wie nog meer 35+ deel 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Xon, 18 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Maureen, wat balen van je omotest. Ik hoop dat je pijn niet de voorbode is, blijf nog even voor je door duimen. Hopelijk krijg je niet zoveel pijn als de vorige keer.

    Hoop, het was zeker heel erg fijn om te zien dat ie zo'n plezier had. De dag die is ook echt omgevlogen.

    Just, las dat je pas later in de week naar tandarts gaat. Sterkte ermee en hoop dat je niet teveel last/pijn hebt.
     
  2. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hoop, wat fijn dat je een rijschool hebt gevonden waar je je goed bij voelt. Dat is al een heel belangrijk iets, want dan heb je al een beetje winst geboekt. Dan ga je straks als het zover is al een stukje rustiger achter het stuur zitten.
    In ieder geval alvast heel veel succes met het hele rijgebeuren en je kan het!!!
     
  3. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Dank je wel meis! Ik vind het wel eng hoor:)
     
  4. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Maureen: balen van de omowitte test, maar inderdaad we blijven moed houden, hoor!
    @Hoop: goed dat je een rijschool hebt gevonden en je er een goed gevoel bij hebt. 2012 gaat helemaal jouw jaar worden!
    @Lyanna: leuk, hè, die kleintjes die zo met elkaar kunnen spelen. Het is zo'n universele taal die ze dan spreken, lijkt het wel. Ik ga vaak naar een Intratuin bij ons in de buurt, daar hebben ze zo'n speeltoestel waar mijn zoontje helemaal gek van is en wat altijd kinderen aantrekt. Door de week is het lekker rustig en zijn er over het algemeen alleen maar kindjes van ongeveer zijn leeftijd. Vorige week heeft hij ook zo genoten met 3 kindjes van zijn leeftijd. Hij had zijn haren nat van het zweet op z'n hoofd, van het rennen. Heerlijk als je hem dan 's middags moe maar voldaan in bed legt.
    @Justme: veel sterkte vandaag! En je hebt alle reden om de traantjes de vrije loop te laten. Een begrafenis is nu eenmaal iets heel triests. Mijn man moet vanmiddag ook al naar een crematie toe. Het lijkt wel in de lucht te hangen zulk soort trieste gebeurtenissen.

    Ik vermoed zelf ook dat ik ongi ga worden.:x Vanmorgen moest ik naar de wc en bij het afvegen heel licht roze waterig gespot. Dat betekent niet veel goeds.
    Maandag was vorige maand mijn NOD, maar door rare omstandigheden brak mijn ongi pas echt door op donderdag. Als het nu dan toch komt, dan betekent dat dat mijn lichaam mijn cyclus blijkbaar weer rechttrekt.
    Ik moest mijn moeder's auto naar de garage brengen voor de keuring (garage zit dichtbij mijn werk) en ik moest in de sneeuw teruglopen naar mijn werk. Kon even lekker mijn gedachten laten gaan en vooral even inwendig heel veel razen en tieren.
    Als het zo zou zijn, wat baal ik er van. Ik begon juist de laaste dagen hoop te krijgen ivm toch wel hoopvolle klachtjes (ook al weet ik dat dat niets zegt). K*t, k*t, k*t....
    Heb net alvast maar even met de calculator gekeken en als het volgende maand raak mocht zijn, dan is mijn uitgerekende datum exact op de uitgerekende datum van mijn vorige zwangerschap die dus mis ging.:(
    Denk dan gelijk, zou dat een herkansing zijn als ik dan zwanger mocht raken dat het een tweede keer wel goed mag gaan, of wordt het weer een herhaling van de ellende van vorig jaar.
     
  5. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Ik ben er weer hoor en heb ook alles bijgelezen (zelfs zaterdag via iPod even gelezen dat Xon toch een gegroeid eitje had!) en vooral gisteren was een relaxed dagje met de massage maar nu gelijk weer aan het stressen met werk ;) Moet een deadline zien te halen om 13.00 uur.

