Hoe kan ik deze voor elke maand verwijderen, Ik dacht het vorige week te hebben gedaan, maar nu staat het er gewoon weer.. Hoe haal ik dit voor altijd weg? Heb toen der tijd wel op oneindig gedrukt omdat ik dacht dit dit nodig was, nu niet meer dus.. Nu gaat er elke 2 weken geld van de rekening af HELP
Herkenbaar, hier krijg ik er ook 1 maar niet weg. Volgens mij moet je als je ze niet via nternetbankieren ooit hebt aangemeld (die periodieke opdracht ) na de bank terug. Ik heb Rabobank.
Er staat elke keer ma dat ik op wis heb gedrukt : word verwijderd. maar dan log ik weer uit en in en staat de opdracht er gewoon weer Dan maar even ritje rabobank, wel lastig hoor pff
Opdracht wijzigen en op nul zetten ipv oneindig? Heb het laatst gedaan maar moet even nadenken hoe ook alweer...
Heb je dit al gedaan: Via Rabo Internetbankieren kunt u een automatische overboeking wijzigen of opheffen. U kiest binnen Rabo Internetbankieren 'Betalen en sparen' en vervolgens kiest u voor de optie 'Geagendeerd'. U kunt nu de periodieke opdracht wijzigen of opheffen. Let op: als u een opdracht wijzigt of opheft, moet u deze opdracht nog wel versturen met uw Random Reader.
Ja dat had ik gevonden via google, maar kan nergens geagendeerd vinden. Heb me rot lopen zoeken. Op 0 zetten is ook nog een optie ja. Ga morgen weer eens kijken
Geagendeerd is Te verwerken opdrachten. Daar staan ook de periodieke opdrachten. Anders moet je even de demo over internetbankieren bekijken op rabobank.nl
Heb je die opdracht niet ooit via de Rabofoon opgegeven? Wij hadden het toevallig ook van de week, mijn partner kreeg ook een periodieke overboeking niet weg, volgens de Rabobank was de oorzaak, dat de opdracht niet via online bankieren was gegeven. Ik heb diep gegraven in mijn herinnering en wist de inlogcode van de Rabofoon nog, heb het via de Rabofoon opgeheven, maar weet niet of dat het heeft gewerkt, ga ik nog na.
heeel irritant idd! heb ze al een paar dagen lopen ''wissen''' maar staat er nog steeds tussen ga zometeen maar ff bellen! maar dacht zo miss die 99 op 0 zetten?
Bij mij lukte het ook niet totdat ik het tegelijk met een betaling deed. Je verstuurd dan de betaling maar ook gelijk het verzoek om die betalingen stop te zetten.
Maar de betaling doe je nu niet meer zelf, kan zelfs in de nacht verstuurd worden en om er nou voor op te blijven zitten? Nee ik wacht even of het nu gelukt is. En anders ga ik een ritje rabobank doen haha