@Chikai; Hoe gaat het nu met je. @Escal; Wat fijn dat Lize het zo goed doet. Alleen vervelend van de gehoorscreening. Doen ze het binnen kortover? En wat een korte bevalling. @Incognito; Wat vervelend die longontsteking. Hopelijk slaat de ab snel aan. @Boyco; Welkom @Knijn; Fijn dat Maud het zo goed doet bij de gastouder. Helaas geen tip voor de jeuk. Heb ik ook last van gehad, maar altijd gewoon mee doorgelopen.
@incog, hoe gaat het nu meid, hopelijk al wat beter @jeuk, mentholpoeder hielp hier goed (kruidvat had ik) @boyco, wat fijn dat je zo'n ondernemende knul hebt! erg fijn ook om jou verhaal te lezen, tnx nogmaals @hier, even snel maar morgen hebben we een afspraak bij de kinderarts in belgie, direct goed controleren leek ons beter dan afwachten in onzekerheid. Verder gaat hier alles erg goed. Lize is een heerlijke meid en sem geniet ook echt van haar! ben terug aan het kruipen op mijn roze wolk, was echt even heel naar om te zien dat de test negatief was maar ze is er niet minder om en we houden evenveel van haar dus dat laten we haar nu gewoon even merken via extra aanraking en knuffels dat als het mocht zijn dat ze niet/ minder goed hoort ze wel weet dat wij er zijn en veel van haar houden
Allereerst ESCAL GEFELICITEERD MET LIZE!!!!!! Geweldige naam! En superfijn dat alles goed is gegaan! Prachtig meisje! Jemig..dat is schrikken met die gehoorscreening! Ik hoop zo te lezen dat het een tweede keer helemaal goed was.. Succes morgen meid! Knijn Jee de banner! Super! Fijn dat het goed ging bij het kdv! Incog wellus, je bent hartstikke mooi slank! Haha kan het me voorstellen dat het moeilijk was om hier niet te posten Hahah dat zingen van O Leuk! Nogmaals beterschap.. Chikai de verassing van die vriend ontgaat me even..ah lees het al oeh klote die buikgriep..hopelijk ben je weer een beetje opgeknapt! Kwebbel super dat hij al zo goed loopt! Wonderteam echt zo knap van je dat afvallen! Super! Doglover fijn dat je het shirtje zo leuk vindt! Byco welkom!
Escal: Super meid! Dat is de juiste instelling. Gelukkig kun je morgen al terecht en die test gaat ze gewoon glansrijk doorstaan hoor! Lief dat je er naar vraagt Het gaat ietsje beter, nu gewoon heel benauwd, maar denk dat het een goed teken is... Paloe: Mooi slank? Waar komt dat ineens vandaan? Maar bedankt voor t compliment Zou er nog steeds graag 3kg van af willen hoor Arme Liam Hoop dat ie snel opknapt!
@escal, heel veel succes morgen bij de kinderarts. Wat de uitslag ook word, morgen zijn jullie van de onzekerheid verlost. Want er is niks zo vervelend als onzekerheid!!!! En gelijk heb je hoor, lekker genieten van je kleine meid....
Hoi meiden, @ Escal: sterkte morgen.... @ borstvoedingsmama's: ff een vraagje... Qyana drinkt nogsteeds goed, maar ik heb het idee dat het niet genoeg is... Ongeveer 1,5 tot 2 uur na een voeding komt ze alweer vragen om de volgende voeding. Ik heb tot nu toe overdag op tijd gevoed, en 's nachts op verzoek, maar het lijkt niet meer te werken... Kan het zijn dat dit regeldagen zijn? Zijn er mama's die dit herkennen? Wordt een beetje wanhopig en ben een beetje bang dat het zo ongeveer op gaat houden, dat ik niet genoeg melk meer hebt.... Verder weet ik het ff niet meer en heb ik eigenlijk niet veel puf om nog veel te lezen of te schrijven, ik probeer mee te blijven lezen, dat wel.... Groetjes, Elleke
@Doglover; Sorry kan je helaas niet helpen. In die tijd kolfde ik nog en kreeg Stan mijn voeding via de fles. En wij moesten wanwege het gewicht in het begin de voeding steeds iets ophogen.
Lieve Elleke; je hebt NOOIT TE WEINIG! Als je werkelijk te weinig hebt, komt Qyana vaker en wordt je melkproductie gestimuleerd. Het is een fabeltje dat je echt te weinig melk zou hebben, of dat de melk niet voedzaam genoeg zou zijn. (Ik heb me ooit heel druk gemaakt over mijn witte, bijna doorzichtige melk, dacht dat er geen voeding meer in zat en heb toen met diverse lactatiekundigen contact gehad) Echt meiske, als het voeden goed gaat, maar ze 'alleen maar' vaker komt, dan kan dit een soort van regeldagen zijn, maar het kan ook nog veel erger, dat ze straks gewoon elke 3 kwartier komt bijvoorbeeld, ze krikt dan zelf je melkproductie weer op en als het dan goed gaat, krijg je weer stuwing (maar niet zo erg als in het begin hoor!). Succes meid!
Doglover: waarschijnlijk heeft Qyana nu meer voeding nodig dan eerst en,dat regelt ze door vaker te vragen, zodat jouw productie opgekrikt wordt, lekker een paar dagen aan toe geven, dan zul je zien dat ze weer genoeg heeft en er weer meer tijd tussen gaat laten.
@Incog; Ook goedemorgen @Elleke; De meeste zeggen het al. Gewoon aan toegeven, het zouden best eens regeldagen kunnen zijn. Waarschijnlijk krikt ze zelf de productie op en is het over een paar dagen weer rustig. Te weinig melk gebeurd echt heel zelden, dat is het vast niet. @Kwebbel; Geef jij nog steeds bv eigenlijk? Aan je banner te zien nog wel?
Daar was ik weer. Houden jullie het nog een beetje vol in de kou? Wij hebben van die glijijzers voor MAson gekocht en we kunnen niet wachten tot we de sloot op kunnen Ander vraagje? Wie zitten er nog meer op 2 slaapjes? En wie al op 1? @escal, hè verdorie die rotonzekerheid dan val je idd wel even van je roze wolk. Hopelijk morgen goed nieuws @Byco, welkom @Nike, whaha dat was een goede deal met het uitslapen @incognito, heeeeeerlijk die extra bevestiging van jullie minidame hopelijk knap je snel weer op. Hoe is het nu met het bloedverlies? @chikai, weer helemaal opgeknapt? Leuk zo'n Efteling Abbo! @knijn, fijn dat het zo super ging op het kdv. Verkoelende menthol gel helpt ook goed tegen jeuk. Ik had trouwens ook heel veel jeuk, en hier hielp een koed washandje wel. @paloe, hopelijk knapt Liam snel op! Zo en nu naar de club
Wonderteam: Vandaag 2 slaapjes, ik probeer naar 1 te gaan, maar vaak lukt dat gewoon niet. Dat bloedverlies is telkens maar even, zo plotseling als het opkomt, is het ook weer weg. Duur niet eens een uur of zo. Dus nu gaat het weer goed
Hoi, @ slaapjes: Caitlynn zit meestal op 1 slaapje. Ik leg haar wel eens terug als het de avond ervoor laat geworden is, of ik duidelijk zie dat ze erg moe is nog 's ochtends.... Groetjes, Elleke
Bedankt voor de antwoorden over de borstvoeding. Ik zet door en ik houd vol. Wanhoop is een beetje afgenomen.... -xxx-jes voor iedereen