    Nou, het hotel.... Het is echt geen aanrader! Ik heb echt slecht geslapen want we hadden een kamer op de begane grond vlakbij de receptie (en dus niet die mooie romantische kamer van die foto, helaas Mees) en midden in de nacht zat te de receptionist keihard te kletsen en lachen met een andere man, lekker tv te kijken en te bellen. Toen wilde mijn man bellen naar de receptie om te vragen of het wat zachter kon, kwamen we erachter dat we niet eens een telefoon op de kamer hadden!! :$ Dus belde hij met zijn mobiel, nam die man van de receptie eindelijk op nadat die telefoon al minstens 20 keer was overgegaan.
    's Morgens ook vroeg wakker van andere gasten die al vertrokken of gingen ontbijten. Het bed was vrij klein en het dekbed nog kleiner, dat was dus vechten de hele nacht! (En thuis hebben we om die reden dus een heerlijk extra groot dekbed)
    Tuurlijk waren er ook wel positieve punten ;) Wat wel mooi was, was de badkamer en het ontbijt was ook best goed. Maar wij zullen er dus niet meer heen gaan. Ach ja, het blijft wel een leuke grap, ons 'Hilton' :p

    De massage was heerlijk en ik moest nog denken aan je tip, Xon! Ik heb dat ook dat ik bewust tegen mezelf moet zeggen 'en nu ontspannen'. Maar het werkte wel. Het lastige bij mij is dat het snel kietelt. Mijn benen vooral, dus toen ze daarmee bezig was kon ik niet echt ontspannen! Na afloop kregen we nog een lekker kopje thee en gedroogde abrikozen. Dus wel geslaagd! We hebben gelijk nog een keer geboekt, want we hadden blijkbaar twee van die massages tegoed en die moesten we voor eind februari gebruiken. Dus 25 februari gaan we weer.

    @Xon: succes met de IUI vandaag! Ik ga kei hard duimen dat dit een heel mooi kindje gaat opleveren!!

    @Maureen: hè bah wat balen van die omowitte test meis. Maar je weet niet hè. Toen in juli/augustus testte je ook eerst negatief. Ik duim toch nog even door hoor.

    Nou, sorry dat ik niet veel heb gereageerd, maar ik moet even verder met mijn werk. Als het af is kom ik nog even terug!
    Fijne dag allemaal!
     
  6. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Hoop, een rijschool gevonden! Leuk hoor! Snap dat je het best spannend vind. Ik vond het eigenlijk direct heel leuk, voelde me zo'n stoere vrije vrouw (hahaha, alsof niet heel de wereld in een auto rijdt).

    Mees, nee toch??? Geen rood hoor! Keep your legs crossed!

    Jeetje, volgende keer toch maar naar het echte Hilton, hahaha.
    Wel lekker dat je toch hebt kunnen genieten van je massage. En dan heerlijk nog een in het vooruitzicht.

    Maureen, het is nog vroeg hoor!
    Ik duim nog even flink door, ook voor Mees (misschien wel innesteling).

    Vanmiddag moest ik naar het zh voor IUI.
    Grote ellende op mijn werk, want er waren zieken.
    Gelukkig uiteindelijk wel kunnen regelen, met als nadeel dat ik morgen op mijn vrije dag ga werken :( !!
    Balen maar het is helaas niet anders.
    De IUI was echt het tegenovergestelde van de vorige keer.
    Alles wat ik in mijn mailtje had benoemd werd keurig verteld en gedaan.
    Er werd tijd genomen, een praatje gemaakt, het buisje met zaad gecontroleerd, wel wilde ze alsnog die eendebek onder de kraan doen(!) maar daar heb ik zelf een stokje voor gestoken.
    Ze vroeg nog aan welke kant mijn ei zat, dan zou ze even richten :).
    Toen de IUI klaar was, ging ze zelfs even naast mij zitten nog een gesprekje over of ik een voorkeur had (jongen/meisje), dat ze hoopte dat het zou lukken deze keer.
    Dat ik dus nog even mocht blijven liggen en dat ze de deur op slot deed, zodat er niemand binnen kon komen.
    Ze was oprecht heel aardig en betrokken maar ik moest vreselijk lachen dat alle onderdelen uit mijn mail zorgvuldig werden besproken.
    Het is eigenlijk niet voor te stellen dat dat hele kleine beetje in dat buisje zoveel zaadjes bevat. Wel 6,7 miljoen om precies te zijn (dat stond in de gegevens).
    Je zou toch zeggen dat er daar wel 1 mijn ei moet kunnen tackelen. Zij vertelde dat er wel meer dan 1 voor nodig is, aangezien er een aantal een gaatje in het eitje moet knabbelen voordat er 1 doorheen kan. Dat wist ik helemaal niet (er is dus ook nog iets wat ik niet wist haha), typisch gevalletje van twee honden vechten om 1 been, derde loopt er mee heen!
    Maar goed, we zijn weer in de wacht!
     
