begonnen de weeen weer echt pijn te doen en moest ik ze weer weg puffen. Er werd dus weer gevoeld hoeveel ontsluiting in zou hebben. 8 cm. Omdat ik al zo veel persdrang had mocht ik al heeeeeel voorzichtig meedrukken. Na ongeveer een half uutje inhouden mocht ik echt meepersen. Wat een opluchting. (en een pijn, ondanks de ruggenprik) Omdat ik de weeen zo goed voelde en actief kon meepersen is op mijn verzoek de ruggenprik nog niet uitgezet. (doen ze normaal bij 8 cm ontsluiting) Wat was ik daar blij mee. Deed flink zeer. Pas toen het hoofdje stond is de ruggenprik uit gezet.
    Na 28 minuten persen was ze geboren. Kira.
    Helaas door het snelle persen wel iets uitgescheurd. (en echt je voelt er niks van) Het hechten daarentegen prima gevoeld. Meteen na de bevalling blaas weer geleegd. (op verzoek) Had al vrij snel het gevoel in mijn benen weer terug en mocht daarom na 1,5 uur al zelf naar het toilet en even douchen. In die tussen tijd ben ik gehecht en kon ik Kira aanleggen.
    Helaas had Kira wat opstartproblemen. Navelstreng zat flink strak rond haar net waardoor ze een beetje bleek zag. Daarom is de kinderarts erbij geweest en heeft ze even zuurstof gehad. Gelukkig bij de derde arspergetest een prima score.

    Na het douchen naar de kraamafdeling gereden. Helaas waren Kira haar suikers veel te laag waardoor ze ook erg suffig was. Omdat de borstvoeding helaas niet goed op gang komt heeft ze de eerste nacht op de kinderafdeling doorgebracht met een voedingssonde. Die sonde heeft ze er s'morgens uitgetrokken. Gelukkig waren toen de suiker waardes weer goed en mocht ik komen voeden. (wel dus de fles) Ondertussen aan het kolven geslagen maar dat schiet/ schoot niet echt op.
    We blijven borstvoeding proberen maar het komt zeer slecht op gang en ze krijgt dus ook flesvoeding omdat we zeker willen weten dat ze eet. (ze is al zo'n klein poppetje) Dit blijven we nog een paar dagen proberen in de hoop dat de borstvoeding beter gaat. Heb er helaas een hard hoofd in. Borstvoeding zou fijn zijn maar vind het belangrijker dat ze in ieder geval iets binnenkrijgt.
     
  10. newmama09

    newmama09 Lid

    Oct 8, 2010
    14
    0
    0
    sorry fijn veel uit, heeft nogal rare keren af en toe. maar bedoelde te vragen of hier nog meer meiden blijven schrijven, dan wil ik gerust mee schrijven over de spannende laatste loodjes. [/QUOTE]
     
  11. Marjanneke1981

    Marjanneke1981 Actief lid

    Jun 15, 2011
    248
    1
    18
    Utrecht
    Heftig verhaal Vaddie! Fijn dat jullie nu in ieder geval gewoon lekker thuis zijn. En tja... borstvoeding. Ik heb zelf ook zoiets: als het lukt is het heel mooi, maar lukt het niet, dan is flesvoeding prima! Er zijn een heleboel kinderen groot mee geworden hoor!;)

    Heb je al een mooie foto gemaakt?;)
     
  12. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    Sep 4, 2007
    4,576
    82
    48
    Klinkt als een prima eerste bevalling Vaddie! Goed gedaan hoor! Lekker genieten :)
     
  13. newmama09

    newmama09 Lid

    Oct 8, 2010
    14
    0
    0
    Vaddie, fijn dat je jouw verhaal met ons wilde delen, klinkt als een heftige ervaring. Ik vind dat met die navelstreng om het nekje altijd zo'n schrikbeeld, daar kan ik echt tegen opzien. Kunnen ze dat zien op een echo of de navelstreng om de nek zit? Mijn vorige bevalling is uitgelopen op een KS dus verder daar geen ervaring mee.

    Ik zie dat ik gisteravond via mij telefoon een heleboel spelfouten heb gemaakt, waardoor het er niet echt duidelijker op is geworden. Zijn er nog meiden die hier blijven schrijven? Lijkt me gezellig!:)
     
  14. kanela

    kanela Actief lid

    May 8, 2006
    115
    0
    0
    Ik krijg wel echt kriebels als ik Vaddies verhaam zo lees! Za was dezelfde dag uitgeteld dan ik. Oehhhh....hoe lang zal het nog duren hier??? spannend!

    Net nog naar vk geweest. Alles was prima.
    Bloeddruk 130/65 en urine schoon.
    Ze vroeg of ik het allemaal nog wel trok met tillen en verzorging van onze tweede. (hij is gehandicapt), maar dat gaat eigenlijk heel erg goed allemaal!

    Ik geniet nog maar even van deze zwangerschap...want het zal toch allemaal de laatste keer zijn...

    Ook verwachte ze deze keer geen heel groot kindje. (dochter en zoon 8 pond, dochter met 40,3 weken en zoon met 38,3 weken) Ze verwacht nu een heel gemiddeld kindje. Nou we zullen zien...haha

    Ach en Newmama... ik wil wel hier schrijven hoor. Heb nu minder mee te lezen (haha) dus meer tijd over om te schrijven.
    Kunnen de andere "lekker" meelezen ;) maar heb er geen problemen mee want heb niets te verbergen. Het is tenslotte een OPENBAAR forum... dus dan weet je wat je schrijft sdoor andere ook gelezen word.

