Mijn man: - heeft heel veel geduld - snapt het als ik even niet lekker in mijn vel zit - heeft humor - is een goede papa - doet veel in huis, zonder mokken - doet NOG meer in huis, als ik niet lekker in mijn vel zit, zonder mokken en zonder dat ik erom hoef te vragen - gaat regelmatig in het weekend als eerste uit bed, zodat ik nog even kan blijven liggen - kan heel goed koken - kan heel goed zelf wassen - hangt altijd de (grote was) op (omdat ie de waslijn te hoog voor mij heeft opgehangen ) - is open en eerlijk - is een fijn klankbord - we houden van dezelfde muziek, tv programma's (uitzonderingen daargelaten) en spelletjes (Skyrim!) - ligt heel goed in mijn vriendengroep - is sexy - is knap - is intelligent - heeft een stoere baan - kan goed masseren - heeft een leuke, grote familie - heeft hele leuke ouders (dus ik heb een hele fijne schoonmoeder) - hij leegt de afvalbakken en zet de container aan de straat - hij zorgt er ook voor dat ik goed voor mezelf zorg, bijvoorbeeld als ik dreig een lunch over te slaan of heel weinig gedronken heb die dag. Dan bakt ie een eitje of hij doet me wat te drinken in. En het belangrijkste: Hij kan met mijn nukken omgaan.
Aaah wat een geweldig topic. Die van mijn is ook zo'n lieverd! -Het belangrijkste is dat hij me echt respecteer zoals ik ben met alles erop en eraan. -Hij ondanks 100% afgekeurd is op 24 jarige leeftijd toen, toch bijna altijd positief in het leven staat. -Hij altijd lieve dingen tegen me verluisterd -Wij onze eigen gekke dingen hebben (zoals uitspraken: Je doet niet lief! je moet lief doen! ) < voor de gein. -Hij heeft geweldige kookkunsten -Hij altijd kookt of samen -Hij doet altijd het huishouden -Hij strijkt zijn eigen blousen -Hij heeft een geweldige lieve gekke moeder, vader zie ik zondag pas voor de 2e keer dus nog niet echt een oordeel over -Hij me altijd troost als ik verdrietig, bang, of boos ben! -Hij de vader van me kind(jes) wilt worden. -Hij ondanks zijn ADHA toch de rust kan vinden om lekker met mij niets te doen! -Hij voor mij gewoon de beste is wat me ooit is overkomen, ik kan uren door typen maar dan word het zo lang.
super leuk dat je zo tevreden bent TS Ik vind alleen deze erg grappig: - Hij kan goed opruimen. - Hij kan goed afwassen. - Hij maakt ontbijt voor mij. - Hij kleed zich altijd leuk. - Hij is altijd vrolijk. - Hij heeft altijd goed nieuws. hoe doet hij dat?
ja hihi, ik wil ook zo'n man die altijd goed nieuw heeft! Loterij gewonnen, oplag gekregen, leuk huisje gevonden, het huis gepoetst terwijl ik op m'n werk was, heeft een verrassingsreisje geboekt, ... Ik kan er alleen maar van dromen
De liefste dingen: Mijn man brengt me elke dag naar mijn werk zodat ik niet met het openbaar vervoer hoef te gaan :-D. Op sommige dagen moet hij zelf ook de deur uit en rijdt hij alleen om voor mij maar op vrijdag staat hij er speciaal voor op op mij te brengen. Mijn man speelt (bijna) iedere avond een uur super mario op de WII met mij omdat ik dat echt superleuk vind. Ik geloof niet dat hij het echt heel leuk vindt, maar hij doet wel zijn best.
Mijn man is de beste omdat hij zich zelf is! Hij voldoet niet aan mijn eisen, de meeste dingen die jullie opnoemen doet hij niet. Hij doet waar hij zich goed bij voelt. Hij is gelukkig met zijn leven en met zijn gezin. Dit straalt hij helemaal uit en daarom is mijn man de beste!
Nou oke vooruit. - Hij is een hele goede en lieve papa - Hij kan soms ook wel grappig zijn. En ik probeer dingen te bedenken maar het lukt niet. Had hier graag ook een lange lijst neergezet. De kort lijst verklaart wel waarom we uit elkaar gaan denk ik! =) Jij mag wel blij zijn met zo'n snoezepoeseboterbloem
Hier omdat: - hij een heerlijke sloddervos is! - hij een geweldige vader voor ons zoontje is. - hij zielsveel van mij houd en ik van hem - hij het met me uit houd ondanks al mijn mankementen
Mijn man is de beste omdat : -hij altijd in het weekend opstaat. - hij altijd positief is. -hij de allerliefste vader is die er maar bestaat! -hij altijd de was vouwt. -hij nooit wat teveel vind. -hij keihard werkt om ons goed te onderhouden. -hij mij neemt zoals ik ben. -hij altijd lief voor ons is. -hij erg gek op ons is,en wij ook op hem. -hij altijd de grote boodschappen doet. -hij heel veel helpt in het huishouden. -hij heel goed met mijn nukken kan omgaan. -hij winkelen heel leuk vind. -hij nooit ergens te beroerd voor is. -hij als ik wat vraag het gelijk doe. -hij spontaan wel bloemen meeneemt. -hij houdt van knuffelen! Heerlijk! -hij altijd de kattenbak doet. -hij elke avond helpt om op te ruimen. -hij elke ochtend de vaatwasser uitruimt. -hij zijn eigen dingen aan de kant zet voor ons. -ik erg met hem kan lachen -wij samen kunnen huilen. -hij heerlijk kan masseren. -hij knap en sexy is. Ja echt de allerliefste schat die er maar is!