30 jaar en pas gestart voor de eerste?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door wannabemum, 15 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mups

    Mups Bekend lid

    9 jan 2012
    626
    0
    16
    Brabant
    Spannend Mika!

    Dat wachten dat lijkt altijd zo lang te duren. Hier wachten tot ongi helemaal weg is en dan op naar de eisprong.

    Piepoe en Nieke welkom hier! Ik vond het ook leuk om te lezen dat er hier meer dertigers zijn die voor de eerste gaan.
     
  2. femmi

    femmi Actief lid

    15 dec 2011
    174
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je wel allemaal!
    Volgens clear blue test 1-2 weken. Heel apart, want mijn eerste cyclus duurde 46 dagen. Ik had het gevoel dat mijn eisprong dit keer eerder was, mijn gevoel klopte dus want ik teste op dag 26 dus al positief ;).
    Gister (op dag 28) had ik al een knaller. Ben dus heel benieuwd wanneer mijn eisprong is geweest. Kortom, ik heb dus in ronde 2 wel heel vroeg mijn eisprong gehad denk ik.
    Hoop voor jullie allemaal ook op een mooie 2de streep!!!
     
  3. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Eergister weer spooknacht gehad... (temp iets omlaag) Gister lekker geslapen (temp weer 'normaal'), heb wel paar klachtjes die ik andere 2 rondes niet had... Weet ook lijf je voor de gek kan houden!
    Heb vanochtend getest: negatief, zeg maar omo-wit... We zien wel, succes allemaal
    Mika: spannend!
    Naatje: hoop snel op duidelijkheid voor jou!
     
  4. Lotje02

    Lotje02 Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.646
    3
    0
    Vandaag is mijn NOD....maar nog niks te zien......
    Ik heb de hele maand met buik/rug/hoofdpijn en het gevoel alsof ik elk moment ongesteld kan worden gelopen, en nu het zover is (of moet zijn) voel ik me prima! haha.....
    Afwachten dus maar...............................
     
  5. draak2012

    draak2012 Actief lid

    26 jan 2012
    184
    0
    0
    NULL
    NULL
    @lotje Hier precies hetzelfde...
    Geen buikpijn, geen rugpijn... niks meer, maar ook geen ongie....:D
    Hahahaha... blijven wachten dus ;)
     
  6. Mika03

    Mika03 Bekend lid

    26 dec 2011
    540
    0
    0
    Omgeving Utrecht
    Nou hier is het een rode dag geworden. :x Helaas. Mijn cyclus was nu 36 dagen. Vorige 27, dus wat ik aan moet houden :( We zullen het wel gaan zien.
     
  7. Mups

    Mups Bekend lid

    9 jan 2012
    626
    0
    16
    Brabant
    Ooh dat is balen Mika.
    Vervelend dat je laatste cyclus zo onregelmatig is. Durf ook niet zo goed te zeggen welke je nu moet aanhouden.

    Veerle, jammer van de nega test. Maar zolang er nog geen ongi is, is er nog hoop toch!

    Lotje en Draak, spannend!
     
  8. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Gefeliciteerd!
     
  9. wens2011

    wens2011 Lid

    13 feb 2011
    55
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden,

    Hier ook een dertiger! Ik ben inmiddels al bijna 19 weken zwanger, maar heb net even meegelezen in jullie topic. Wat mij wel heeft geholpen bij inzicht krijgen in mijn cyclus: menstruatiekalender.net. Hier kan je je menstruaties in bijhouden en het programma rekent dan uit wat je vruchtbare dagen zijn. Zo kan je gerichter "klussen". Natuurlijk geen garantie, maar toch handig. Ze hebben een tijdje een stop gehad voor aanmeldingen, maar volgens mij kan je nu weer lid worden. Voor de iphone is er trouwens ook een app!

    Veel succes allemaal en hopelijk zijn jullie allemaal snel zwanger!

    Gr. Wens
     
  10. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Balen Mika! Spannend Lotje en Draak!
    Hier de hoop nog niet opgegeven:)
    Bedankt voor de tips Wens2011, ik gebruik FF die doe ik ook maar dan iets anders en heb een tijdje een app gebruikt Womanlog. Gefeliciteerd met je zwangerschap! Geniet ervan!
     
  11. draak2012

    draak2012 Actief lid

    26 jan 2012
    184
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mij gaat het helaas ook op rood

    Maar ook wel eerlijk is eerlijk, het had mij heel erg verbaasd als het meteen raak had geweest ;)
    We gaan gewoon weer opnieuw beginnen met tellen en op naar de volgende ronde :)
     
  12. wannabemum

    wannabemum Actief lid

    14 jan 2012
    447
    3
    0
    Werk @ apotheek, bevalt prima!
    Noord-Holland
    @ Mika03 & Draak2012:
    Och jammer!! :( Toch een teleurstelling....
    Helaas, wens jullie heel veel succes in de volgende ronde!! ;)
     
  13. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Jammer, Mika03 en Draak2012. Alhoewel je niet verwacht dat het zo snel al raak is, hoop je het natuurlijk wel he. Nieuwe ronde, nieuwe kansen!