    (ja...of het een jongen of meisje is hou ik voor me, dus schrijf het ook niet hier...)

    Ik ga hier nog even lekker freubelen aan mijn versiersels. Fijne dag verder!
     
  15. inkerbell

    inkerbell Fanatiek lid

    Oct 24, 2008
    1,905
    0
    0
    Hoge Noorden
    Vaddie wat een verhaal zeg. Bij jou heeft het doorgezet gelukkig ikke dus niet en nu in afwachting van.... aangezien ik zo verkouden ben gaat het hem ook niet worden de komende dagen....;)
     
  16. kanela

    kanela Actief lid

    May 8, 2006
    115
    0
    0
    Trouwens Vaddie. Het is normaal dat de borstvoeding niet meteen er uit spuit hoor. In begin is het druppelsgewijs met kolven en ben je al blij met een bodempje. Het is hele vette gele (en belangrijke) melk die eerste.
    Om de 3 uur blijven kolven en tussendoor proberen aan te leggen. Bij mijn zoontje heb ik 10 maanden gekolft. Volledig. En blij toe. Want toen ik over ging op kunstvoeding heeft hij heel veel longontstekingen gekregen. (aspiratie). De voeding kwam de longen in.
    Borstyvoeding is lichaamseigenstoffen (zeg ik dat zo goed) en kan dus geen kwaamd als het in de longen komt. Kunstvoeding dus wel. Mijn dochter heeft trouwens wel gewoon bij mij kunnen drinken (ook 10 maanden) Heerlijk!!! Zo intens! Had ik nooit verwacht. Dacht hetzelfde als jou toen ik begon. Lukt het dan is het meegenomen zo niet dan niet. Ikzelf ben ook op kunstvoeding groot geworden.
    Maar geef niet te snel op hoor. Je gaat er zooooooooo van genieten!!!
    Ik heb trouwens bij mijn zoontje wel een dubbele kolf gekocht. DAt ging echt perfect. Die kun je ook huren. bij mijn dochter heb ik met een enkele bijgekolft (voor als ik ging werken) en ging ook prima, maar niet om fulltime te kolven.

    Succes ermee! Ik hoop dat het lukt. Nu veel kolven geeft dadelijk een enorme voorsprong (soms zelfs tijdelijke overproductie)
     
  17. marike

    marike Bekend lid

    May 21, 2011
    631
    0
    0
    interieurbouw
    newmama09 je mag je ook aansluiten bij ons... forum zwangerschap --> bevalling --> 37 weken en kletsen over de laatste loodjes.

    Ik ben inderdaad ook iemand die wel heeft meegelezen in dit topic, maar niet de energie en tijd voor wilde nemen om te reageren. Natuurlijk is het hun goed recht om dit te doen...Prima! Alleen voor de meelezers is dit het moment dat we gaan reageren, omdat het er echt toe gaat doen...Dus ik zou zeggen. Kom maar gezellig naar ons.
     
  18. jodeli

    jodeli Actief lid

    Apr 27, 2011
    152
    0
    16
    Goedemorgen :)
    Ik heb gister (waarschijnlijk als gast bedenk ik me nu...) alles meegelezen maar zat bij mijn ouders dus heb niet kunnen reageren. En nu dus weer alles vergeten oeps..... Maar heb me wel gister aangemeld bij de club, zal straks even gaan spieken ;)
    @vaddie: leuk om jouw verhaal te lezen!
    @rest hier: ik blijf meldingen krijgen dus zal regelmatig even langskomen (al ben ik ook niet zo'n onwijze schrijfster)
     
  19. inkerbell

    inkerbell Fanatiek lid

    Oct 24, 2008
    1,905
    0
    0
    Hoge Noorden
    Jodeli je kan al 19 pagina's bij gaan lezen dan.....:D
     
  20. newmama09

    newmama09 Lid

    Oct 8, 2010
    14
    0
    0
    Hoi Kanela gezellig dat je hier ook blijft schrijven. Ik snap wel dat als mensen dingen die je hier op het forum plaatst gaan verdraaien en daarmee aan de haal gaan zoals bij Trishka dat je al het vertrouwen verliest, maar wel jammer omdat je al zo lang 'meeleeft' met iedereen hier op het forum. Maar ja, hadden we misschien eerder moeten gaan meeschrijven. Ik heb eigenlijk pas sinds vorige week mijn verlof inging echt de tijd om hier veel te zijn. Sta voor de klas en dat samen met behoorlijke BI was ik niet echt in staat hier heel actief mee te schrijven. Ook is mij vader in het voorjaar vrij plotseling overleden en ben ik nog steeds veel bezig met mijn moeder en zusje om alles af te ronden en natuurlijk mijn moeder bij te staan in deze moeilijke tijd. Daarbij heb ik hier al een dochtertje van 2,5 rond lopen dus druk genoeg! Maar genoeg geklaagd laten we nog maar genieten van de laatste weekjes want ik denk niet dat ik nog een zwangerschap aanga hierna. Na een MA, toen mijn dochter (KS) daarna bbz is dit nu mijn vierde zwangerschap, maar dus pas tweede kindje, dus denk dat mijn lijf hierna er wel klaar mee is. Heb ook nog maar één eileider dus is sowieso al niet heel makkelijk om zwanger te worden, dus ik tel mijn zegeningen en geniet nog maar even ondanks alle kwaaltjes.
    Fijn trouwens dat alles bij de vk weer goed was! Ik loop nu bij de gyn vanwege de vorige KS. Ga jij in zh of thuisbevallen?
     

Share This Page