Hoi hoi! Even een vraag! Mijn zoontje van 2 maand dronk lange tijd goed uit een smalle difrax s fles. Sinds een aantal dagen loopt hij er alleen maar mee te frutten. Voeding is warm genoeg en niet te warm, hij heeft echt honger, etc. Alles zou wijzen op een verkeerde fles. Een avent geprobeerd, ook geen succes. Toen nog de witte fles van de Hema (met die bolle speen) werkte ook niet... De lange speen, zoals op de kruidvat, Dr. Brown en dergelijke werkt ook niet, daar moet hij van kokhalzen. Heb nu de oude difrax die lijkt wel wat op de avent, maar dat werkt ook niet jevanhet... Dus... Wie ow wie heeft dé tip???
Is het niet gewoon een fase? Klinkt zo of je alles al geprobeerd hebt... Misschien een sprongetje? Sorry, kan je verder ook niet helpen. Succes!
Njah hij heeft koemelkallergie kwamen we achter en dus sinds paar week zonder problemen over op pepti. Afgelopen vrijdag was ik met hem bij het cb en die wisten ook niet wat ik ander zou kunnen doen. Ze hoorden ook een ruisje en na overleg met kinderarts moest ik Maar even langskomen. KA hoorde geen ruisje en liet een andere KA luisteren. Hoorde ook niks. Voor de zekerheid hebben ze foto's van z'n longen en hart gemaakt en bloed geprikt maar alles was perfect. Ik maak zijn neus van te voren al elke keer vrij met zoutoplossing omdat hij nog steeds wat verkouden is... Dus zou niet weten wat er me hem moet zijn verder.... Sprongetje zou ook vreemd zijn... Twee week terug had hij overduidelijk last van een sprongetje.... Hmmmm *nog steeds handen in het haar*
Ja heb van alle spenen klein en medium... Klein is te klein met broodpit... Medium is soms zelfs te groot... 3 standen speen is zelfs op stand 1 te groot....
Wij hebben in het begin de flessen van Breastflow gebruikt. (dat is bijna hetzelfde als die Tommy Tippie flessen)
Mijn dochtertje drinkt ook raar.. af en toe.. Maar vooral als ze verkouden is!!! Ik geef friso extra, en gaf eerst met broodpitmeel.. Sinds ik daarmee gestopt ben, veranderde haar "rare" drink Gedrag weer in "gewoon" Gebruik hier dr brown fles.. Succes
Ik heb gister de KA nog weer gesproken. Belde hoe het ging met Duuk. Dus ik kaartte dit aan. Ze zei: laat hem maar gewoon een tijdje drinken wat hij wil (zolang het wel minstens de helft is). Hij groeit uitstekend dus zij zag even geen probleem. Als het langer aanhield, moest ik maar even aan de bel trekken.
hier ook zelfde probleem gehad, beetje happen en niet drinkenvan de fles. had een difrax s fles. heb de speen een s op een gewone rechte (goedkope KV)fles gedraaid en drink nu weer. voor de pap heb ik zelfde speen maar dan met een aardappelschillertje een klein heel klein stukje ingesneden. pas wel op dat het niet te snel gaat krijgen ze ook weer last van. want een brede hals fles gaat er hier ook niet in. hier gaat het nu goed, soms leg ik onze kleine man zelf met de fles in de box op zijn zij en dan fles op een knuffeltje hij heeft dan meer rust om te drinken. Hoop dat je een Oplossing vind MamaBibi, want het is lastig soms. maar als je alles qua gezondheid heb uitgesloten kan je verder niet zo veel meer doen.
Ik heb hier een langzame drinker. Heb op de smalle S Difrax fles een standenspeen van Difrax va 0 maanden en die drinkt tie prima op stnad 1. (was eerst 2 maar dat ging sinds gisteren te snel)
Ik heb nu zo'n oude difrax fles (lang leve de ouderwetse drogist in het dorp). Zo eentje: Difrax Steriliseerfles Groot Brede Speen 1 stuk € 5.99: Drogist.nl en die pakt hij goed! Hiep hoi! Soms leg ik hem in zijn Bloom-stoel met een handdoekrol en dan de fles er op en dan drinkt hij indd rustig door. Daarbij hoeft de fles maar iets minder warm te zijn of het is al niet meer goed. Vanmiddag 130 cc en vanavond 160 cc op! Normaal dronk hij al 180cc. Dus we gaan de goede kant weer op. Maar nu gaat de fles uit het assortiment dis ga ik maar even nog 2 flessen en flessespenen inslaan! Haha!
Oh wat fijn dat je de juiste fles heb gevonden en dat hij nu zo goed heeft gedronken. Hier is het zelf drinken ook een succes hij neemt echt zijn rust dan, niet voor mama gezellig maar ja de buik vol is toch beter he