    Ik ben een domme gans!
    Mij is iets overkomen wat me echt nog nooit is gebeurd: Ik ben de pil vergeten!
    Gisterochtend blijkbaar niet geslikt, en kwam daar vanochtend, 24 uur later, pas achter! Ik slik de pil altijd op hetzelfde tijdstip en ben daar heel precies in. Misschien is het mijn tegenwoordige weerstand tegen de pil (kan bijna niet wachten tot de geplande stopdatum) waardoor ik een beetje slordig ben geworden?

    Aangezien ik de pil meestal langer dan 21 dagen doorslik en ook in dit geval al meer dan 30 dagen bezig was, is de pil nog steeds betrouwbaar en kan ik in principe gewoon dit beschouwen als mijn stopweek. Dat ga ik ook doen. De komende 6 dagen dus geen pil.

    Plannen zijn wel wat in de war nu. Ik zou nog 1½ pilstrip slikken, met een stopweek vóór de laatste strip, voordat ik ging stoppen.
    Maar nou wil ik dat mijn laatste pilslik-sessie precies 21 dagen (1 strip) is, want ik heb toch het gevoel dat de kans dan het kleinste is dat ik iets in de war schop.
    Na even verwarring, rekenen en nadenken, heb ik met mijn man overlegd en de conclusie is:

    Ik ga iets eerder stoppen! De half-lege strip gaat terug in de la, ik doe deze stopweek en dan begin ik aan mijn laatste strip!
    Even mijn banner aanpassen.

    Ieder nadeel heb zo zijn voordeel he! :D
     
  14. wannabemum

    wannabemum Actief lid

    14 jan 2012
    447
    3
    0
    Werk @ apotheek, bevalt prima!
    Noord-Holland
    Beste Raket78: Nou haha das leuk toch! Moet je nu gelijk starten met vitamines slikken oa foliumzuur!! We horen snel van je!! ;)
     
  15. Romper

    Romper Bekend lid

    3 feb 2012
    506
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hihi! Dat vind ik helemaal niet zo dom hoor, Raket78! ;)
    Maar zelf ben ik eerder bang dat ik uit gewoonte de pil weer ga slikken na mijn 1e ongi-week ;) Ik ga ze dus heel ver weg opbergen........
     
  16. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    wannabemum: Ben van plan om tegelijk met de laatste strip te beginnen met foliumzuur. Zo heb ik sowieso vóór mijn eerste eisprong van dit jaar :)D) de aanbevolen vier weken opbouw gehad. Want je weet nooit of we niet toch meteen raak schieten he. :p

    Romper: Zet het doosje foliumzuur op de plek waar normaal je pilstrip ligt en berg de pil op in een laatje of zo iets. Dan kan je in ieder geval niet meer per ongeluk de pil slikken!

    Weet je wat nou zo grappig is? Er wordt zo gehamerd op veilig vrijen en voorkoming van zwangerschap, dat het eigenlijk een beetje stout voelt om bewust "onveilig" te gaan vrijen! :D
    Hebben meer mensen dit?

    Heb trouwens een club topic aangemaakt, speciaal voor 30+ mensen die in de eerste helft van 2012 beginnen voor hun eerste kindje.
    http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden-clubs/334026-30-plussers-eerste-helft-2012-beginnen-voor-eerste-kindje.html
    Nu nog wat leden. :)
     
  17. Romper

    Romper Bekend lid

    3 feb 2012
    506
    0
    16
    NULL
    NULL
    Raket78 Da's een goeie tip! Thanks! :)
     
  18. Mups

    Mups Bekend lid

    9 jan 2012
    626
    0
    16
    Brabant
    Jammer Draak2012. Maar vol goede moed naar de volgende ronde, veel succes!

    Haha leuk verhaal Raket78. Hopelijk heb je weinig last van het ontpillen. Wel goed dat je ook direct foliumzuur gaat slikken.

    Romper, gewoon ver weg stoppen die pil. Heb ik ook gedaan :)

    Hier is de ongi inmiddels voorbij en is het wachten op mijn ei!
     
  19. Mups

    Mups Bekend lid

    9 jan 2012
    626
    0
    16
    Brabant
  20. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Gaan we vanuit dit topic een clubje doen dan?
    Ik vind het ook verstandig van je Raket! Ik heb in een ander topic gelezen dat je juist extra vruchtbaar meteen bent na pitstop, en dat vertelde een doktersassistente, we denken allemaal ontpillen, maar schijnt niet zo te zijn...
    Hier nu 1 dag overtijd en weer wakker 's nachts... Nog geen rood, dat geeft moed! Als temp zondag nog hoog is gooi ik er weer een testje tegenaan! Goed weekend!
     

Deel Deze Pagina