  7. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Maureen jammer van je test. Het is nog wel erg vroeg hoor want je hebt toch vrijdag pas je Nod? Maar als je nu ook al wat kramp hebt ben ik bang dat je voorgevoel juist zal zijn. Ik blijf toch nog even duimen voor je.

    @Jeetje hoe was je weekend? Voldeed het Hilfon aan jullie verwachtingen of toch spijt dat het geen echt Hilton was? Oh ik lees het al, hè jammer dat het hotel tegenviel. Maar gelukkig wel een fijne massage en ook nog een in het vooruitzicht.

    @Hoop fijn dat je al een rijschool hebt. Wanneer ga je beginnen voor je theorie? Ik heb destijds geen lessen gehad en had em in en keer maar de eisen zijn sindsdien wel weer strenger geworden. Succes!

    @Xon fijn dat alles rondom de IUI helemaal volgens het boekje is gegaan. Dat van die meerder zaadjes die als echte team-workers moeten samenspannen om één zaadje een doorgang te gunnen wist ik ook niet. Nou ja bij 6,7 miljoen zitten vast wel een paar sociale zaadjes die de uiteindelijke winnaar naar zijn doel willen helpen.

    Hier een echte pech dag gehad. Vanmorgen bleef in de auto het lampje van de handrem branden:). Die had ik er in verband met de vorst al heel bewust niet op gezet vannacht maar toch dat verrekte lampje aan. Ik kon wel gewoon rijden maar je ziet toch heel de tijd vanuit je ooghoeken dat rode alarm lichtje. Ik snapte niet wat er mis mee was en dacht op een gegeven moment zelfs dat het gewoon een of andere storing was. Toch op mijn werk maar even de garage gebeld. Mocht vanmiddag meteen langs komen en wat bleek…lekkende remleiding:$! Pff en daar heb ik 25 km snelweg mee heen en terug gereden! Gelukkig konden ze het meteen verhelpen. De andere kant is ook niet al te best meer dus maar een afspraak gemaakt voor over een paar weken. Dan gaan ze die ook vervangen. Nu weet ik dat ik geen nieuwe auto heb (17 jaar oud) maar tot nu toe nooit toestanden mee gehad en nu in twee weken tijd al twee keer naar de garage met problemen. En over drie weken weer voor de ander kant! Ik vrees dat ik toch zo langzamerhand mijn voelhorens eens moet gaan uitsteken en eens gaan rondkijken wat er zoal te krijgen is voor een niet al te hoog prijsje. Heb geen zin om jaren aan een auto te moeten af betalen:(.
     
  8. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    @Boud:
    @Xon fijn dat alles rondom de IUI helemaal volgens het boekje is gegaan. Dat van die meerder zaadjes die als echte team-workers moeten samenspannen om één zaadje een doorgang te gunnen wist ik ook niet. Nou ja bij 6,7 miljoen zitten vast wel een paar sociale zaadjes die de uiteindelijke winnaar naar zijn doel willen helpen.

    Ja misschien had mijn eigen donor wel ontzettend asociale zaadjes die elkaar gewoon de doorgang niet gunden :). Hoop dat deze lekker sociaal zijn voor elkaar, neeeee na u, nee hoor gaat u maar, u mag wel voor..... hahahahah.

