Met die stickers kan je kijken of je een droge of zeer droge huid hebt, het bovenste stickertje plak je drie seconden op je elleboog en het tweede stickertje op je knie, op de achterkant kun je lezen wat voor type huid je dan hebt
oh thanks, had het nog niet gelezen even snel doorgekeken en meteen op mn hand gesmeerd haha.. vond het al zon rare stickers joh..
mijn elleboog is zeer droog, dat wist ik wel, die doen soms gewoon pijn van droogheid als kleren erlangs schuren.. mijn knie geeft hij aan normale huid, maar dat lijkt me ook stug heb altijd erg uitgedroogde benen haha
Ik denk dat iedereen wel uit komt op een zeer droge huid, is toch weer een soort van verkoop iets, je zal dan sneller dit product pakken
hmmm wat raar hier is hij niet binnengekomen hoop dat hij dan maandag komt moet al zolang wachten hahaha
hier rond 16 uur ontvangen... En uiteraard ook meteen mijn handen ingesmeerd en die stickertjes uitgeprobeerd.. die vind ik trouwens wel grappig!
Hier ook ontvangen.. Lekker zo'n grote familiepot haha En ook zo'n 10 smeerseltjes om uit te delen.. Meteen aan m'n schoonmoeder meegegeven hihi.
9 uitdeelflesjes 10x 50%kaartjes armbandje toilettas grote pot body creme fles herstellende lotion tube handcreme 9 testkaartjes
Heb het ook binnen gehad, ik ben al erg blij met de handcreme, heerlijk!!! Die gaat meteen in de tas.
Hier vandaag de estee lauder gezichtscrème gekregen. Een hele mooie grote pot en nog 5 proefverpakkingen. Ben zeer benieuwd of die bevalt.
heb op advies van een buzzer medewerker een mail gestuurd naar info@buzzer.nl dat mijn BizzKit niet compleet was. heb binnen 10min mail terug gehad met excusses dat het pakket niet compleet is en dat ze gaan kijken wat ze voor mij kunnen doen. Had al gezegt dat ik t geen probleem vond maar volgens medewerker moest ik er gewoon melding van maken om het in de toekomst te voorkomen dat er weer zulke fouten gemaakt worden. dus meiden, mailen!
nu lezen we hier wat er in moet zitten maar anders weet je niet hoeveel er van wat in zit , misschien kunnen ze er een controle lijst in doen de volgende keer?
Ik heb buzzer ook gemaild en ik kreeg ok een zelfde reactie als Roozjuh. Ben benieuwd, ondertussen smeer ik lekker door, want wat een heerlijke smeerseltjes
hallo , ik heb me ook aangemeld voor buzzer . maar hoe werkt dit nu , want ik snap er niks van eigenlijk, laat maar even iets weten wil graag ook producten uitproberen gr sander
aan de hand van de vragen die je nu hebt beantwoord ( als je die hebt beantwoord ) gaan hun kijken of jij bij de volgende buzz producten past, dus heb je bijvoorbeeld ingevuld dat je niets met make up hebt ( voorbeeldje ) dan zul je dus nooit een buzz mail krijgen met de vraag of je iets van make up wilt buzzen. mocht er iets zijn waarvan buzz denkt dat je het wel kan testen dan krijg je een mail waarin in een link staat waar je je op kunt geven, je beantwoord dan wat vragen ( zo controleer je dus of je er geschikt voor bent ) en als je dan op tijd bent en je klikt op ja dan kan je het gaan buzzen, meestal krijg je een email met gegevens over wanneer het word verzonden enzo, en vaak zit er in het pakket een formulier waarop staat waar je je reactie moet plaatsen en wat je precies moet doen met het pakket.