We willen graag in september op vakantie, dan is onze dochter 1 jr. Heeft iemand leuke tips waar je naar toe kan? Het liefst gaan we gewoon met de auto en nog niet zo ver weg.
centerparks inderdaad en als het je niet zo veel uitmaakt kies je voor een mysteriepark - scheelt behoorlijk wat geld
Bedankt voor jullie reactie alleen naar cp gaan wij nooit meer! Zijn pas een weekend geweest en we hebben nog nooit zo'n smerig huisje gezien! Op de wc stonk het naar de zeik, binnen in de slaapkamers was gerookt dus de kleine meid stikte de moord. En tot overmaat v ramp waren we bij thuiskomst alle drie ziek! (Kan toeval zijn natuurlijk) Maar ga zeker kijken voor een ander bungalowpark
heb je een klacht ingediend bij cp? zou dan zeker een ander huisje eisen, want dat kan natuurlijk niet. Jammer dat je ervaring met cp zo slecht was want ik vind het de leukste parken qua faciliteiten. land van bartje schijnt ook erg leuk te zijn, is van landal.
oei inderdaad.. zoals ik gehoord heb, wordt het ook altijd wel opgelost, maar bij jullie misschien wel niet dan zonde dan zeg. Is efteling bosrijk niets voor jullie?
We hebben er wat over gezegd, maar het park zat vol. We hebben wel een bon gehad om wat te gaan drinken met zijn allen. Mochten we ooit nog eens gaan misschien hebben we dan meer geluk. Ik heb gekeken voor roompot, lijkt ons ook erg leuk en ik ga zeker nog kijken voor landal!