6 weken zwanger en alleen een vruchtzakje + dooierzakje te zien..

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Weegschaaltje84, 20 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chrisje25

    chrisje25 Lid

    26 okt 2011
    7
    0
    0
    NULL
    limburg
    Vlgs mijn berekening ben ik 8 weken geteld vanaf 1e dag laatste m ik heb wat bruin verlies en afscheiding gehad vandaar dat de verloskundige dit heeft gezegt. ben vorige week bij gyneacoloog geweest die zei 5 weken dat klopt als ik uitga vanaf de bevruchting! Hoop zo dat t goed zit voel me prima geen afscheiding of buikpijn
     
  2. sterkekinderwen

    sterkekinderwen Niet meer actief

    Maak je niet al te zorgen over het bruin verlies.
    Ik vind het nogal cru gezegd van de VK, dat ze er gelijk maar vanuit gaat dat het mis gaat. Ik ben nu 7 weken en 5 dagen, en ik verlies al vanaf week 4 bijna dagelijks roze afscheiding. Ook ik was bang dat het mis zou gaan, maar heb ondertussen al 2 echo''s gehad, en op de eerste echo met 5 weken en een paar dagen, was ook alleen een dooierzakje te zien. Amper 5 dagen later was er ineens een vruchtje te zien met een kloppend hartje.
    Ik verlies nu al meer dan 3 weken roze, en mijn gyn zei dat het NIET altijd betekend dat het niet goed gaat met de zwangerschap.
     
  3. chrisje25

    chrisje25 Lid

    26 okt 2011
    7
    0
    0
    NULL
    limburg
    Dankje je word er gewoon heel onzker van!
     
  4. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    Hallo dames,
    @ weegschaaltje fijn dat je een kloppend hartje zag! probeer/ durf er ook van te genieten!

    Ik zelf heb afgelopen woensdag ook een inwendige echo gehad met (volgens mijn berekening laatste menstruatie) met 6.4 weken.
    alleen een vruchtzakje te zien en geen vruchtje.
    de Gyn zei dat dit kon duiden op een vroege zwangerschap of een een MK. Wat een schok! de hele dag gehuild, ik was ontroostbaar! De zwangerschap is zo gewenst...
    daarbij is ook gebleken dat mijn schildklier te traag is, ben meteen naar de internist gestuurd voor tyrax. dubbele hormonen dus..
    Ik moet over 2 weken (de 22ste) terug voor een nieuwe echo.

    Mijn man en ik blijven positief en hopen op een late eisprong of innesteling...
    Gisteren hebben we het onze ouders verteld, (eerste kleinkind van beide kanten) en hun positieve reacties geeft ons weer moed en steun!

    Sterkte voor iedereen in deze onzekere periode...
     
  5. Jess1986

    Jess1986 Actief lid

    28 sep 2011
    117
    0
    0
    NULL
    NULL
    Was je echo inwendig of uitwendig? Ik heb bij ruim 5 weken/begin 6 een echo gehad en op de uitwendige echo zag ze alleen een vruchtzakje en kon ze niet zien wat er in zat. Vervolgens inwendig gekeken en toen zagen we een witte vlek met beginnende hartactie. Twee weken later een uitwendige echo en er was een vruchtje te zien van rond de 8 weken met een knipperlichtje. Het zegt dus niet altijd iets.
     
  6. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Weegschaaltje: wat fijn dat het hartje klopte! Maar wel goed dat ze voorzichtig zijn in je ziekenhuis en dat je volgende week weer een echo krijgt. Hopelijk dan nog steeds alles goed!

    @Chrisje: hoe lang is je cyclus dan normaal gesproken? Want als je geen regelmatige cyclus hebt van 28 dagen, is tellen vanaf eerste dag laatste menstruatie idd volslagen onzinnig.
    Wat je beschrijft wat jullie gezien hebben, is wel een prachtig beeld bij 5 weken, dus hopelijk klopt dat allemaal en hebben jullie straks goed nieuws.
     
  7. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    @jess1986 gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik heb een inwendige echo gehad. uitwendig was niet eens een optie zo vroeg zei de echoscopiste. Nog anderhalve week in spanning afwachten... dan weten we meer. iedere zwangerschap is verschillend, dat merk ik hier op dit forum wel. Het hoeft idd niets te betekenen. bedankt voor je positieve reactie.
     

Deel Deze Pagina