    Balen zeg, van al dat gedoe met je auto.
    Ik kan natuurlijk niet in jouw portemonnee kijken, maar tegenwoordig hoeft een nieuw klein autootje niet meer zoveel te kosten. Of de eerste helft nu en de tweede helft over 2/3 jaar (zonder rente). Ik ben blij met mijn nieuwe toetoet, alles doet het, en ik mag 5 jaar lang met pech, lekke banden en andere ellende naar de garage. Hoef niet eens lid te worden van de ANWB want ze hebben een eigen service.
     
  9. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    Xon over een nieuwe auto ben ik wel kieskeurig. Ik rij nu in een volkswagen en die wil ik liefst weer. Vind het gewoon heel fijne autootjes maar die zijn nu eenmaal aan de prijs. Verder ben ik niet van het “nu de helft betalen en over twee jaar de rest”. Ik wil liefst geen schulden bij een garage en in rentevrij lenen geloof ik niet.
    Het zal dus wel weer een tweede hands karretje worden dus ik zal maar eens gaan snuffelen op autotrack etc…Heb vandaag ook al in de garage rond gekeken (moest toch wachten) maar daar had alles wat ik leuk vond 5 cijfers en ik moet toch echt iets met 4 cijfers hebben. Dus dat wordt nog weer een heel gezoek. Maar dat komt wel goed. Ik hoef ook niet morgen al een ander "strijdros". Hij moet weer een jaar mee kunnen (volgens de APK) dus ik denk dat ik deze zomer maar eens serieus moet gaan kijken. Tot die tijd is het gewoon zoeken naar wat er zoal te koop wordt aan geboden en wat ik aan inruil voor die van mij nog kan krijgen.
    Ik heb altijd geroepen dat ik deze helemaal af wil rijden en motorisch gezien kan het beestje echt nog wel een paar jaar mee, maar de rest is wel aan slijtage onderhevig zo blijkt, dus dat afrijden moet ik, zoals het nu lijkt, herroepen. Aan de andere kant kan het ook heel goed zijn dat er voor de rest weer niets mis mee is en dan rij ik misschien toch nog wel een paar jaar langer in dit wagentje. Ik ben er nogal mee vergroeid en wil er eigenlijk niet aan denken om hem weg te doen (snik)
     
  10. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Xon: wat fijn dat het nu helemaal goed is gegaan. Blijkbaar hebben ze toch wat geleerd van je mail. Dus misschien toch goed dat je hem gestuurd hebt.
    En inderdaad weer wat geleerd over sociale zaadjes. Nou, ik ga binnenkort ook al ronde 9 in, dus moet die zaadjes van mijn man ook maar eens een beetje leren socialiseren. Nu lekker op de wachtbank, in afwachting van....
    @Boudicca: jemig, wat een pech met je auto. Dit zal je in ieder geval moeten laten repareren, maar denk wel dat het verstandig is, langzaam aan al wel een beetje rond te gaan kijken. En dan natuurlijk ook gelijk een kindproof autootje!
    @Jeetje: nog gelukt met je deadline? Balen dat het hotelletje tegenviel. Wat kunnen foto's dan nep zijn, als je niet krijgt waar ze wel op de website mee showen. Nou, hopelijk kon de massage de gespannen spieren van de slechte nachtrust weer een beetje losmaken.

    Hier niet veel nieuws. Baal van mijn lijf en ben behoorlijk verdrietig. Het lijkt toch wel echt op een ongi, al is het nog niet echt doorgebroken. Dat terwijl ik erg pijnlijke borsten en tepels had, moe was, misselijk, een opgezette buik en puistjes had. Hoeveel zw.kwaaltjes had je willen hebben?
    Vraag is wanneer het nu doorbreekt, zodat ik weer kan beginnen met tellen. Ronde 9 al weer, bijna al weer een jaar voorbij sinds de miskraam en nog steeds met lege handen.
    Dus Jeetje: 12-10-12 moet dus echt jouw datum gaan worden, hoor!
    Volgende maand valt alles ook weer eens onhandig. We gaan die week van de eisprong precies een week weg en dan zitten we weer dat mijn zoontje natuurlijk moeilijk slaapt (en dus tussen ons in slaapt). Nou, dat beloofd al weer weinig goeds!
    Sorry, even ego-bericht.
     
