Wie begint er ook met IUI/IVF deel 2

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Esther1983, 10 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    18 jul 2011
    2.238
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom Andora!!
    Ik weet niet beter dan dat idd 1 milj. de ondergrens is!!!
    Liefs, Elvi
     
  2. Andora

    Andora Lid

    5 feb 2012
    95
    0
    0
    hai hai dank je wel dan moet ik echt gaan praten dus en hopen dat ziekenhuis wilt mee werken anders een ziekenhuis zoeken die wel doet haha
     
  3. debby25

    debby25 Fanatiek lid

    17 okt 2010
    1.773
    324
    83
    Verkoopster Juwelier
    Tilburg
    Hey andora

    Welkom hier, ook ons is 1 milj verteld toen wij begonnen. Even babbeltje maken idd.
     
  4. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    2.146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Welkom Andora
     
  5. Andora

    Andora Lid

    5 feb 2012
    95
    0
    0
    dank je wel dames :)
     
  6. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    18 jul 2011
    2.238
    0
    0
    NULL
    NULL
    Essie, hoe gaat 'ie met jou? Voel je er al iets van Meis?
    Liefs, Elvi
     
  7. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    @ Andora, bij ons was ook 1 miljoen de ondergrens! En inderdaad IVF is ook echt de laatste stap. Maar slagingspercentage wel vele malen hoger dan bij IUI. Nu ik de IVF gehad heb denk ik weleens, heb ik daarvoor al die stomme IUI's moeten doorstaan met die hormonen. Waar kom je vandaan?? Misschien dat iemand wel een ziekenhuis in de buurt gehad heeft!

    @ Elvi, Hier gaat alles goed. Voel me goed. Wel vermoeid (moet echt middagdutje doen in het weekend), rommelde darmen nog steeds en enorme borsten haha. Mijn vriend vindt het wel leuk, ik iets minder want ze zijn echt blauw en ik heb al grote borsten van mezelf ;)

    Jij.... nog een weekje tot NOD. Heb je er een goed gevoel bij deze ronde???

    Liefs
     
  8. citroenvlinder

    citroenvlinder Bekend lid

    7 sep 2011
    517
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Andora
    welkom! Heb je vragen, gooi ze in de groep, wellicht dat een van ons er ervaring mee heeft ;)
    bij ons ook de ondergrens van 1 miljoen.
    Echter deel ik de mening van esther, ondanks dat onze 1e iui wel succes had, maar helaas leidde tot een miskraam, zou ik ook liever eerder zijn overgestapt naar ivf. T is zeker een stuk zwaarder, maar de kansen hoger. Het iui proces vergt een hoop geduld en meestal teleurstelling. Maarrrrr, je moet doen waar je je goed bij voelt!
     
  9. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    18 jul 2011
    2.238
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hi Es, deel jouw mening ook helemaal hoor, m.b.t. de IUI en de IVF. Haha en dan ben ik nog niet eens bezig met de IVF!

    Ja, hmm, beetje matig goed gevoel over. Elvi-man heeft echt helemaal goede hoop (voor 't eerst) op deze poging en waar ik dat eerst helemaal niet had, krijg ik dat ook wel door hem. Iets wat ik eigenlijk liever niet heb, want hoe minder hoop hoe minder erg de teleurstelling weer is. Maar goed. Grotere hoop komt ook door alle dingen die ik voel van de Pregnyl, denk ik. Haha, lekker nep dus wel! Maar goed. Vraag me nu wel af hoe dat straks moet, want hebben gesprek pas na 6de IUI, maar dan moeten we toch al wel weer beginnen evt. met hormonen, dus denk dat we het gesprek misschien moeten vervroegen of zo? Wil geen maand verspillen eigenlijk. Nou ja, misschien krijgen we dan 7de IUI. O ja en ik stuur je even een pb'tje zo.

    Wel goed hoor, al die verschijnselen die je nu ervaart. Ook al zijn ze misschien naar, toch weet je dan wel dat je lijf er goed mee aan de slag is, toch? Zo bijzonder Lieverd, het is je zo gegund!

    Liefs, Elvi
     
  10. Andora

    Andora Lid

    5 feb 2012
    95
    0
    0
    esther 1983 Ik woon in naaldwijk en loop in westeinde den haag

    Ik heb vanmorgen daar wel lab gebeld en idd de ondergrens is 1 mil maar we hadden de byzonder heden niet opgeschreven dus daar is geen rekening mee gehouden wie weet dat daar aan heeft gelegen .

    IVF vnd ik ook zo uhhhhh nou ja eng met name de pick up zie ik zo erg tegen op . en na 3x is einde oefening of mag je daarna nog iui hebben dan ??

    ik weet niet hoe oud jullie zijn maar mijn eitjes zijn dus ouder zeggen zeiden ze zo ie zo minder kans ?
     
  11. citroenvlinder

    citroenvlinder Bekend lid

    7 sep 2011
    517
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Andora
    bij ons was het 6x iui, maar als er een zwangerschap is, meerdere weken, dan begint de telling weer opnieuw, vandaar dat ik er uiteindelijk 7 in totaal heb gehad. Echt meid, ik had er liever 3 gehad en daarna door naar ivf, maar ja, ik moest de reeks afmaken omdat de 1e een "succes" was en mijn eitjes zijn ook ouder ;) Pak de kansen die je krijgt! Voor je het weet ben je 2 jaar verder in de mmm en dat is verloren, kostbare tijd, zeker als je 'oudere' eitjes hebt zoals je zelf zegt. Succes
     
  12. citroenvlinder

    citroenvlinder Bekend lid

    7 sep 2011
    517
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Andora
    en als je zo tegen de pick up/punctie opziet, misschien kun je dan naar dusseldorf, daar gaat de punctie onder narcose, merk je dus niets van. T is een eindje rijden voor je, maar misschien willen ze vanuit jouw ziekenhuis hiermee samen werken.
     
