Hallo allemaal, Op dit moment ben ik 6 weken zwanger! Zelf wisten we het al met de 4 weken. We zijn zo blij!
Ik ben er gisteren achter gekomen dat ik zwanger ben voor het eerst!! In oktober gestopt met de pil dus vind dat het al best vlug is. Ben nu eigenlijk nog maar 5 weken dus ik ben ook zo bang dat het nog mis kan gaan. Ben nog voorzichtig blij
Heb net al een afspraak gemaakt bij de verloskundige. Dacgt even dat het te vroeg zou zijn om te bellen maar dat was niet zo. Moet morgen al komen! Echt zo raar om het er over te hebben. Heel spannend. Ben wel heel bang dat het nog mis kan gaan. Hebben jullie dat ook? Ik durf soms nog niet heel blij te zijn om mezelf te beschermen..
Wat gaaf dat je morgen al voor een echo mag!! Heel veel plezier en probeer te genieten, ondanks de angst!!!
Dames geef je op voor Moeders voor Moeders! Die zijn vanmorgen bij mij geweest... De onzekerheid heb ik ook, maar wel meer als ik op dit soort sites zit Ik hou me maar vast aan het feit dat er meer goed gaan, dan mis.....We kunnen het toch niet beinvloeden! Iedereen gefeliciteerd!