  11. impie

    impie Actief lid

    30 dec 2010
    312
    0
    0
    NULL
    NULL
    @sneeuwmees! Ik denk aan je! Ik ken het gevoel van de teleurstelling... die uiteindelijk wel beloond werd. Blijf er in geloven.
    @Xon: je zaadjes zitten lekker warm binnen! Nu duimen voor een klein beebje!
    Hier vandaag op de uitgerekende datum (ja, ik zie in het schema nog 1 feb staan, maar is toch echt officieel 31 januari).
    Al vele malen voorweeën gehad, maar het zet niet door!
    Ook vannacht weer vanaf half 3 wakker! Joehoe!
    Straks zoontje maar naar de oppas brengen en nog lekker even slapen!
    groetjes en sorry voor alle anderen waarop ik niet reageer. Ik ben een bijna stille meelezer, maar volg jullie wel hoor.
     
  12. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Meiden ik lees vaak snel even mee, maar aan tijd onbreekt het me..

    Familie perikelen, vader ligt alweer in zh en wacht op oproep van het UMCG, ws bypass en nieuwe hartklep... dus spannend.

    Ik denk wel eens ik kan niet eens echt lekker genieten van ons wondertje... eerst de opname van mijn vader bij de geboorte van V en de periode die hij er maar bleef liggen(2 weken) de heropname van V, begin jan opname schoonmoeder ivm pittige buik ok en nu weer mijn vader bah (sorry voor mijn geklaag)

    Impie spannend ik ben erg benieuwd wanneer jullie wondertje zich gaat melden..

    Xon duimen draaien.

    dames op rood he bah...dikke knuffel
     
  13. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Ohhh, Impie, spannend!
    We wachten af!
    Wij zijn natuurlijk heel nieuwsgierig, vind je het een idee om het iemand te laten weten als het zover is?
    Laat maar even weten (ik stuur je dan als de anderen dat goed vinden mijn mobiele nummer in een pbtje).
    Ook prima als je dat niet wilt hoor, dan wachten we gewoon iets langer.

    Mees, knuffffff.
    Maar het kan nog steeds, geen bloed geeft moed.

    Hier vandaag dus illegaal tijdens stillezen even snel op zp.
    Grrr, het idee dat ik vandaag eigenlijk een heerlijke vrije dag had en ik er nu vanochtend zo vroeg uit moest en door die kou heen. Bah. Nou ja beter dan dat de kinderen verdeeld zouden worden, dat kan ik echt niet over mijn hart verkrijgen.
     
  14. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Oh Ricmar, bah!
    Sterkte en een dikke knuf.
    Kijk maar vaak naar je kleine mannetje en probeer er toch maar goed van te genieten.
    Ik zie op fb ook regelmatig zijn foto's voorbij komen, en dat geeft me toch ook een beetje hoop.
    Dan denk ik elke keer, kijk daar ligt dat kleine wondertje!
     
  15. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Xon jou wondertje komt er vast daar ben ik van overtuigd..
    heb je het nog over je korte LF gehad?
     
