Ik heb de hele zwangerschap davitamon compleet mama plus visolie gebruikt, gisteren had ik de laatst pilletje uit de pakje ingenomen. En ik ben volgende week zaterdag uitgeteld nou heeft het nog nut om nog een pakje te kopen want die zijn best prijzig en ik ben bijna uitgeteld. Wat kan ik het beste doen nieuw pakje kopen of na de bevalling met Davitamon Mamafit verder gaan?
Ik zou gewoon bij de drogist vragen wat je het beste kan doen.. als de inhoud van de 2 niet zo veel van elkaar verschillen dan kun je misschien nu wel met mamafit beginnen? of je vraagt het je vk?
Ik zou gewoon mama fit doen als je nog een tablet wilt slikken. Je hebt nu tenslotte geen foliumzuur meer nodig. Visolie capsule's is 't gebruik nog niet van bewezen, zou ik zelf dus hierom ook niet slikken.
Ik heb wel nog een doosje gekocht, omdat het ook goed zou zijn voor borstvoeding, volgens de verloskundige...