Wij gaan voor een 2e!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by leeuw86, Aug 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nanon76

    nanon76 Lid

    Jan 23, 2012
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo dames,

    Ook wij gaan voor een 2e, mijn zoontje is inmiddels alweer 4. (dec 2007). en ook hij wil graag een broertje, een zusje wil hij niet. hahaha. wij zitten in ronde 1 en mag vanaf morgen testen. heb wel al vanaf +/- 15 jan een zeurende buikpijn. ben er eindelijk achter wat voor pijn het is. het is de zelfde pijn die ik had na mijn uitstrijkje. ook had ik dit weekend veel last van de chips van mijn nichtje. kaas chips normaal vind ik die zoooooo lekker maar nu nee dank je. dus heb goede hoop.
     
  2. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    Sep 9, 2011
    1,674
    1
    0
    Goeiemorgen allemaal!

    Vrienden van Amestel live was gaaf!! Alleen door die ongi veel last gehad van mijn buik :( Ondanks de saridonnetjes...
    Net de auto naar de garage gebracht... zal wel een mooie rekening worden :( Hebben eigenlijk hard een andere nodig maar het is zo duur allemaal!!

    @Seren... wat vreemd? Niet fijn die onzekerheid hoor. Ik ben benieuwd naar je test, al zegt dat ook niet altijd alles. Ik hoop dat alles toch goed zit. Woensdag echo toch?

    Ben een beetje brak nu... lag er om 01.30 in en om 7.30 weer uit bed... manneke was wakker en had honger
     
  3. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    Sep 9, 2011
    1,674
    1
    0
    Welkom Nanon! Spannend morgen testen!! Zou leuk zijn een broertje (of zusje haha) voor je zoontje.
     
  4. Jenny82

    Jenny82 Fanatiek lid

    Nov 11, 2009
    1,075
    0
    36
    Gelderland
    Toch even tijd gevonden :cool:
    Camera moest leeg ivm visite he vandaag hahaha!
     
  5. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    Nou meiden, hij knalt er echt nog vanaf hoor... volgens mij ook nog donkerder als vorige week... m'n moeder komt zo langs... dus post daarna ff de foto
     
  6. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    ow even erbij vertellen dat het urine was die ik maar 45 min heb opgehouden... echt een paar druppels eruit kunnen persen ;)
     
  7. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    hier zijn ze dan
    bovenste van vorige week
    onderste van net
     
  8. flowerpower50

    flowerpower50 Niet meer actief

    Wauw serendipity! Misschien is het gewoon goed! Omdat je ook "haast niets" verloren hebt! Heel spannend en afwachten tot woensdag dus! Ik heb hoop voor jou! :D
     
  9. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    nanon, welkom, dat het maar snel raak mag zijn

    stopcontact, er maar een rustig dagje van maken dan. maar aan de andere kant ben je ook vast opgeladen, even geen mama zijn!

    Jenny, testverslaafd? hihi mooie testen hoor.

    Seren, dat geeft hoop! hij knalt er vanaf!
     
  10. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    Jun 14, 2011
    2,954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heey Meiden

    Leeuw.. Moe? Ben je zwanger ofzo?:p

    Seren.. Lieve foto's van je dochtertje! Wat heeft zij al mooi haar zeg, en veel ook. Mijn dochter is laat met haar haartjes, waren manlief en ik ook. Kan niet wachten om staartjes enzo bij haar te maken:p

    Wat betreft je situatie.. jeetje killing zeg dat je niet weet waar je aan toe bent. Pff die onzekerheid ook:(

    Annelyn.. Hier nog een dametje die haar zin wilt hebben hahaha. Gaat gillen als ze dat niet krijgt:p

    Nikkie.. Wat lief van je buren zeg.
    En wat je zegt over dat aanhankelijk zijn van je dochter, heeeeel herkenbaar. Mijn dochter kan nu ook echt bij mij komen staan aan me been en klamt zich helemaal aan mij vast, heel erg lief.

    Baby.. Ik zou willen dat ik me eisprong voel, maar dat doe ik helaas niet.

    Liessie.. Ik ben een trouwe kijker van de Pfaffs:D vind het jammer dat dit het laatste seizoen wordt. Eerst keek ik het nooit, maar na 1 aflevering was ik eraan verslaafd.. apart he. Vind het zo'n lieve familie.

    Haren: ik zou willen dat ik dat kon doen bij me dochter, maar ze heeft helemaal niet zoveel haar. Manlief en ik waren er ook laat mee, maar nu begint het toch wel heel erg te groeien ineens dus hopelijk duurt het niet lang meer met de vlechtjes en staartjes:D

    Flower.. Ik heb je testen al gezien in het testjes topic:D mooi hoor:D
    Edit.. ik zie dat ze hier ook staan hihi sorry:p

    Jenny.. Gefeliciteerd met je muppet:D
    Wat fijn dat je cb digital mooi positief was, enne.. dat je broeken te strak zitten betekent dat er toch echt iets gaande is hoor:D
    Enne, mooie testjes hoor. Super

    Nanon.. Welkom. Spannend zeg morgen.. hopelijk is het jullie snel gelukt in ronde 1:p

    Seren.. De test is idd niet lichter nee. Ik houd echt hoop voor je, alleen valt er nu weinig te zeggen wat betreft je testjes..
    Want er zit sowieso nog hormonen in je lichaam en niet bij iedereen is dat zo ineens weg. Nogmaals, ik hoop echt heel erg dat je zwanger bent begrijp me niet verkeerd. En ook ik blijf heel hard voor je duimen. Maar helaas kan het zo zijn dat HCG nog eventjes in je lijf blijft. Nogmaals, ik hoop dat je woensdag een hele mooie echo gaat krijgen!!!!