  16. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Ricmar: een dikke knuffel. Je hebt inderdaad nogal wat voor de kiezen gehad de laatste tijd. Maar het enige verschil is wel dat er nu een klein lachend en kraaiend jochie op je ligt te wachten, die hoe klote je je ook voelt, je dag met een lach gelijk weer goedmaakt. Ik hoop dat het allemaal mee mag vallen met je vader. Als ik zie aan mijn vader hoe hij er naderhand van opgeknapt is, had hij zo'n operatie eigenlijk eerder moeten hebben. Maar het is even een rottijd waar jullie allemaal weer doorheen moeten. Dus ik denk aan je! En blijf vooral naar die kleine man van je kijken, dat geluk neemt niemand meer van je af!;)
    @Xon: waar stillezen toch al niet goed voor is? ;) Maar goed, het is even balen dat je zo vroeg op je vrije dag je bed uit moest. Maar je doet het voor de kinderen en daartegenover stond dat je gisteren toch nog je IUI kon doen (hopelijk de laatste ook gelijk).;)
    @Impie: goh, wat spannend je uitgerekende datum. Ik ben zelf nooit zo ver gekomen, want ik wist al vanaf week 37 dat ik een geplande keizersnee ging krijgen. Maar het lijkt me zo spannend om nu echt overtijd te gaan lopen met het idee dat het ook echt vanaf nu iedere dag kan gaan gebeuren. We zijn dan ook errruug nieuwsgierig :) (net als jij waarschijnlijk). Ik hoop dat je toch nog aan ons denkt als de voorweeën, echte weeën blijken te zijn. Dan puffen we op afstand een beetje mee!

    Hier weer een nieuwe dag en de traantjes van gisterenavond zijn weer gedroogd. Het is nog niet echt doorgebroken, maar dat hoop houden (net als vorige maand) heb ik ook geen zin meer in. Laat die sluisen nu maar gewoon open gaan, dan is mijn cyclus weer regelmatig op mijn vaste dag en dan kan ik verder.
    Baal zo van mezelf dat ik er toch weer in begon te geloven, terwijl ik van mezelf weet dat je lichaam je zo voor de gek kan houden. Maar ja, dan voel je dingen die je anders niet zo voelt, en dan gaat je fantasie toch weer voorzichtig met je aan de haal. En dan nu balen, verdorie, ben ik er toch weer ingetrapt!
    Nou, mijn kleine man is wakker (9.30 uur). Het mag onderhand ook wel een keer. Maar ja, met die kou van buiten, geef hem eens ongelijk!:p
     
  17. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Sneeuwmees dank je en ook voor jou dikke knuffel en ik hoop echt dat jullie allemaal 2012 zwanger mogen afsluiten of met een uk op schoot..
     
  18. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Even heel snel hier op zp,heb sinds gisteren geen tijd meer gehad.Tis zo druk.Over een half uurtje komt de styliste,dus erg spannend.
    en daarna tandarts met de kids.En dan ga ik naar theorie les:D
    Gisterenochtend werd ik gebeld dat ik vanavond al naar theorieles kon en donderdagochtend om half 11 mijn eerste rijles! Ik vind het super maar doodeng!!

    @Mees: ik duim heel hard dat je toch niet ongi word! En dat het toch zwangerschaps kwaaltjes zijn!

    @Xon: fijn dat de IUI nu zo goed ging! Heeft je mailtje toch nut gehad!

    @Impie: zet em op! We zijn erg benieuwd!

    Ik ga snel nog even wat rommeltjes opruimen in huis.Die styliste is 2 uur aan het rondkijken en adviezen aan het geven!! Pfff ben blij als het achter de rug is!
     
  19. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    ppfffffffffff...leuke binnenkomer zeg op zp van uniqua d'r man dacht ik ga mijn 35+dinnetjes weer eens hallo zeggen:(
     
  20. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    we zijn een heerlijk weeekend weg geweest x deed heel goed heerlijkgeslapen daar klokje rond zelfs...:p nu zijn we thuis en toen was meneer er weer gewoon om 0530 hahaha
    even alle drukke hectische weken van osn af geschud en zeker de oudste heerlijk verwend want die heeft engelengeduld gehad....de schat! altijd tijd te kort he zo'n weekend je wilt van alles maar kan de helft maar doen:p:cool: ondanks was erg leuk....

    mijn laatse dagen van verlof zijn ingegaan ik mag 6 feb weer beginnen heb er wel weer zin in maar blijf leiver thuis en velen met mij denk ik;)

    ikga even bijlezen en hoop dat ik dan alles onthouden heb om te reageren al weer aardig bij gekletst

    impie zag ik wel boven aan mijn getik verschijnen en alvast.....good luck!!spannend.heb je zenuwen???
     

Deel Deze Pagina