  13. Andora

    Andora Lid

    5 feb 2012
    95
    0
    0
    Citroen vlinder hoe oud ben je dan als ik vragen mag ?

    ik vind auto rijden niet erg hoor :)

    maar hoor en lees wel verschillende verhalen over de pick up de een krijgt alleen een pijnstilling de ander een combi met valium dingen

    wat ik graag wil weten hoe gaat de pick up en dan vooral ja is het te doen en uit te houden waar mee kan ik het vergelijken ? Ik ben niey kleinzerig hoor maar denk eerder bang lol
     
  14. citroenvlinder

    citroenvlinder Bekend lid

    7 sep 2011
    517
    0
    0
    NULL
    NULL
    @andora
    ik ben 40+
    jij?
    zoals ik zei krijg je in dusseldorf de punctie onder narcose en voel je er niets van en heb er niets van gemerkt, heb heerlijk geslapen :)
    Als je wakker wordt in de uitslaapkamer is t gedaan en mag je lekker bijkomen. Ik voelde nog wat trekken toen, gezeur in mijn buik zeg maar en zelfs dat vonden ze niet nodig, heb ik toen wat pijnstilling gekregen. Het motto aldaar is dat je geen pijn hoeft te lijden, althans zo min mogelijk als ze er iets aan kunnen doen, doen ze dat. Echt, ik vond het heel erg meevallen, maar ja, dan was t wel in Duitsland en daar gaan ze anders te werk dan in Nederland.
     
  15. Esther1983

    Esther1983 Fanatiek lid

    5 nov 2008
    2.861
    0
    36
    Noord Holland
    @ Andora, zeker als je oudere eitjes hebt zou ik voor de meest succesvolle behandeling gaan! IVF! De kansen daarmee zijn gewoon het dubbele ten opzichte van IUI. Ik was ontzettend bang voor de punctie en lag ook trillend op mijn bed ervoor. Maar viel me echt gigantisch mee! Het is echt heel goed te doen. Ik kreeg een pilletje om rustig te worden en een spuit in mijn bilspier(morfine) en vond het echt gezien de verhalen 1000% meevallen. De pijn valt heel goed weg te puffen, en je bent zo klaar eigenlijk! 20 minuutjes is ze in totaal bezig geweest bij mij! Had 22 follikels die aangeprikt moesten worden. Omdat ik er zoveel had moest wel alles aangeprikt worden ook de kleintjes, i.v.m. overstimulatie en ze anders door zouden groeien. Die kleintjes zijn het vervelends maar ook echt goed te doen hoor! Ik ben wel kleinzerig ;) vind bloedprikken al pijnlijk!

    Liefs
     
  16. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    18 jul 2011
    2.238
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heey Es, en die morfine dan? Dat lijkt me echt rotspul, wordt je daar niet helemaal naar van? Liefs, Elvi
     
  17. Andora

    Andora Lid

    5 feb 2012
    95
    0
    0
    Hai lieve dames wow :)

    Nou ik mot alles even laten bezinken :) mede omdat mijn man geen rijbewijs heeft ik wel dus het moet zo ie zo ergens gedaan worden waar alles in 1x kan zeg maar en niet dat hij ene ziekenhuis eitjes naar andere moet brengen . :) ik kan zelf niet rijden dan lijkt me .

    Ik snap ook niet waarom ze vrouwen hier in NL zo vaak mensen laten lijden van de pijn ?? terwijl het ook anders kan ...

    Met bloedprikken voel ik niks heb ook tatoeages op mijn mijn onder rug laten doen en dat deed echt auw en bleef toch zitten :) mag je muziek mee nemen ? alleen weet je mein ei sprong kan soms al echt pijnlijk zijn dus vandaar dat ik denk dat het dat erg pijn gaat doen ?

    Ik ben 40 net geworden afgelopen december 20ste :)

    enige wat ik nu kan doen is afwachten wat ze gaat doen . me zelf prikken e.d daar zit ik niet mee :)
     
  18. Andora

    Andora Lid

    5 feb 2012
    95
    0
    0
    esther en citroen na hoeveelste IVF waren jullie zwanger en hoeveel eitjes hadden jullie na de pick up vriezen ze die dan in als je er veel hebt en hoeveel brengen ze in max ?
     
  19. Saskia1980

    31 jan 2012
    6
    0
    0
    Pffff heftig hoor meiden! Ben me inmiddels ook geestelijk aan het voorbereiden op ivf, je weet t niet....
    Geloof dat ik nu samen met jou Elvi, aan t afwachten ben. Jij na iui 6 en ik na iui 3. Of zijn er nog meer?
    14 feb is voor mij 10 dagen na de inseminatie.
    Heb dit keer allemaal steekjes in mijn onderbuik, heb echt zoveel hoop! Maar dan lees ik hier weer dat t waarschijnlijk door alle hormonen komt.... Word gek van die onzekerheid, hoop en teleurstelling!

    Sterkte allemaal!
     
  20. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    18 jul 2011
    2.238
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hi Saskia, is 14 febr. voor jou 10 dagen na ins.? Of bedoel je 14 dagen na ins. Want als het idd 10 dagen na ins. is en je op 4 febr. inseminatie hebt gehad, dan is dat pas 2 dgn, geleden en dan zal je nog niks kunnen voelen nu van evt. innesteling, omdat deze nog niet heeft plaats gevonden ;). 14 febr. is voor mij NOD, 15 dgn. na ins. Ben idd benieuwd hoe nu verder. Mag je na 3 x al over op IVF? Wachten we gezellig samen af ;)!! Liefs, Elvi
     

Deel Deze Pagina