    Toen ik een miskraam kreeg, verging ik echt van de pijn en ik bloedde enorm.. dus wat jij beschrijft herken ik dus totaal
    niet. Bij mij was het veel heftiger!

    Hier: weinig nieuws, wachtend op ei.
    Heb heerlijk geslapen vanacht maar ik val zowat om achter de laptop en heb enorme koppijn. Niet leuk:(:( misschien vanmiddag
    nog een dutje doen
     
  11. Nikkie25

    Nikkie25 Actief lid

    Jun 29, 2008
    373
    0
    16
    Gelderland
    Jenny: gefeliciteerd met de kleine!!!! gaat zo snel he? fijne dag!!! en mooie testen hoor! Testen is altijd leuk! hihi

    Nanon: welkom! oeh, morgen testen!!! spannend! Meteen laten weten he?

    Seren: huh? naar mijn mening ben je wel gewoon zwanger hoor! Anders werd het streepje echt niet donkerder. Soms blijft het hcg nog hoog in je urine ondanks een mk, maar dan neemt het iig niet toe. ik duim voor je!!!! ik hoop het zo!!!

    Stopcontact: fijn dat vrienden van amstel leuk was! doe lekker rustig aan vandaag, ha ha!

    Hier: ik kan al mijn broeken nog aan en zitten ook nog niet echt strakker (wel meer voor je eigen gevoel). En als ik lig, voel ik wel dat mijn baarmoeder al wat is gegroeid. het is meer dat ik veel meer last van mijn darmen heb en dat die dan zijn opgeblazen, maar niet zo zeer vd zw.schap. Vrijdag ben ik alweer 9 weken zwanger!!! En donderdag natuurlijk de echo!!! Spannend!!!
     
  12. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    @ Renske
    Ben het helemaal met je eens... opzich zegt zo'n test niks, maar ik dacht... wie weet is tie lichter en dan heb ik wel duidelijkheid! Nu idd nog steeds onzekerheid, maar aangezien het bloeden gestopt is, heb ik wel weer hoop! Had ik echt niet meer vanaf vrijdag...
    Toen ik vrijdag kleine stolseltjes zag, ben ik er meteen vanuit gegaan dat het mis zou gaan (door m'n eerdere ervaring) dus voor m'n gevoel meteen afscheid genomen en dan wachten tot het doorzet... maar wacht dus nu nog steeds!
    Wel heel apart trouwens... de dag dat de bloedingen begonnen, was de dag waarop vorig jaar m'n weeen begonnen... met als ergste de bloedingen op Evi's verjaardag... en vervolgens daarna gestopt... zal m'n lichaam data's onthouden?? ;)
     
  13. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    Zou trouwens wel echt een wonder zijn als er woensdag nog iets levends te zien is... het was al een wonder dat ik in ronde 1 zwanger raakte... en dan zou dit helemaal een wonder zijn, in mijn ogen!
    Zou ook wel echt apart zijn... ben dan waarschijnlijk 7 weken, terwijl ik in m'n hoofd alweer op 0 zit ;)
     
  14. flowerpower50

    flowerpower50 Niet meer actief

    Oooo ik hoop het ZO voor je lieve meid! Ik duim voor je!
     
  15. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    Jun 14, 2011
    2,954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Seren.. In jouw geval had ik precies hetzelfde gedaan hoor een test doen! Alleen al om iets van duidelijkheid te kunnen krijgen..
    Wel toevallig allemaal als je het zo bekijkt he qua data. Ik hoop dat dit wondertje nog steeds een wonder blijkt te zijn woesndag:D Ik duim heel erg voor je. Hoelaat heb je de afspraak staan?

    Ik ben helemaal nerveus voor je:p
     
  16. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    half 1 :)
     
  17. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    Jun 14, 2011
    2,954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Okeee..
    Spannend hoor meis
     
  18. mirelladebeer

    Jan 23, 2012
    45
    0
    0
    horeca
    purmerend
    Wij gaan ook voor een tweede kindje,
    Wij hebben een zoontje van 2.5 jaar.
    We zijn nu een tijdje bezig, had een periode geen eisprong, ronde 4 wel weer een eisprong gehad, helaas verlies ik wat slijmerig bruin spul:) dus vrees dat het niet gelukt is deze ronde
    groetjes
    Mirella
     
  19. flowerpower50

    flowerpower50 Niet meer actief

    Dames hebben jullie ook dat de kruidvattesten iets lichter opdrogen en ze dus iets lichter eruit zien dan wanneer je hem net gedaan hebt. Of is dit een soort gezichtsbedrog omdat het lijntje eerst roze is en daarna zo paars opdroogt?
     
  20. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    Dat idee had ik idd ook flower!
     

Share This Page